4. Partnerky jsou tvrdý oříšek

29. června 2014 v 4:32 | Anies |  Na pírkách nebes

4. Partnerky jsou tvrdý oříšek


Claire ležela v jeho posteli, vonělo to jeho tělem, přičichla si k polštáři a přitiskla si ho k hlavě. Něco se s ní dělo, tělo jí bolelo, začala počítat dny od poslední menstruace, ale měla ještě čas. Tak co je to s ní? Její tělo se otřásalo, skoro hořelo, točila se jí hlava, ale jediné, na co dokázala myslet byl on, Tobias. Zaúpěla, částečně vzrušením, částečně zmatením, ale nejvíc převažoval hlad po jeho těle.

Roztáhl si na zemi deku a lehl si na ni, v telefonu vyťukal číslo Michaela, byl z bratrů nejmladší, ale jeho profese byl gynekolog, rozhodně rozumí ženám víc než on a taky potřebuje zjistit informace o menstruaci ženy, která má schopnost manipulování s lidmi i jinými bytostmi okolo. Na druhé straně se ozval hlas.

,,Michaeli, mám problém, ale nejedná se o moji blízkou smrt, jde o to že..." Tobias začal od setkání s Claire, po jejich rozhovor, kdy zjistila, kdo je. Taky mu řekl, že ho šíleně přitahuje a nemyslí na nic jiného, než na to, že je by to mohla být jeho partnerka, protože má potřebu s ní mít sex. Jenže nemá o jejím těle žádné informace, protože má okolo sebe neviditelnou zábranu a přes ni nemůže. Taky mu řekl, že si myslí, že s ním někdy manipuluje, ale když se na její sílu zaměří, nic necítí. Po jeho dovyprávění následovala dlouhá odmlka. Tobias si začínal myslet, že mu Michael vypadl, zkousl si nervózně ret, ale pak se hlas jeho bratra ozval s pochybením.

,,Vše, co si mi řekl, nedává vůbec smysl a je to víc než divné. Ale možná jde o tvoji partnerku, jen má jiné příznaky, protože je hypnotizér. Poslouchej, já nikdy nepotkal ženu, která by takovou schopnost měla a pokud je mladá a nevyrovnaná jak říkáš, plus ty drogy může to mít dopad i na ni. Její tělo může vládnout tou sílu manipulací a samo může měnit sebe, proto se nemůžeš podívat do jejího lůna a zjistit informace, které by ti ihned řekli, jestli je to ona."

,,Jiná možnost mě taky nenapadla, ale nechtěl jsem jí věřit. Hypnotizér, který neumí ovládat sám sebe, dosti zneklidňující zpráva, ale důležitější je, jak ji ovládnout. Claire se své moci štítí kvůli rodině a tomu, co kvůli té moci zažila."

,,Řeknu ti jen jedno, pokud je to skutečně ona, tak si nejprve zjisti, kdy měla poslední krvácení a jestli měla už pohlaví styk. Ale já ti radím jedno, i kdyby to byla ona, tak vyčkej. Pokud měla styk s drogami a modlím se, aby neměla styk s nějakým mužem, tak její tělo mohlo všechno pozměnit, může být nakažená. Nemyslím HIV či rovnou AIDS, ale nevědomou manipulací mohla viry přeměnit na látku, které neublíží lidem, ale-"

,,Nám všem, co nejsou lidé. Chápu, tak já...." nedořekl to, neboť z pokoje od dívky se ozval křik, vyjekla hrůzou. Tobias byl ihned na nohou a stál v průchodu do svého pokoje. Zůstal zaraženě stát, telefon v ruce, slyšel zasyčení Michaela, který mu chtěl něco říct, ale Tobias ho přerušil.

,,Budu muset končit, zavolám ti pak." spustil telefon na zem a zůstal překvapeně stát ve dveřích.Mezitím, co on telefonoval se svým bratrem, její tělo se svíjelo. Nebyla to bolest, ta už přešla, ale zvláštní pocity jí vystřelovaly do mozku. Cítila chvění mezi nohama, ale vzrušená z toho nebyla, bylo to nepříjemné, přesto cítila vlhkost ve své pochvě. Když se konečně mohla uvolnit a tělo fungovalo zase tak, jak má, pořádně se nadechla. Chtěla jít za Tobiasem a zeptat se ho na tyhle pocity, to nebylo u ní normální a on jakožto starší magická bytost by to mohl vědět. Jenže, když odkryla deku, šíleně zaječela. Rukama si zakryla ústa, tohle nebylo normální, vůbec ne. Slyšela přibližující se kroky, Tobias vběhl na začátek pokoje a zůstal zírat stejně překvapeně jako ona, něco řekl do telefonu a pak ho spustil na zem, Claire ho moc nevnímala, vnímala jen své tělo, které si dělalo, co chtělo, tohle se jí nikdy předtím nestalo. Podívala se vyděšeně na orla, který se pouze pousmál, bylo vidět, že si oddechl.

,,Já...se omlouvám, ale tohle se mi nestalo, nikdy. Neměla jsem to dostat....navíc, proč je to tolik krve?" Claire se dívala na prostěradlo, které bylo od krve od jejího rozkroku až po kolena, tolik krve, to nebylo jen tak.

,,Měla by ses jít umýt, promluvíme si, až se vrátíš z koupelny...tedy, jestli budeš při smyslech a nepokusíš se mě zabít." poslední větu zašeptal sám pro sebe, dívka vstala a odešla do koupelny, měl tam více přichystaných županů, tak se umyla a vzala si ho na sebe. Pak jí to došlo, neměla u sebe vložku ani tampon, tohle bylo zlé, hodně zlé. Rozhlížela se po koupelně, co by měla udělat, aby nekrvácela. Ale z jiné místnosti se ozval jeho hlas.

,,Nepotřebuješ to, jen se umyj a v klidu se vrať."

,,To se ti říká, když ty nemáš krámy a nevíš, o čem to je." zabrbrala si sama pro sebe a vyšla z koupelny, hned za rohem byl jeho pokoj. Postel byla již čistě povlečená, ale on tam nebyl, šla tedy do kuchyně a odtamtud do obýváku. Seděl zády opřený o pohovku, která byla přisunutá ke zdi, byla potažená bílou kůži. Před ní byl malý skleněný stoleček a vedle byla prosklená stěna. Naproti pohovce byla další televize, na kterou se zrovna díval. Vpravo od obýváku byla kuchyň, podél délky pohovky a stolku se táhl bar a za ním byla kuchyňská linka s elektronickou deskou na vaření na druhé straně, lednička byla hned vedle digestoře nad deskou a dřez byl po pravé straně od desky. Na konci místnosti za kuchyní byla jídelna s velkým stolem a bílými moderními židlemi. Claire se podívala na Tobiase.

,,Tobiasi, já se omlouvám. Krvácení jsem neměla dostat, ne teď, takže nevím, co to bylo za takové množství krve."

,,Ale já to vím, pojď posaď se a nestůj tam jak okroupek." posunul se a odkryl deku, pod kterou byl přikrytý, ne že by mu byla zima, ale za prvé měl zábranu, aby se na ni nevrhl a za druhé neviděla jeho erekci. Pomalu si sedla na zem a nechala si nohy přikrýt dekou. Tobias se ještě kousek posunul.

,,Štítíš se mě kvůli tomu? Fajn, tak mi nadej, seřvi mě, ať-"

,,To nebyla menstruace." zašeptal, ale věděl, že ji tím umlčí, slyšela to a se zamračeným výrazem se na něj podívala, nechápala, o čem to mluví.Tobias se na ni podíval, pousmál se.

,,Tuším, že to nebudeš vědět, ale i tak se zeptám. Kdy si měla poslední krvácení, přesně na den?"

,,Jak to mám vědět? Sakra, co s tím pořád máš?" Claire se naklonila, aby mu viděla do tváře, Tobias vzal ovladač a vypnul televizi, pak se na ni taky podíval, ale mlčel. Vyhodila rukama do vzduchu, aby naznačila, že už neví, co jiného s ním má dělat, a tak mu to řekla.

,,Když mi dáš-" nedořekla to a podal jí kalendář do ruky, rukama se opřel o pohovku. Chvíli listovala v kalendáři.

,,Tady, tady mi začala předešlá menstruace a tady skončila." ukázala mu na dny v kalendáři, Tobias jen přikývl.

,,Takže si v době, kdy je největší pravděpodobnost, že otěhotníš."

,,Už to tak vypadá, ale ta krev-"

,,Nech mě, abych ti to vysvětlil, ale prvně potřebuji zjistit pár věcí. Jsi ještě panna nebo si měla už pohlavní styk?" Tobias se na ni podíval s velkou touhou po odpovědi, ošila sebou, nelíbilo se jí to. Byl to pro ni skoro cizí muž a o soukromých věcech se nerada bavila, natožpak o intimních.

,,Já vím, že se ti to příčí, ale chci ti to pak vysvětlit. Pomoz i ty mě."

,,Neměla jsem s nikým sex, takže jsem pořád panna." vysoukala ze sebe, bylo vidět, že mu spadl kámen ze srdce, ale tížili ho jiné věci. Teď se ona podívala na něj, poprvé si ho prohlídla od hlavy až k patě. Měl světle blonďaté vlasy postupně sestříhané až do půlky krku, jeho oči znala, ta zelenomodrá barva jí upoutala na první pohled. Nebyl to Francouz, ale měl tmavší pleť jako ona. Měl široká ramena, ale nebyl žádný obr, jeho výška ho činila o hlavu a něco větší než ona sama, takže on byl normální výšky u muže, za to ona byla malinká. Měl svalnatý hrudník, jeho záda byla silná, to už viděla předtím, ruce měl velké, dokázala by si představit, co všechno by s nimi dokázal napáchat na její těle. Byl to krásný muž, upoutal každou dívku i jeho povaha byla k nezaplacení, pak se zasekla. Neznala ho ani den a už měla pocit, jako by ho znala celé roky.

,,Jeden z příznaků, výborně. Teď jsem si jistější." Tobias konečně promluvil, měl silný mužský hlas, vzhlédla k němu a on pokračoval.

,,Tvé změny reakcí těla, ta krev, touha po mě a pocit, že mě znáš už dlouho...jsou to správné informace pro tvé tělo, že si má partnerka. Problém je, že já nevím nic o tobě, nemůžu zjistit, jestli je to na sto procent pravda."

,,Partnerka?? Ne..ne...spletl ses."

,,Tvé tělo si to nemyslí, takhle reaguje tělo ženy, která má poblíž sebe toho správného orla. Claire, líbila ses mi od prvního okamžiku a já si musím být jistý, že si to skutečně ty."

,,Co mám udělat?" její vzdor povolil, tvářila se zmateně.

,,Nech mě do tebe nahlédnout, zjistím, jak je na tom tvé tělo, tam uvnitř tvé pochvy a pak zjistím, jestli si moje partnerka nebo ne."

,,Myslíš si, že tě nechám mě prohlížet?"

,,Ano, myslím. Chtěla by si to, že ano? Jenom si to nechceš přiznat. Co tedy třeba tohle..." Tobias položil ruku na její rameno a přejel s ní ke krku a kousek pod župan, kde mohl cítit její ňadro, Claire zaklonila hlavu a nechala ho, potichu vzdychla, usmál se. Nepochyboval o tom, že je to ona, ale i tak chtěl do ní nahlédnout, nebylo to na škodu, třeba zjistí něco o jejím stavu po drogách.

,,Necháš mě to udělat? O nic víc nežádám..." stáhl ruku zpátky, zasyčela na něj, když se vzdaloval. Přisunul se tedy k ní, chytila se ho za ramena a přitáhla si ho k sobě, byl od ní jenom kousek, rty se letmo dotkli, ale on se stáhl. Chtěla ho a věděla, že jinak ho nedostane, proto přikývla. Zavřel oči a dostal se přes její zábrany. Mohl teď konečně vidět to, co chtěl už předtím. Stačila mu jedna myšlenka a jeden pohled do ní, uvnitř ní cítil silný žár, byla to ona. Otevřel oči, spokojeně se usmál a lehce ji políbil na rty. Cítil jeho tělo, která chtělo partnerku, hned. Ale on dbal na Michaelova slova, bude se muset sexu s partnerkou vzdát do doby, než Michael něco vymyslí.

,,Budeš se se mnou milovat?" nemluvila to jeho partnerka, ale zmatená Claire.

,,Budu, zlato, ale budeš muset počkat, ještě chvíli." Tobias si ji přitáhl ke svým rtům, musel se nějak zaměstnat, jinak by se jí zmocnil i na zemi bez jakýchkoliv zábran. Claire dala ruce do jeho vlasů a mírně se na něj přetočila, držel ji pevně u své hrudi a vyměňoval si s ní polibky, to hodlal dělat, až do rána. Nenechá ji usnout, jinak by to mohlo dopadnout zle, takhle bude mít, co dělat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lucifalka lucifalka | 29. června 2014 v 14:40 | Reagovat

Pani uz se tesim na dalsi dilecek moc me to utoutalo jako Vzkriseni

2 Kate-chan Kate-chan | 29. června 2014 v 15:31 | Reagovat

Óóóóó! Any tohle bezva příběh.. mo se mi líbí. Claire se mi teď moc nezdá. ale Tobias.. na tom byh mohla oči nehat kdyby byl živí. mo pěkný díl. zastav se taky zase u mě. :D

3 Anies Anies | 30. června 2014 v 19:54 | Reagovat

[1]: Jsem moc ráda, že tě to upoutalo lucifalko a jsme ráda, že ses mi po dlouhé době ozvala a chtěla jsem se zeptat, jestli budeš mít taky svůj vlastní blogík, abych si tě mohla když tak přidat...to by potěšilo :D

4 Anies Anies | 30. června 2014 v 19:59 | Reagovat

[2]: Jejda, to jsem nečekala, že to bude mít takový úspěch...mě osobně baví více Vzkřísení no a nevím proč..prostě se mi to lépe píše a víc se do toho zažeru...ale tak jo těš se na další dílečky, bude to lepší..sestřenka to četla už dávno (je myslím že někde u 20.dílu) a říkala, že je to super, tak snad tě to taky bude bavit a určo se stavím :)

5 lucifalka lucifalka | Web | 1. července 2014 v 18:26 | Reagovat

ahojik jiste ze budu rada kdyz se ke me podivas pridala sem konecne prvni kapitolu k novemu pribehu

6 Bai (krteček) Bai (krteček) | 4. července 2014 v 21:35 | Reagovat

Zhodnotím ti sem oba díly ju? :)) tenhle příběh se mi líbí, ten díl předtím byl takový o ničem, promiň, ake drogy vážně neuznávám, i když je fakt, že cigarety tu už byly, co se týče tohoto dílu, přišel mi zajímavější, rozhodně jsem se něco nového dozvěděla :) souhlasím s Kate, Tobias je opravdu kus chlapa, já bych se na něj asi vrhla hned, být Claire xD chová se k ní slušně a v jeho domě asi žijí duchové, protože aby se mu v koupelně, bez toho aniž by tam vešel objevovaly nachystané župany a ručníky xD druhá varianta je,že má ve skříňce pod umtvadlem skřítky, kteří mu to chystají a když tam pro něco šel, zrovna je nakmil xD promiň, týden s osmi dětma na mě nechal následky xD těším se na další díl, sem zvědavá, co mu řekne ten jeho bratr :)

7 Any Any | 4. července 2014 v 21:58 | Reagovat

[6]: Jj jasně...ano vím, ty naše neslavné začátky, které jsou o ničem, ale pak se to dá číst že? myslím ty další díly :) a ano, Tobias je kus krásného chlapa, ale neboj..krásnými chlapy to bude dále oplývat, takže se máš na co těšit..ještě tak 4 přibudou a pak jsem zvědavá, který u Vás vyhraje, protože moje drahá sestřenka si nemůžu ze dvou vybrat, ale Tobias to není - toho nemá ráda a jaksi nechápu proč :)...nj, každé se asi bude líbit jiné a na to se moc těším. Na to, který u vás vyhraje :D, protože já sama nemůžu říct, kterou z těch mužských postav mám nejraději

8 renn renn | 11. července 2014 v 15:54 | Reagovat

nadchlo mě to tak, že sui musím přečíst další díl !!! :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama