4. Potrestání za tvé vzpírání se mi

27. června 2014 v 14:07 | Anies |  Vzkřísení

4. Potrestání za tvé vzpírání se mi


Jeli krokem, koně tak nebyli vyčerpaní. Vlkodlak si pobrukoval písničku a ptactvo mu ve stromech přizvukovalo. Upírce to lezlo už na nervy stejně jako oba vlkodlaci. Jednoho objímala, držela se za jeho hrudník, když předtím cválal na koni. Jméno staršího vlkodlaka znala, ale ten mladší nic o sobě neřekl. Mlčel celou dobu, přemýšlela, jestli je tak zticha pokaždé, ale když k němu promluvil jeho bratr, nastražila uši. Doufala, že se něco dozví o její naplánované budoucnosti, do které ona neviděla.

,,Keisi, otec se nesmí nic dozvědět, ale-"

,,Otec už o tvém činu ví a já s ním budu souhlasit, nelíbí se mi to, co jsi udělal. Ty upírky nám nepatří, kvůli nim bude válka!" vlkodlak před ní neměl klidný a jistý hlas, obával se upírů, to bylo dobře, proto se usmála.

,,Válka už je několik staletí a bude tady pořád. Musíme je vyprovokovat, máme jistou výhodu, o které nic netuší." mrkl na upírku, které se zamračila a mírně zasyčela.

,,Jistě, ale co to má co společného s otcovým hněvem, který tě jistě postihne?" Keis se podíval na bratra.

,,Tvou pomoc nechci, stejně by ses mě nezastal, ale požádám o pomoc Sun." Girod se spiklenecky usmál.

,,Chceš využít naši malou sestru, aby tě ochránila před otcem?" Keis začínal zuřit.

,,Je jediná, na koho dá, i když nemá pravdu. Pro ni by udělal cokoliv." chladně se usmíval sám pro sebe, jeho bratr na něj zavrčel, pobídl koně do klusu a odjel z jeho dosahu slov. Pak chvíli prskal, Vienes jen seděla a poslouchala jeho nenávistné nadávky na Giroda, co jel za nimi a pobrukoval si dál nějakou písničku.

Zatímco se vlkodlak snažil vyzuřit, ona si ho prohlížela pozorně. Měl tmavě hnědé vlasy s vlasy nagelovanými uprostřed hlavy nahoru, ale nebylo to hrozné. Naopak to mel hezké, byl celkově velmi pohledný muž. Jeho oči byli čistě světle modré barvy jako obloha. Byl menší než Girod, ale svalů měl zhruba stejně, podle jeho pachu usoudila, že má teprve několik století života, ale co u ní znamenalo teprve? Hodně, ona sama měla za sebou jenom dvě století a kousek, nebyla zase tak stará, přesto věděla, že bude nejlepší staršího muže, než byla ona sama, nevyprovokovat.

,,Vienes, je to tvé jméno?" poté, co se dostatečně slovně vyvztekal, otočil k ní hlavu a čekal na odpověď, ,,Nemusíš mi odpovídat ani se mnou mluvit a věř si, čemu chceš, ale chci říct jen jedno. Nevěděl jsem, co můj bratr naplánoval. O tom vašem útoku jsme věděli, ale plán byl vás zabít všechny, žádní zajatci a teď si tady a já tě vezu na místo, kde..." zakroutil vztekle hlavou, raději to nechtěl vyslovit, jinak by se rozčílil ještě víc.

,,Kde mě předhodí svým mužům na hraní si? S tím jsem počítala, když mě zajali a když si mě vzal Bon. Je pravda v tom, co děláte zajatým upírkám a někdy i vlkodlačicím?" Vienes nebyla nejtišší, byla docela hovorná. Usmál se, aspoň se nebude cestou nudit a nebude mlčet.

,,Myslíš to, jak se vypráví, že upírkám uděláme dítě a pak když porodí, tak ji necháme roztrhat na kusy a její rozevřené břicho, kde měla dítě, pošleme jejich otci? Tak to není pravda, nikdy jsme to nedělali, je to jen odstrašující případ pro upírky, aby nepadli do-"

,,Vašeho zajetí? Ano, chápu. Když jim neuděláte tohle, tak sloužíme jako děvky pro vaše účely. A to s vašimi ženami?"

,,To, že si je mezi sebou střídat dle libosti? Další výmysl, vlkodlak nikdy a nikomu nepůjčí svou dívku, nikdy. Zemřel by pro její ochranu. Ale vás využívají vlkodlaci, kteří nemají ženu nebo s ní nejsou spokojeni a chybí jim něco v sexu." pousmál se na ni, ale ona se otřásla, cítil její strach a nejistotu. Věděl, čím prochází, už takhle pár dívek vezl jiným vlkodlakům. Nesnášel to dělat, i když šlo o upírky, nenáviděl se za to stejně jako teď.

,,Pro koho jsem určena?"

,,Nemluv o tom, už tak jsi odrovnaná, myslím i psychicky, cítím to z tebe." dal koně do kroku a ona ho uvolnila své sevření okolo jeho pasu.

,,Chci to vědět." nedala se odbýt, byla hrozně paličatá. To poznal hned, jak ji uviděl, umíněná upírka.

,,Prvně můj bratr říkal, že nebudeš nikoho, pak všech a nakonec si tě vyžádal..."

,,On sám, že ano?" otočila se na Giroda, který se na ni krutě usmál, necítila z něj nic dobrého. Keis jí byl milejší společník a kdyby si měla vybrat, raději by vlezla z donucení do jeho postele. Nemusel jí odpovídat na otázku, znala odpověď.

,,Vím, že jsem pro něj, ale nedám se mu dobrovolně, to ti slibuji na smrt své sestry." hlavu si opřela unaveně o jeho záda, nasála jeho pach. Protivil se jí, ale byla unavená a postel po ruce nebyla. Takhle mohla dobít energii a jemu, jak se zdálo, to nijak nevadilo. On si jen povzdychl a díval se na cestu před sebe. Z dálky byly vidět čtyři velké věže sídla jeho otce, jejich domova.Někdo do ní silně udeřil, otevřela oči. Před ní se skláněl Girod, jen sykla nenávistí, bylo to upozornění, že bude útočit. Vlkodlak se jen usmál, byla v jeho pokoji a ona to cítila. Všude byl jeho pach a taky cítila pár žen, ale byla to slabá vůně, takže to bylo už dlouho, co tady nějakou měl a momentálně tady měl k službám ji. Ona se nedala tak snadno zkrotit, zlomit ano, ale divokost měla v sobě pořád a bude mít. Vlasy mu spadaly přes obličej, tak si je odhrnul, aby na ni viděl. Teprve teď si všimla, že je přikovaná řetězy k zemi pod jeho postelí. Kromě té tady nic nebylo, cítila zde pach sexu, pokoj s postelí sloužil k tomuto účelu k ničemu jinému. Měla na sobě přehozenou přikrývku a jak hádala, pod ní byla zcela nahá. Muž se k ní sklonil, ale upírka po něm vyjela svými drápy. Uhnul, přičemž se začal smát.

,,Co ti přijde k smíchu?"

,,Ty. Stejně se mi neubráníš a přece jen to děláš pro sebe horší." Girod si lehl na její tělo, mohla jenom trochu hýbat rukama a nohama už vůbec ne. Odkryl přikrývku, jak očekávala, byla nahá. Ruce měla natažené za hlavou a nohy roztažené od sebe, zadíval se na její tělo, zasyčela.

,,Tím mi nezabráníš v tom, co chci udělat." pohladil její prsní bradavku. Pak ji začal sát, dotýkal se jejího těla na všech místech, ale k rozkroku se nepřiblížil. Vzpírala se, ale ani o píď se nepohnula a s ním už vůbec nepohnula. Zasmál se jejím snahám, neměl chuť si s ní jakkoliv hrát.

,,Žádné mazlení se s tebou, chci tě jen dělat."

,,Už vás omrzelo šukat mezi sebou?" Vienes na něj prskala vzteklé nadávky, ale to už si sundal veškeré oblečení a uvelebil se svým ptákem mezi jejíma nohama. Zasyčela, ale bylo pozdě. Udělal pohyb proti ní a cítila ho uvnitř těla. Vzdychl spokojeností, ale ona se prohnula bolestí. Nechtěla to, nesnášela takovéto muže a nesnášela s nimi mít sex, který nesnášela i tak, vůbec jí nechyběl, nepotřebovala ho k životu. Nikoho už dlouhou dobu nemilovala a své panenství si schovávala pro toho pravého, pokud ho někdy najde. Dar každé upírky byl schovat si své poprvé pro tu skutečnou lásku na celý život. Ona stále panna byla, ale nyní o to nehodlala přijít, s ním ne ani s Bonem či jiným vlkodlakem, všechny je proklínala a slibovala jim bolestivou smrt. Nyní se však myšlenky otáčely k bolesti, kterou jí způsoboval Girod. Nebyl jemný, byl tvrdý a bušil do jejího těla v divokém tempu. Byla otočena po pár tazích na břicho, kde jí dál znásilňoval ve svém rytmu. Cítila, jak se do ní zanořuje a kdy se vzdaluje a pak se zase noří hlouběji do jejího těla, nevydržela to a vykřikla. V životě necítila tak velkou bolest. Do pokoje vtrhl Keis, jenom strnul, mračil se, ale nedal se k dalšímu kroku.

,,Girode, to přeháníš, jestli nevíš, tak-"

,,Ano, otec se vrátí každou chvílí, neboj se, to už bude po všem, že miláčku?" přirazil k ní tvrdě, prohnula se bolestí a zasýpala. Keis na něj začal vrčet, Girod přestal v šukání.

,,Jestli chceš, můžeš mě o ni vyzvat na souboj. Když vyhraješ, tak si ji nech a dělej si s ní, co chceš, ale pokud to neuděláš, tak je má." Girod do ní začal opět bušit svým vzrušeným penisem, který byl neskutečně obrovský. Roztahoval ji, ale ona se svírala, takže to bolelo třikrát tolik než s Bonem, ale nezakončil to ejakulací, ale ostrými zuby ji kousl do ramene. Pamatovala si, jak křičela, pak padla vyčerpáním do bezvědomí. Vlkodlak se usmál, ale ještě chvíli zůstával tvrdý v jejím těle. Tahle upírka měla něco do sebe, vzrušila ho jako žádná jiná vlčice, co kdy měl. Bylo to zvláštní, ale on si to musel užít, protože slyšel hlas svého otce dole na nádvoří. Vrátil se domů a tuhle dívku mu sebere z jeho spárů.

,,Otci se nebude líbit, co jsem udělal a hlavně nyní v mém pokoji..." pobaveně se usmál a šel jako by nic přivítat otce, ale tušil, že ho stihne krutý trest. Porušil otcův příkaz a udělal to, na co neměl ani ve snu pomyslet, přesto byl nějak zvláštně spokojený, skoro až magicky.,,Kde je má Sun?" dominanta hledal své nejmladší dítě, byla jeho sluníčkem a největším miláčkem. Připomínala mu jako jediná z jeho dětí ženu, kterou miloval. Byla hodně matce podobná, skoro jako ona, ale měla mnohem sladší úsměv a smích. Jen, co se na ni optal, okolo Keise proběhlo hravé dítě k zulíbání. Měla po zadek dlouhé zlaté kudrnaté vlasy, její oči svítily jako dvě pomněnky, na lidský věk mohla vypadat tak na pět let. Měla na sobě bílé šatičky s modrými puntíky a v ruce držela čerstvě natrhané kopretiny.

,,Tati, tati..." běžela přímo k němu, po cestě vrážela do otcova doprovodu, ale bylo jí to jedno. Byla dcera dominanty a jeho nejmilejší dítě, mohla si dovolit vše. Otec si klekl na zem a rozevřel svou náruč, kde se mu dcera zachytila, pevně ji sevřel a zvedl do vzduchu.

,,Jak ses měla, Sluníčko?"

,,Skvěle, teta Aša se o mě starala dobře, ale chybí mi opravdová kamarádka." krásná holčička si posteskla, její otec jí dal pusu do vlasů, cítil její utrpení.

,,Je mi líto tvé kamarádky, Girod za její smrt zaplatí. Dostane trest a nebude to jediný trest, který ho postihne." ale to už nemluvil k Sun, ale díval se na svého syna, který scházel ze schodů, jenž vedly do jejich sídla. Na konci nádvoří byl vytesán a postaven kamenný hrad s výškou na dvacet metrů, působil temně a chladně, ale vlkodlakům to tak vyhovovalo.

,,Otče.." Girod se podíval na otce, ale jen mírně sklonil hlavu, dokonce i jeho otec by to mohl považovat za výzvu o jeho vůdcovství, kdyby se aspoň trochu nesklonil a nedal mu tak najevo, že je podřadný a respektuje jeho sílu dominanty.

,,Tati, proč se ti nemusím klanět jako moji bratři?" Sun se podívala vyjeveně na svého tátu, ten jí políbil na tvář a podal ji do náruče Keisovi, který se nechal od dominanty poplácat po rameni.

,,Protože nejsi muž, žádná z mých dcer se nemusí sklánět. Ony jsou jediné, které se nemusí klanět nikomu z vlkodlaků." usmál se na své Slunce a přistoupil ke Girodovi, ale ještě než promluvil, Keis ho předběhl.

,,Otče, zbytek tvých dětí by tě rád viděl." otec mu odpověděl, ale díval se přitom na svého nejstaršího syna.

,,Vyřiď jim, že je navštívím osobně ještě dnes, ale já si teď musím promluvit s mým nejstarším synem. Pověz mi, Girode, porušil si nějaký můj příkaz?" dominanta netrpělivě zavrčel, až to nahnalo Girodovi husí kůži.

,,Ano, otče."

,,Takže přijmeš svůj trest?"

,,Ano, přijmu."

,,Tak mi řekni, kde je ta dívka. Mám hádat? Je u tebe v pokoji, že ano. Svázaná a připevněná okovy, protože sis chtěl s ní užít a zajisté si to udělal před mým příjezdem, protože si věděl, že ti tu tvou hračku na sex zabavím."

,,Ano, otče."

,,Povím ti jedno, ona není hračka na sex, je to sestra budoucí upíří královny a ty uděláš tohle." otec vypěnil, nedržel se zpátky. Jen co zvýšil hlas, všichni vlkodlaci v jeho sídle se zastavili, skrčili se a mlčeli, nikdo se ani nepohnul. Dominanta zavrčel na Giroda a vydal se nahněvaně do svého hradu. Musel udělat pořádky ve všem a hlavně v Girodovi, který začínal být dominantní a dával mu svou neposlušnost jasně najevo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama