16. Zamilovaní blázni

23. července 2014 v 4:40 | Anies |  Vzkřísení

16. Zamilovaní blázni


Utíkali lesem, bylo vidět, jak funí, nebyla po tak dlouhé cestě lehký náklad. Uběhl spoustu mil a to velkou rychlostí, odhadovala tak sto kilometrů za hodinu. Celou dobu mlčeli ani jeden nepromluvil, byli jen se svými myšlenkami. Když padla noc, zastavil, aby si odpočinuli. Lehl si do trávy a oddechoval. Upírka mu šla pro vodu, měli ji od sebe jen pár kroků, jelikož zastavili u velkého jezera. Našla kůru, která vypadala jako mistička a byla velká, takže do ní naplnila vodu a donesla ji písčitě zbarvenému vlkodlakovi, který ležel bez hnutí, jenom lapal po dechu. Všechnu vodu zhltal a pak se odplazil k vodě, kde se ponořil. Neviděla žádnou část jeho těla, sklonila se k hladině a z ní se vynořila vlčí hlava, při nadechnutí vyprskl z nosu vodu. Zasmála se a začala na něj cákat vodu, chňapl po jejím tričku a stáhl ji do vody. Voda byla ledová, to cítila, ale díky vlkodlačímu tělu, které plavalo vedle ní, byla v teple. Chvíli blbli ve vodě, ale pak si všimla jeho poraněných tlapek, nejenže byli spálené od ohně, jak se ho snažil zadusit, ale měl je celé od krve.Vylezla z vody a vlk ji následoval, sem tam se otřel o její tělo a ona ho pohladila po hlavě.
,,Budu ti chybět?" jen tak prohodil.
,,Ty si mě slyšel?"
,,Nespím tak tvrdě, jak se na první pohled zdá." pobaveně se usmál, ale pokračoval ve větě, ,, co si doopravdy chtěla na té mýtině? Na něco ses chtěla zeptat a pak si změnila otázku." lehl si na zem, tlapy se dal přes sebe a sledoval ji bystrýma vlčíma očima.
,,Já..já..no víš. Cítíš to stejně jako já? To, že tě přitahuji a myslíš, na něco, co by si neudělal?" chvíli ji pozoroval a pak hlavu stočil stranou, nebyl si jistý, jestli má říkat pravdu. Ano nebo ne? To mu znělo hlavou.
,,Ano, pravdu." ozval se jeho vlk, nadechl se a odpověděl.
,,Ano, přitahuješ mě, protože se mi líbíš, asi jsem se do tebe zamiloval, Leito." zvedl hlavu a oči upřel k ní. Usmála se, byl to šibalský úsměv. Zvedla se a sedla si k jeho tělu, hladila ho po krku, jenom předl spokojeností.
,,Uděláš něco pro mě?" podívala se mu do očí. Přikývl, aby pokračovala.
,,Proměň se." nebyl to rozkaz, ale žádost, trochu ho to zarazilo. Přemýšlel, co chce a co z toho bude mít, když se změní do lidské podoby, tak ji moc neochrání, řekl jí to.
,,Není to nejlepší nápad, kdyby nás někdo-"
,,Oni jsou daleko, já něco potřebuju." zaraženě se na ni podíval, co by mohla chtít, že by to nedokázal ve vlčí podobě, chtěla snad něco na způsob, aby vylezl na strom? Ne, možná s ním jen chtěla mluvit zpříma ne za vlčím tělem. Chápal, že to není nejpříjemnější, když nevidí lidské výrazy ve tváři, protože vlci jich moc neuměli napodobit. Jen málo z nich, proto se začal měnit. Tělo se mu zmenšovalo a kosti křupaly, ruky a nohy se mu obracely a páteř se lámala, odvrátila pohled. Jakmile křupání přestalo, otočila se k němu obličejem. Ležel hlavou na jejích stehnech celý upocený a hlavně byl nahý. Byla zvědavá, a tak se podívala na jeho velikost. Nebyl nikterak obrovský, ale malý taky nebyl, větší typ. Usmála se a podívala se mu do tváře, zvědavě se na ni díval.
,,Kdybych mohl, tak se před tebou takto nevystavuji, ale nemám moc na výběr." snažil se zvednout, ale tělo ho za celý den bolelo a proměna nebyla nejpříjemnější.
,,Lež, ukaž mi ruce." podívala se mu na ně, nebylo na nich znát, že by měli popáleniny a žádná krev, vše se vyléčilo.
,,Hojíme se rychle. Tak, jak se ti líbím?" provokativně se usmál a ona mu to vrátila, podívala se na jeho mužství.
,,Jo, ten by se do mě v pohodě vlezl." podívala se na jeho výraz, nejdřív byl zaražený, ale pak se začal smát.
,,Jo to určitě vyzkoušíme." řekl s ironií v hlase, poznala to.
,,A kdo říká, že ne?" zvedl se na lokty a zamračil se, ale bylo to přemýšlením. Zkoušela jeho trpělivost nebo to, jestli mluvil pravdu, když řekl, že se do ní zamiloval. Bylo toho trochu víc, ale to jí neřekl, nemusela vědět, že si ji chce označit.
,,Neprovokuj mě, nelíbí se mi, když mě zkoušíš." ale usmál se, nemohla to myslet vážně, proč by taky chtěla vlkodlaka, ho? Měla svého snoubence a to se nezmění, musela ho milovat. On nebyl ten pravý, ale ona pro něj ano. Vlk si ji vybral a těžko nese, když ho odmítá.
,,Nezkouším tě a aby si mi věřil, dám ti svou krev." nahnula k němu svůj krk, přejela si po kůži ostrým nehtem a vůni krve nechala skapávat na jeho silnou a svalnatou hruď. Prstem ji smazal a oblízl ji jazykem, byla to lákavá představa. Nahnul se k ní a jemně projel svými zuby na jejím hebkém krku. Jenom se zakousl, nepotřeboval jí ubližovat trháním masa, vše co potřeboval, si vzal. Vyjeveně se od ní odtrhl, viděl vše, co si kdy o něm pomyslela, ale než stačil něco říct, promluvila ona.
,,Chci aby si mě pomiloval. Uděláš to?" škádlivě ho pohladila po hrudi.
,,Já nejsem tvůj snoubence a myslím, že Margelovi by se to nelíbilo."
,,Ale mě se to bude líbit, chci to od tebe." nemohla uvěřit, že to říká, ale byla to pravda. Trey se na ni díval stejně překvapeně jako byla ona sama za svou maskou.
,,Nebudu náhrada za něj, já nejsem on a ani nebudu takový milenec. Neudělám to jenom proto, aby si dostala uspokojení." snažil se vstát, ale ona ho přirazila silně k zemi.
,,Já nechci, aby si byl jako on. Chci, aby si byl Treyem, sám sebou." už na nic nečekala ani na jeho svolení či další řečičky. Potřebovala uvolnění, musela mít sex a nešlo jenom o to, její tělo volalo po něm, po Treyovi, chtěla ho mít uvnitř sebe. Skousla chtivě jeho spodní ret, zůstal překvapeně ležet na zemi. Leita si sundala triko a odkryla mu své ňadra, chtivě se na ně podíval. Chtěl je lízat a sát, ale ještě se ovládal, nesmí k tomu dojít, byl by to malér. Měli před pronásledovateli náskok a nehodlal o něj přijít, jenže když si sundala kalhoty a kalhotky, přestal rozumně uvažovat, nahnala se mu silná erekce. Leita si sedla obkročmo na jeho stehna, ale on ji přetočil pod sebe, opatrně ji položil na zem pod své tělo. Dlaněmi přejela po jeho hrudi, byl rozpálený touhou po ní. Natáhla se pro polibek, ale on se odtáhl.
,,Leito, já nemůžu."
,,Protože si mě tvůj vlk vybral za družku? O to jde, bojíš se mě označit?"
,,Mám strach, že k tomu dojde."
,,Treyi, nedojde. Pokud o to nepožádám, tak to neuděláš. Neublížíš mi." jednu ruku nechala na jeho hrudi a druhou dala na jeho záda.
,,Tak pak nás dohoní, jsem zhruba několik hodin před nimi a jestli se spojím s tvým tělem, můžu to dělat hodiny. Chytí nás kvůli sexu."
,,Ne, kvůli sexu ne, jen kvůli lásce." musela to říct, očaroval ji. Za jeden jediný den ji přiměl milovat ho. Nesnášela ho za to, ale díky tomu s ním taky mohla mít sex. Kdyby ho nemilovala, tak by si o něj neřekla. Všimla si, že se zatvářil zmateně, šla s pravdou ven.
,,Asi jsem se do tebe zamilovala, Treyi." špitla a políbila ho na rty a on poznal, že mu nelhala.
,,Sakra...jsme blázni, víš to?"
,,Zamilovaní blázni." dodala a škádlila ho nohou po té jeho.

Jednou dlaní ho hladila po hrudi a druhou ho škrábala do zad, ale dělala to jemně. Podíval se na ni, natáhl se pro dlouhý polibek a dostal ho. Její rty krásně voněly, pohladil ji po tváři a rukou sjel k jejím ňadrům, když líbal její rty. Hnětl její prso a ona ho kousala do rtu. Pravou rukou sjela k jeho zadku, byl pěkně pevný. Líbal ji na krku, kde předtím zanechal čtyři krvavé rány, olízl je jazykem a ony se začaly hojit. Leita se na něj podívala, nechtěla to protahovat. On věděl, o co ho žádá. Nadzvedl se a ona do široka roztáhla své nohy. Všiml si, že je krásně vlhká, ale musel ji poškádlit, když už riskovali životy. Upíři je do zítřka nejspíš dohoní, proto si chtěl vychutnat každou chvíli s ní, zbývalo mu málo času na to, kdy s ní mohl být. Přál si, aby to byla věčnost, ale oni dva si nebyli souzeni, měla si brát krále upírů, ale přesto ji bude milovat až do doby, než si jeho vlk vybere jinou družku a on sám, možná ještě i potom. Jazykem sjel od jejího krku k prsu, které obkroužil a mírně stiskl zuby její bradavku, vzdychla slastí. Pobaveně se usmál a jel dál k jejímu břichu, kde se zastavil a vracel se zpět. Prsty dal k jejímu otvoru, cítila je tam a jedním pohybem boku vzala jeho konečky do sebe, přičemž náramně zavzdychala. Přestal s líbáním jejího těla a díval se, jak se svíjí pod jeho dotyky prstů uvnitř jejího těla. Cítil ty mokré stěny, které ho pohlcovaly. Líbilo se jí to, když jí dělal prsty a mu se líbil pohled na ni, jak ho žádá o uvolnění a vyráží proti jeho prstům boky, aby ho víc pohltila do sebe.
,,Klid, miláčku, dopřeju ti to." políbil ji na rty a dal se do práce, neustále tahy v její kundičce způsobovali, že se pomalu blížila vyvrcholení a to se taky po několika minutách stalo. Vykřikla do temné noci potěšením. Hrudník se jí divoce zvedal, ale neměla dost. Zvala do sebe jeho penis, chtěla ho tam mít a cítit ho, jak v ní jezdí.
,,Dostane se slasti nám oběma." otočil ji na břicho k zemi, bylo to typické milování pro vlkodlaky. Pokud muž nebral ženu jako sobě rovnou nebo šlo o děvky a o zajatkyně, s kterými chtěli jen šukat, tak je otáčely zády k sobě a čelem dolů. Někdy je vyjímečně nechávali čelem k sobě, ale chtěli spíše vidět, jak se bude na sex s nimi tvářit. Ovšem jen muž, který bral ženu jako sobě rovnou a miloval ji jako svou družku, nechal ji, aby si ho osedlala ona a důkaz lásky byli polibky na její rty a tvář.
,,Jsem ti poddaná? Nejsem ti rovná, když sis mě vybral za družku?" otočila k němu svou hlavu a tím ho zastavila.
,,Nejsi ještě moje družka úplně, proto jsem tě otočil. Jestli jsem něco podělal, tak jen do mě, ale chci ti to udělat poprvé takto, protože tě nechci pomilovat, ale chci tě šukat. Víš, jaký je v tom u vlkodlaků rozdíl?" doufal, že to ví, ale blbá nebyla.
,,Ano, jistěže vím, protože u upírů je to stejné." položila si hlavu na zem a roztáhla před ním nohy, nevadilo jí to takhle. Cítila, že přijde bušení do jejího těla, ale přijme to ráda. Trey přiložil penis k její otevřené pochvě a vnikl do ní jedním silným přírazem. Zasténal a ona se prohnula, opřela se rukama o zem. Věděla, že takhle to dlouho nevydrží, protože šlo o silného vlkodlaka. Držel se jí za boky a divoce do ní bušil svým penisem. Byla celé zvlhlá a tak v ní krásně klouzal, pocity žádné zábrany, když v ní jezdil, to cítil. Mohl do ní libovolně bušit a věděl, že se jí to bude líbit. Nasadil rychlé a vášnivé tempo, hlasitě sténal.
,,Bože..." zasténal a dál ji divoce šukal. Cítil otřesy jejího těla, když do ní přirážel, ale ona vzdychala s ním. Netrvalo dlouho a dosáhl orgasmu a ona taky. Leita to nevydržela, musela ho mít ona, teď bude ona vůdcem a pohltí ho. Otočila se k němu čelem a srazila ho tvrdě k zemi, ale on slastně zapředl. Na chvíli se uvolnil, ale jelikož nebyli lidé, ale nadpřirizené bytosti, tak mohl za několik sekund znovu. Její vůně ho ovládla a byl opět tvrdý, Leita tedy zahájila druhé kolo. Brala ho dlouhými tahy do sebe, zaklonila hlavu a oddechovala. Ruku držela na jeho hrudi, kde mu zarývala vzrušením drápy. Ona ho chtěla pomilovat, ne šoustat jako to udělal on před malou chvílí. Pomalu na něm jezdila, brala si ho po částech a on předl, ale někdy i zavrčel nespokojeností, provokovala ho a mu se to nelíbilo. Nakonec ho přestala provokovat a přivedla ho k vyvrcholení,. Sama se ale odmítla udělat, když chtěla, mohla tomu zabránit. Spiklenecky se usmála, ale byla unavená, lehla si na jeho hrudník a nechala se hladit silnými dlaněmi po zádech. Sjel k jejímu zadečku a pak zase nahoru. On neměl dost, přetočil ji opět pod sebe a položil ji opět břichem dolů.
,,Leito, chci tě ještě jednou."
,,Jsem unavená, ale myslím, že to ještě jednou zvládnu. Jsem jen tvoje." nedořekla to a už byl v ní, tentokrát používal dlouhé a pomalé tahy i on si chtěl užít krásného a pohodlného sexu s klidem na srdci. Jezdil v její vlhké chodbičce několik minut, pak se udělal a ona vzápětí po něm. Oba měli za dnešek dost. Lehl si hlavou na její záda a hladil ji po zadečku.
,,Ráno ochutnám tvé ňadra více." políbil ji na záda a ona se spokojeně zachichotala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucifalka lucifalka | Web | 23. července 2014 v 5:16 | Reagovat

Dalsi pekni dilecek je to cim dal zajimavejsi sem zvedava jak to nakonec dopadne mezi tema ctyrma no necham se prekvapit v dalsich dilkach tesim se

2 Anies Anies | 23. července 2014 v 14:43 | Reagovat

[1]: Děkuji za pochvalu a jsem ráda, že jste zvědaví a že se nemůžete načekat, co bude dál...ale i tak se budete muset nechat napínat :D

3 Bai (krteček) Bai (krteček) | 24. července 2014 v 13:15 | Reagovat

Ehm... *-* dokonalé super bombové, tvoje popisku sexu prošli za tu dobu velkoi změnou, rozhodně jsou teď o 100% lepší, než začáteční "truchu se pošoupnul dopředu..." známe, že xDD takže klobouk dolů, smekám před tebou :) díl bylfakt super,jekikož se mi pár Leita a Trey hodně líbí, tak jsem z toho nadšená ^^ jsou spolu a sem zvědavá, jak to bude dál :)

4 Any Any | 24. července 2014 v 15:05 | Reagovat

[3]: Díky, taky jsem se dívala na ty změny, jak ty začáteční popisky vypadaly a jak vypadají teď že? :D a ty budeš doopravdy fandit Leitě a Treyovy až do konce co? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama