17. Komplikace, komplikace a samé komplikace

30. července 2014 v 4:42 | Anies |  Vzkřísení

17. Komplikace, komplikace a samé komplikace


Mlčky je pozorovala, tuhle otázku nečekala, ale měla. Rob jí varoval, že s ní chce mluvit, přesto jí do tohohle nic nebylo, taky jí tak odsekla.

,,Nic vám do toho není."

,,Ale je, dominanta chce ode mě pomoc a abychom vám oběma mohli zlepšit situaci, tak bychom měli vědět vše o tvé minulosti, protože to je důležité. Bojíš se mužů a dominanta nechce, aby ses ho bála, tak to ze sebe dostaň, uleví se ti." Oelo se na ni pozitivně usmála a Vienes se podívala na vlkodlaka, aby věděla, jestli to myslí vážně, když nechce, aby se ho bála.

,,Je to pravda. Vše mi tím ztěžuješ a sobě taky, nám oběma." pomalu o nich mluvil jako o páru, odfrkla si, oba se ale jen usmáli.

,,Čemu se smějete?" zuřivě se podívala na oba dva.

,,Páru, hezky si to nazvala." Rob k ní zvedl své oříškově hnědé oči.

,,Miláčku, ty to asi nechápeš, ale vy byste měli být pár."

,,Ne, to ne!" upírka ihned udělala ve všem pořádek. Museli v tom mít oba dva jasno, ona měla a oni museli taky, ,, o tom ani neuvažujte, žádný z vás dvou." pohrozila jim prstem a protočila panenky, jako by byli oba naivní a ona ten rozumný mezi nimi.

,,Tak nám pověz tvůj příběh z minulosti a pak si promluvíme o vašem problému." Oelo se podívala na Roba, jen přikývl a otočil se na Vienes. Váhala, ale jeho slova jí utěšili.

,,Nebudu tě do toho nutit, když sama nechceš mluvit, ale možná by nám něco z toho pomohlo vyřešit tuhle situaci a veř, že já ji chci vyřešit. Je to na tobě, jestli nám pomůžeš." jeho pohled nelhal, říkal to od srdce.

,,Nám dvěma?" opatrně se zeptala.

,,Ano, nám dvěma." poplácal lavičku, aby si vedle něj sedla, poslechla ho. Jeho blízkost jí byla vlastně mnohem příjemnější než stání opodál, taky viděla na Oelo, která čekala na její vyprávění.

,,Začalo to před mými sto padesátými narozeninami....",,Neměla jsem moc zájem o muže, většinou jsme se jich stranila, protože jsem s nimi neuměla jednat, taky tak bylo vše složitější. Kamarádíčci mého otce, který byl již v té době senátor, si z něj utahovaly, že jeho dcera je pořád...." zasekla se a podíval se opatrně na Roba. Nelíbilo se jí mluvit a takovýchto věcech před ním. Byla stydlivá, ale mu se ten stud na ní líbil, byla tak roztomilejší a zdálo se mu, že i někdy viděl začervenání se.

,,Panna." pomohl to vyslovit za ni, trochu si k ní přisedl. Byla momentálně v pohodě, takže se vyděšeně neodtáhla a to ho potěšilo. Ruku si dal na opěradlo za její hlavu, aby věděla, že tam je a nic jí nehrozí.

,,Ano. Pořád jsem jaksi nepotkala toho pravého a nechtěla jsem mít sex jen proto, abych se svého...."

,,Panenství." tentokrát jí doplnila Oelo.

,,Zbavila. Proto otec podnikl kroky sám. Našel toho nejkrásnějšího upíra a poslal ho, aby se mi dvořil. Ze začátku jsem ho ignorovala, ale pak jsem k němu něco pocítila, zamilovala jsem se do něj a měli jsme spolu i sex, ale nedala jsem mu-" zasekla se, neboť Rob začal vrčet. Odhalil své zuby, díval se někam do prázdna a vydával silný hrdelný zvuk v podobě vrčení. Něco se mu nelíbilo a znepokojilo ho to.

,,Nedala si mu panenství. Ignoruj Robovy nálady, vybral si tě za družku a když cítí, že ten muž byl obyčejný hajzlík, tak se zlobí. Bude teď k tobě blíž a budě si tě hlídat a chránit."

,,Nejsem jeho majetek." podívala se dominantovi do očí, ty se změnily z jasně modré do jeho krásných hnědých očí.

,,Nejsi, ale už mi tak trochu náležíš, omlouvám se." rukou, co měl za ní, ji pohladil po paži, uklidnilo jí to.

,,Měla jsem s ní mnohokrát sex, ale on mluvil jen o tom, že chce i můj zbytek těla, přišlo mi to divné, a tak jsem se od něj vzdálila a sledovala ho. Jednou šel za mým otcem a když jsem procházela okolo jeho kanceláře, zaslechla jsem o čem si povídají a došlo mi, že to otec ho najal, aby se nemusel stydět, že jeho dcera je ještě pořád..."

,,Panna." doplnili oba dva sborově, usmáli se na sebe a sledovali upírku.

,,Jenže mě viděli a nestačila jsem utéci. Chytili mě, on mě znásilňoval a otec mě mlátil, abych mu dala své panenství. Neudělala jsem to a vysloužila jsem si několika denní mučení v podobě sexu a mlácení. Od té doby mám strach z sbližování se s muži a sex nesnáším. Nechci ho a ani mi to nevadí. Přežila jsem dalších sto let bez toho a nevadilo mi to do doby, než jsem-"

,,Potkala mě. Je mi to líto, musela sis vytrpět hodně, nedivím se a nepřekvapuje mě, že máš rozvrácené pocity. Kdybych ty dva měl v rukou, utrhl bych jim hlavy." Rob začínal zuřit, že svým stiskem vyrval vrstvy dřeva na lavičce za Vienes, vyděšeně se na něj podívala.

,,Promiň, ale mě se bát nemusíš. Já ti neublížím." dominanta otočil pohled k Oelo.

,,No aspoň víme, jak si na tom se sexem, tím pádem máš, miláčku, smůlu. Jen tak to nepůjde, ale dostali jsme se k tobě."

,,Taky tě miluji, miláčku." provokoval ji a vysloužil si ránu od jejího klubka, z kterého nejspíš dělala svetr.

,,O tobě všechno vím. Vím, co jsi cítil. I když musím přiznat, že je to jiné, než s tvou poslední ženou. Tohle je mnohem silnější než ty a tvůj vlk se doslova dožaduje každého doteku na její tělo, ale otázkou zůstává, kdo jí chce víc. Ty nebo on?"

,,Není to snad jedno, pořád chci šukat a ke všemu upírku, to není normální. My upíry nenávidíme z celé duše, tak proč si vybral upírku?" Rob se opravdu divil.

,,Věř mi, že záleží na tom, kdo ji chce víc a proč upírka, když je vlkodlaci nenávidí? Protože ty sám k nim necítíš nenávist. Lituješ je, ale nepociťuješ k nim zášť, nic takového, proto to může být upírka. Být vámi, tak se sbližuji, ale pomalu. Sluší vám to spolu, hezký pár a ten pravý. Cítím, že by ti mohla dát hodně silných dětí." Oelo se dala do zpěvu, Vienes jen otevřela pusu a Rob se na ni zamračil, tohle říkat neměla. Upírka si nedokázala představit sex vůbec s nějakým mužem, natož aby pomyslela na dítě. Rozhodilo jí to a on to cítil, zase byl kvůli ní neklidný.Dívala se zamračeně na čarodějku, která pletla svetr a prozpěvovala si u toho nějakou písničku. Po několika minutách se zklidnila a on s odvážil se jí dotknout. Pohladil ji po paži, lekla se a podívala se na jeho ruku, stáhl ji zpět.

,,Promiň, jestli ti to vadí tak-"

,,Ne, myslím, že mě to víc uklidňuje, asi jsem opravdu tvoje vyvolená družka, protože jinak by se mi to příčilo." Rob vrátil ruku na její pokožku, uvažoval nad tím, proč ji nenechal Girodovi nebo proč ji nenechal zabít a měl by pokoj, dělala mu jen starosti navíc a už toho měl i tak nad hlavu. Přemýšlel, jestli by nebylo lepší to trápení ukončit. Ona se mu nepoddá, nikdy. Byla upírka, co nenáviděla jeho rasu.

,,Dej tomu čas, Robe. Navíc by si to neudělal, nedokázal by si to udělat. Předtím než sis uvědomil, že je tvoje vyvolená družka, tak možná, ale teď je pozdě na takovéto myšlenky. Jsi dost starý, aby si věděl že čas může všechno vyléčit, no ale taky nemusí." Oelo se usmála a dál pletla na houpajícím se křesle.

,,Ty umíš opravdu ostatní potěšit a povzbudit."

,,Že jo? Taky si to myslím, od dominanty je každá poklona dobrá." zasmála se a on musel taky, Vienes je pozorně sledovala. Říkala si, jestli nebyli někdy dříve milenci.

,,Byli jsme milenci. Rob je dobrý milenec, v posteli to umí a se ženskýma ještě víc. Když mu dáš prostor a taky šanci, aby tě poznal, nebudeš litovat." Oelo se zasmála znovu, Vienes nemohla uvěřit svým uším, když řekla, že byli milenci. Podívala se do jeho očí, které to nepopíraly.

,,Pravda nebo vtip?" byl její poslední záchrana. Bylo vidět, že se mu nechce s pravdou ven, ale cítil, že jako jeho možná budoucí družka by to měla vědět a i kdyby nebyla, tajemství před ní nechtěl mít celý měsíc, co má s ním být.

,,To první, pravda. Ona nelže, to dělá jen málokdy." loket si opřel o hranu lavice, co měl za zády a hlavu složil do dlaní, s hlavou podepřenou loktem se mu na upírku dívalo dobře.

,,Co jste myslela tím, že záleží na tom, jestli mě chce víc on nebo jeho vlk?" Oelo zvedla oči od práce, ale dál pletla.

,,Pokud tě chce jeho vlk, Rob může použít všechny své síly, aby tě před jeho touhou ochránil, i když je to těžké to udělat. Pokud tě chce ale on sám, tak to je větší problém, předtím ho nezastaví nikdo. Zkrátka a jednoduše, kdyby si mu dala, pak by byl na dlouho spokojený a nemusela by ses třást strachy celé dny a noci, že tě přijde tvrdě ošukat a to on umí dobře." usmála se na Roba, který jí to opětoval sarkastickým úsměvem. Nemyslel, si že vhodné zatahovat jejich společnou minulost, když šlo jedině o něj a upírku.

,,A co jsi cítila ty, když s k tobě přiblížil?"

,,Předtím jsem měla šílenou potřebu...no..."

,,Ošukat mě?" Rob se usmál, to se mu docela líbilo. Ošukat ho chtěla a dokázal si představit, jak nádherně by to dělala, ale vyslovit to nedokázala. Oelo se na něj ale zamračila.

,,Špatně. Ona tě nemusela chtít ošukat, mohla tě chtít pomilovat a v tom je taky velký rozdíl. Co z toho to bylo?" podívala se na Vienes, která se zasekla, přišlo jí to moc osobní. Rob věděl, co chtěla udělat více, znal pravdu a nyní se mu nelíbilo, že čarodějka nutí jeho vyvolenou družku k intimním informacím, zavrčel na ni, ale ona ho okřikla.

,,Kušuj, týká se to i tebe."

,,Já...cítila jsem obojí, ale více převažovalo....no.."

,,Ošukání. Ty si hrozně stydlivá, jak si myslíš, že ses narodila. Nic jiného než šoustání tvé matky to nebylo, ale to je správně, že si cítila zrovna tohle." Oelo se zazubila, ale upírka vyletěla do stoje se zaťatými pěstmi. Rob se na ni jen díval a pousmál se, její divokost a zloba se mu líbila, byla tak nějak přitažlivější. Věděl, že Oelo to s její matkou přehnala. Vienes svou matku nade vše milovala a nelíbilo se jí, když o ni mluvila v tomhle slova smyslu, nepatřilo to do jejích problémů.

,,Řekni to ještě jednou a urvu ti hlavu, čarodějko." zostra zasyčela. Zamračeně se podívala na dominantu a pak odešla do druhé části domu, kde si sedla na dřevěnou podlahu, zády se opřela o skálu a dívala se dolů na zem, po tváři jí začaly stékaly slzy.Rob se nahněvaně podíval na Oelo.

,,Taky si mohla použít mírnější slova." zvedl se a šel za upírkou.

,,Ještě řekni, že to není pravda." při jejích slovech se na ni otočil a zazubil se.

,,Je to pravda, u vlkodlaků se používají spíše tyhle výrazy. Asi je to tím, že umíme lépe milovat a pak je ten sex tak báječný a jedinečný." byl na odchodu, ale Oelo ho ještě zarazila poslední otázkou.

,,Chtěl by si ji pomilovat? Vlastně se zeptám, co by si chtěl víc. Pomilovat ji nebo ošukat a to pořádně?" do široka se usmála, on se podíval na upírku a odpověděl.

,,U ní by mi stačilo jí pomilovat, nebude ten typ ženy, která chce tvrdě šoustat, bude chtít spíše klidného milence a já dokážu obojí dobře. Ale popravdě, já osobně bych jí chtěl i pořádně udělat, ale pokud mi to sama neřekne, tak neudělám ani jedno."

,,Pak si mi ukázal, že o ni stojíš a opravdu ji miluješ, tak se tomu nevzpírej. Rozhodnutí svého vlka nezměníš a myslím, že to ani nechceš, že?"

,,Vlk si vybral dobře. Je náročná a nebude to s ní lehké, vždy jsem měl slabost pro takovéto ženy." naposledy se podíval na čarodějnici a pak šel za upírkou, která seděla a tekly jí slzy po tváři. Přisedl si k ní a objal ji okolo ramen, hlavu si položila na jeho hruď a on si o ni opřel bradu, přičemž nasál její vůni.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lucifalka lucifalka | 1. srpna 2014 v 16:01 | Reagovat

dil od dilu zajimavejsi uz at je dalsi sem dost nedockava

2 Anies Anies | 2. srpna 2014 v 12:06 | Reagovat

[1]: Děkuji, jsem ráda, že se stále líbí :)

3 lucifalka lucifalka | 2. srpna 2014 v 12:32 | Reagovat

nemas zac ja sem se tet prala se vzhledem a take kontrolou a vymislenim dalsich kapitol ale diky bohu uz zase zacnu zverejnovat tak snad pak prectes.

4 Anies Anies | 2. srpna 2014 v 18:45 | Reagovat

[3]: Tak mi pak napiš, že už to máš hotové a hoď mi do komentu odkaz na tvůj blog...určo se juknu :D

5 Bai (krteček) Bai (krteček) | 7. srpna 2014 v 9:07 | Reagovat

Hehe xD dokážu si představit jak té čarodějce visí nad dveřma tabule s nápisem poradna pro milenecké páry, nebo něco v tom smyslu xDD ale to,že byli s Robem milenci bych nečekala, to mě spíš zarazilo... O,o no, jdu na ten dalši dílek xD

6 Anies Anies | Web | 8. srpna 2014 v 12:15 | Reagovat

[5]: Jo, to by si tam měla určo hodit...vidíš, to mě nenapdalo :D, že ty máš vždy tak skvělé nápady a jop..Rob je samé překvapení, ale největší bude mít Leita s Vienes, to si nenech ujít :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama