5. Nemohu jen tak čekat...

6. července 2014 v 4:34 | Anies |  Na pírkách nebes

5. Nemohu jen tak čekat...


Pozdě v noci mu usnula na rameni, její polibky se proměnili v touhu po jeho mužství, takže ji musel poslat do světa snů, jinak by to dopadlo ještě hůře, než kdyby ji nechal líbat jeho rty. Neovládl by svůj chtíč vzal by si ji, ale Michael ho varoval, musí být obezřetný a vnímat všechny okolnosti s Claiřiným tělem, než se s ní vyspí. Ráno, když se vzbudil, tak tam nikdo nebyl, necítil její přítomnost v bytě, odešla domů. Nejspíš se ráno probudila a byla vylekaná, protože se vrátila sama k sobě a ke svému normální chování, musel to být pro ni šok, zřejmě si nebude chtít jejich noc připomínat, ale on ano. Ve škole si s ní promluví.

Den se táhl hrozně pomalu, byl rád, když mu skončily všechny hodiny a mohl jít na oběd. Sedl si ke stolu, kde sedávali učitelé a pohledem vyhledával zrzovlásku, nikde jí neviděl. Uvažoval nad tím, jestli vůbec byla dnes ve škole, nemohl ji vidět, protože třídu maturantů dnes neměl. Porýpal se v jídle a opustil školní jídelnu, zamířil ke svému kabinetu. Zrovna vytahoval klíče z kapsy, když ji ucítil, ta vůně ho ovládala na velkou dálku, poznal by ji kdekoliv. Vyšel zpoza rohu dívající se na Claire, která se opírala o dveře jeho kabinetu. Vzhlédla k němu, ty čokoládově hnědé oči sjely jeho tělo, roztřásla se, takže si uvědomovala všechno, co se v noci událo. Zaměřil se na její rty, byly dokonalé k okusení, včera to bylo pro něj málo, vzpomínal si na její polibky. Musel se ovládnout, proto radši něco řekl.

,,Neviděl jsem vás dnes ve škole, slečno Briandová. Copak?"

,,Potřebovala bych se zeptat na něco o tom referátu, co jste nám dal ohledně Hitlera." pípla potichu, ale on věděl, že kvůli tomu tam není. Nepřišla ohledně toho úkolu, co jim dal, přišla za ním a on se bude muset zpovídat ze svých činů včera večer u něj v bytě.

,,Tak prosím..." otevřel dveře kabinetu, rozhlédl se, jestli je někdo nevidí a když nikoho neviděl, zavřel dveře a podíval se na dívku, která stála s rukama založenýma na hrudi a mračila se, to zcela chápal.

,,Claire, jestli jde o ten včerejšek, tak se chci omluvit, neměl jsem tě nechat mě líbat, protože si byla ovládnutá mým tělem a nebyla si to ty, ale já-"

,,Pak je všechno uzavřené. Mezi námi se nikdy nic nestalo jen učitelská pomoc." přestala se mračit, ale veselá rozhodně nebyla. Vytáhla si kabelku na rameno a odcházela z kabinetu, ale on chytil kliku od dveří a přitáhl si ji k sobě, věnoval jí dlouhý a vášnivý polibek na ty rty. Věděl moc dobře, že ji tím nemusí ovládnout, to ani nemusel, Claire byla jeho partnerka a sama by po něm toužila a vyhledala by ho. Potřebovala by pomoc od toho stažení jejího těla a on by ji uvolnil, velice rád. Podíval se do jejích očí, byly zmatené, její tělo po něm volalo, ale její mozek to nemohl přijat, uvědomovala si, že je to učitel na škole, i když mu bylo vzhledově teprve dvacet pět let, pořád to byl učitel. Byli od sebe zhruba o šest let, to bylo docela dost, ale pro něj to bylo podle všeho vedlejší.

,,Tobiasi, já...já...nemohu. Si můj učitel, ne přítel na intimní vztah." zašeptala a snažila se od něj odtáhnout, ale jeho silná paže jí držela za záda. Rukou sjel na její zadeček, provokativně se usmál.

,,Tak odejdi...ale myslím, že raději zůstaneš." nahnul se pro polibek a ona se k němu přisála, velmi divoce a chtivě, usmál se a vychutnával si té příležitosti mít ji u sebe. Claire ho dotlačila ke stolu a jednu nohou objala jeho bok. Rukama si vyhrnovala sukni, jemně kousala jeho kůži na rtech, Tobias si rozepnul zip u kalhot a uvolnil ho ze sevření riflí, byl připravený a chtěl ji, Michaelova slova se mu vytratila z mysli, chtěl jenom svoji partnerku a bude ji mít. Stáhl jí kalhotky a položil je vedle sebe na stůl, Claire se na něj usmála, její oči zářily zlatově divokou, nebyla to ona sama, ale orlova partnerka, která ho chtěla potěšit. Nevěděl, jestli je to dobré, když se vyspí s Claire, která není při smyslech, ne zcela, ale někde zatím tam byla, cítil její vědomí, chtěla ho, ale bála se toho, co z toho vzejde.

,,Lásko, spojení s mou částí orla." políbil ji na krk a rozepnul jí bílou košili, tu odhodil ke dveřím, uvědomil se, že nejsou zamčeni, ale stejně v jeho části školy nikdo nechodil, proto pokračoval v předehře, věděl, že je panna, a tak jí nechtěl ublížit, proto jí škádlil polibky na krku, když rozepínal její zapínání podprsenky. Pohladil ji po kůži na zádech, když sundával její ramínka, odhalil její pevná ňadra a podprsenku spustil na zem. Spokojeně se usmál, když na nich spočinul pohledem plném touhy po jejich ochutnání. Nechtěl, aby její poprvé proběhlo ve škole na jeho stole v kabinetu, proto ji vzal do náruče, zneviditelnil se a proskočil sklem, které se neroztříštilo na kousky. Díky jeho síle orla a schopnosti neviditelnosti, měl i moc prolétáváním věcí, které mu byly překážkou. Vyděšeně se na něj podívala, když padali hlavou dolů, metr nad zemí to zvedl a vyletěl vysoko do oblaků temných mračen. Bylo chladné počasí, po obloze přelétávaly blesky, ale ty viděli jen z dálky, přesto bylo jasné, že bude pršet, silná bouře byla na dosah. Jeho orel ji zahříval, takže byla v teple a suchu jako on sám. Nenastal ještě ten správný čas, cítil to v těle, hodlal si počkat na správný okamžik a mezitím si všechno vyjasnit v mysli a to se nejlépe dělalo, když byl orlem celým svým tělem. Přehodil si dívku na záda, kde se chytila okolo krku a seděla na jeho silných zádech, přes oblaky neviděla Paříž pod sebou. Otočila pohled k Tobiasovi, ten se na něco soustředil, pak se to stalo. Jeho tělo se začalo pokrývat peřím, nohy se mu protáhly i drápy na nich. Tvář byla skryta zlatavými pírky s černými mezi těmi zlatými, jinak měl černá jen křídla a krátký orlí ocas. Pod ní nebyl Tobias, ale orel, kterým byl. Dravec otevřel zobák a zavýskal. Jeho křídla při každém máchnutí zaduněly, ale dokázala i vyvinout neuvěřitelnou sílu, letěli jako blesk po obloze, nakonec rozeznávala přibližující se Eiffelovu věž, která byla čím dál tím blíže. Obletěl ji a snášel se pod ní, kde dosedl na zem. Moc lidí okolo nebylo, ale taky ne málo. Všichni by je viděli, nebýt toho, že je schoval svou mocí. Nahnul hlavu ke Claire, otevřel zobák a štípl ji do kůže na ruce, pleskla ho přes hlavu a podívala se na místo, kde se dotkl svým zobákem. Objevil se jí tam malý znak orla, která se rozzářil a náhle zmizel. Dívka se přitiskla k tělu orla a nechala se zahřívat jeho teplem, shlížela dolů na Paříž z Eiffelové věže, nic krásnějšího být nemohlo, připadala si jako ve snu nebo v pohádce a chtěla, ať to nikdy neskončí, ale do reality ji přivedl Tobiasův hlas, když už byl proměnný do lidské podoby.

,,Claire...nechci tě někam tlačit a nechci ti nijak ublížit, takže pokud nechceš, tak se nemusíš hned dnes stát moji partnerkou. Mé tělo a orel to vydrží, navíc by si toho měla vědět mnohem víc, než-"

,,Tobiasi, mlč už prosím, ano?" Claire přiložila prsty na jeho rty, usmála se na něj a dál sledovala město, ke kterému se přibližovala silná bouře.

,,Blíží se to rychle sem, měli bychom raději zmizet." Tobias se podíval na její názor, jen chápavě přikývla a nechala se nést v náruči, když v lidské podobě jen s křídly orla, jako by byl anděl, prolétával ulicemi Paříže.Doletěl s ní ke svému bytu, kde seskočil rovnou do jeho pokoje. Postavil dívku nohama na zem a ještě než se začal měnit, zrzka si pohrávala s peřím na jeho křídlech. Bylo to jemné jako hedvábí a příjemné na dotek, s jeho pírky by si mohla hrát celý den a stejně by jí to nepřestalo bavit, těšila by se zase na ten okamžik, kdy se bude moci pomazlit s jeho křídly orla a nechat se do nich zabalit jako housenka do kukly. Tobias se na ni podíval s povytaženým obočím, ale usmíval se.

,,Baví tě to si hrát s mým peřím?"

,,Promiň...jen je to příjemné na dotek." usmála se a nechala ho, ať se promění do úplné lidské podoby.

,,Nevadí mi to, jen mě to pobavilo." Tobias se začal měnit, jeho peří zase začalo padat na zem a křídla mu tak zmizela, Claire se jen dívala, jak ty zlatavé pírka shořely na zemi, bylo jí z toho trochu smutno, byla zvyklá na křídla Tobiase a teď jí to docela na něm chybělo. Podívala se na něj a oprášila mu i pár pírek z vlasů, pak se k němu přitiskla a jemně ho políbila na rty, překvapeně zamrkal, když se od něj odtáhla, usmívala se.

,,Tohle jsem byla skutečně já." dala mu ještě jeden polibek, to už si ji přitáhl k sobě a držel ji u svého těla, ale Claire se od něj po chvíli odtáhla.

,,Tobiasi omlouvám se, ale já nemohu-"

,,Claire...klid, nic se neděje ano? Já nespěchám ani nesmím, pořád ještě nevíme, co se s tebou děje, tvá síla se nejeví tak, jak by měla." dal jí letmý polibek na čelo a šel do kuchyně, odkud zavolal.

,,Dáš si něco k jídlu?"

,,Ne, ale možná na večeři budu." objevila se na prahu místnosti do obýváků a kuchyně. Sedla si ke stolu, nohu si dala přes nohu a sledovala Tobiase, který začal něco kuchtit v kuchyni.

,,Musím ještě domů, teta by měla strach, ale večer přijdu. Tedy pokud nemáš něco jiného a nevadila bych ti." Claire pípla a sledovala blonďatého orla, který se zatvářil vážně a pronesl.

,,Hrozně mi tu budeš vadit, úplně strašně." pak se začal smát a ještě k tomu dodal. ,, Panebože, Claire, copak si opravdu myslíš, že tě tady nechci, miluji tě a budu rád za každou chvíli s tebou." objevil se těsně u ní, přičemž hladil její tvář.

,,Dobře...zatím se měj." letmo ho políbila na líce a vydala se k tetě domů, Tobias zakroutil hlavou a když si chtěl jít pro sešity, aby je opravil svým studentům, z jeho pokoje se ozvalo silné zadunění a následně zvonek. Vydal se podívat prvně do pokoje, kde se oklepával od peří jeho bratr orel.

,,Trevore? Co tady děláš a jak si...?" Tobias zůstal zaraženě stát u vchodu do svého pokoje.

,,Taky tě rád vidím, bratře, ale..." nedořekl to, neboť se ozval zase zvonek. ,,Běž otevřít, to zvonění mi leze na nervy, já mu říkal, ať jde tudy, ale on ne, musel se chovat civilizovaně, však ho znáš." Trevor se pousmál na bratra, který mu to vrátil v sarkastickém podání, pak šel teprve otevřít. O rám před dveřmi stál opřený další jeho bratr, druhý a taky z nich nejmladší, takže třetí v pořadí.

,,Ahoj, rád tě vidím v stavu...ještě normálním." upřímně se usmál jeho bratr Michael.

,,No, ještě se od Claire dokáži držet, takže zatím jsem ještě v normální náladě, ale nepochybně-"

,,Budeš ji chtít dělat a pak to půjde všechno k šípku, hele, kde máš něco na pití?" z kuchyně se ozval hlas Trevora, když prohledával ledničku Tobiase.

,,Dole v druhé přihrádce, když už mi bez dovolení lezeš a prohledáváš celý barák."

,,Hele, tak to pr jo, mladej, já jen prolezl tvůj pokoj a nyní i ledničku, ale možná bych rád poznal tu tvou holku, pak to bude kompletní prozkoumání." Trevor se opíral a hranu stěny na chodbě naproti vchodovým dveřím. ,,Ahoj, Michaeli, jak se zdá, tak dlouho ti netrvalo vylézt ty schody. No to víš, mi chytřejší to bereme zkratkou a nenamáháme se tolik." zazubil se na Michaela, který ho sjel varovným pohledem.

,,A já jakožto slušný muž se nekradu bratrovi do bytu střešním oknem, co kdyby tam byl s tou dívkou?"

,,To by bylo ještě lepším, aspoň bych měl u toho vloupávání podívanou." zachechtal se Trevor a vrátil se zpět do kuchyně, Tobias se podíval vražedně na Michaela, jeho pohled jasně říkal, proč bral i HO sebou.

,,Protože se sám přidal a pak už byl rozhodnutý, že tě musí taky navštívit, tak jsem mu raději všechno řekl, aby nedošlo k nedorozumění."

,,Tak to je fakt skvělý! Nemohl jsem na tebe čekat ještě déle, ale Trevor mi rozhodně nepomůže."

,,Neodsuzuj ho, dost se změnil a k lepšímu. A navíc, nikdo z nás nemůže čekat, musíme si promluvit, všichni. Já vím, že chceš dát Claire ještě čas, ale čím déle se jí budeš snažit před tím ochránit, tím to bude horší, věř mi, Tobiasi." Michael se podíval s vážným pohledem do bratrových očí, ten nic nepopíral a chápavě přikývl i on věděl, že jednou to bude muset přijít, tak by měl jít s pravdou ven hned.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kate and Flow Kate and Flow | Web | 6. července 2014 v 8:44 | Reagovat

Hmmm. :)) Michael ze dá být lepší, služný a hodnější jak Trevor. Trevor je takový neslušný orel, vlést bratrovi do pokoje oknem, Michael měl pravdu, co kdyby tam Tobias někoho měl. ale to s tou podívanou se nám líbilo. xD jsme hodně zvedavé co Clairy řekne, až uvidí Michaela a Trevora u Tobiase.tenhle dílek se ti povedl jako předcházající. moc se nám tenhle příběh líbí. ty nás dokážeš překvapit u každého dílku. :D

2 Bai (krteček) Bai (krteček) | 6. července 2014 v 17:16 | Reagovat

Asi budu s Kate nesouhlasit, ale Trevor se mi líbí xD a to už jen z toho důvodu, že nejprve prolezl bratrovi lednici xDDDD vypadá to, že bude mít sem tam nějakou vtipnou narážku, takže už se těším :D Michael se mi zdá zase ten vážný, samozřejmě slušný muž, co se chová vzhledem k morálním zákonům... jsem zvědavá, co se z toho vyvine xD díl zase moc pěkný, jenom jedna výhrada, když už jsi teda po mě chtěla kritiku, máš tam napsané, že orel zavýskal... nwm, ale myslím si, že výskat, je ve smyslu hrabat se někomu ve vlasech xD neber si to osobně, to ty si chtěla kritiku,tečka ani čárka ti nikde nechyběla, tak co xD každopádně se těším na další díl, sem hodně zvědavá, o čem si bratři budou povídat :D

3 Anies Anies | 7. července 2014 v 15:18 | Reagovat

[1]: Díky moc za chválu...a docela mě pobavilo, že se Vám líbí Tobias s Trevorem a teď jdu odkomentovat Bai a pak pochopíte proč mě to pobavilo :D

[2]: No mě ani nepřekvapuje, že s ní nesouhlasíš, kdyby takový chlap žil, tak je s tebou jedna prdel :D, což myslím v dobrém :), takže asi chápu, proč se ti líbí a k tomu Tobias..........ale co mě doopravdy pobavilo je, že má sestřenka miluje Trevora s Michaelem, Kate s Flow zase Michaela s Tobiasem a ty Trevora s Tobiasem, no už lépe jste si to nemohli rozkombinovat...takže uvidíme, jak se Vám budou bratři líbit dál a třeba se něco změní, ale pokud ano - DEJTE MI HNED VĚDĚT!! :D :D :D, docela mi to pomůže v příběhu dál :)

4 Saskie a Batuš Saskie a Batuš | 7. července 2014 v 17:56 | Reagovat

XDDDD ale mě se líbí všichni tři, já sem v tomhle nestraná xDD dobře, abys to neměla tak složité, nejlepší je prostě Clairy a hotovo xDD ale tak kdyby přecejen Travor existoval.... hmmm... xDDDDD rabovali bysme ledničky spolu :'DDDDDDDD to si dokážu docela živě představit xDDD vidíš, nevíš co psát, napiš náš útok na všechny ledničky v okolí xDDDD za to budeš mít u nás všech velké plus xDD dostaneš zlatého bludišťáka xDDD

5 Anies Anies | 7. července 2014 v 18:18 | Reagovat

[4]: Haháááá...brala bych místo bludišťáka raději kus švance do huby, to bych byla nejspokojenější na celém světě...a ty jsi nestranná? Tak ok :D, aspoň nejsi jak ostatní a neděláš mi v tom takový bordel :P

6 Bai (krteček) Bai (krteček) | 7. července 2014 v 20:25 | Reagovat

Mám ti poslat svoji večeři?? XDDD babča ti snad nedá najíst?? :D ano, udělám ti radost a budu nestranná xDD

7 renn renn | 11. července 2014 v 16:15 | Reagovat

doufám, že se to bude vyvíjet jen k dobrému. a třeba s toho bude české 50 odstínů šedi :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama