8. Kdo budeme mít větší moc?

27. července 2014 v 4:41 | Anies |  Na pírkách nebes

8. Kdo budeme mít větší moc?


Seděl vedle dívky, které zvonil už po několikáté mobil, ona ho jen držela v ruce a koukala na displej. To vyzvánění mu šlo už na nervy a přece jen měl ještě pořád dobrý sluch, takže po dlouhé době konečně promluvil a prolomil to ticho v místnosti.

,,Nevezmeš to?"

,,Ne, je to teta, ale neboj...pošlu jí esemesku." utnula to své tetě a položila mobil na stůl. Podívala se po místnosti, přišla jí tak nějak prázdná, jako by jí chyběla přítomnost Michaela a i když si to nechtěla přiznat, tak i Trevora postrádala k tomu, aby byli tihle bratři orlové kompletní.

,,Musím si jít promluvit s Trevorem, měl by vědět, jak ses rozhodla a taky by měl vědět, jak o něm přemýšlíš, ale poslouchej. Trevor ti nikdy nijak neublíží, on je ten poslední na světě, kdo by ti chtěl ubližovat."

,,Věřím ti, ale Trevorovi tak moc ne, on...on mě prostě děsí, nevím proč a čím, ale u něj budu potřebovat nějaký čas, zvládne to?"

,,Claire, možná to nedává najevo, ale miluje tě, stejně jako já a Michael, toho ti teď zavolám, cítím tvůj neklid a pro tohle máš Michaela." políbil ji na rty a zmizel v chodbě.

Nemusela nijak dlouho čekat, jen co zmizel nejstarší z bratrů, objevil se vedle ní na pohovce blonďatý usměvavý mladík, jeho nečekanou rychlostí, když se objevil vedle ní, sebou cukla.

,,Promiň, tohle nebylo v plánu. Stačí, že tě děsí jeden z nás, nemusím tě strašit i já." jeho slova byla zcela upřímná. Nevěděla, co si s ním má povídat, u Tobiase vždy našla něco na téma, ale tady nevěděla.

,,Já ti poradím, co třeba tvé divné reakce těla." Michael si došel pro mediZ a ukázal jí struktura buněk. ,,Vidíš tohle, to je to, co způsobuje tvé zvláštní reakce. Nevím jistě, o co v tvém těle jde, je to nějaká zábrana, nevím proti čemu se to brání, ale aby to neohrožovalo tebe a Tobiase, tak je jedna protilátka."

,,Chtěl si říct, aby to neohrožovalo nikoho z nás." opravila ho z povytaženým obočím, bylo vidět, že je bystrá a učí se rychle. Musel se usmát a ona mu úsměv vrátila. Chytil ji za ruku, očistil ji druhé zápěstí, pak se ale zasekl a prohlédl si ty ruce pořádně. Měl už možnost předtím vidět, co všechno měla za sebou. Dosti znetvořené zápěstí od injekčních jehel, když brala drogy. Všimla si toho a mírně ruce odtáhla, on ji však držel pevně, takže nedovolil, aby se mu vysmekla úplně.

,,Omlouvám se, ale chtěl jsem se ještě podívat, jak to vypadá. Nebudu se tě na to ptát, to je tvé soukromí a nějak tuším, že by si o tom nechtěla moc mluvit, ale kdyby ano, jsem tedy a vyslechnu si jakýkoliv tvůj problém. Ale po tomhle..." opatrně jí píchl injekci, cítila, jak se jí neznámá látka rozlévá do celého těla.

,,Z toho nezbude nic ani jizvy, ani bolest." Michael se podíval na její zápěstí, které se okamžitě regenerovalo a bylo k nepoznání. Překvapeně zamrkala a užasla hleděla na své ruce, ty si dopodrobna prohlížela, jako by je nemohla poznat, což taky nemohla. Podívala se šťastně na Michaela, který se na ni spokojeně usmál, její neklid už dávno zmizel, bylo pro něj uspokojující vidět ji, opět plnou života, energie a síly.

,,Cítíš se lépe?"

,,Mnohem, je to, jako kdyby by někdo zcela vyměnil ruce. Někdy jsem se probouzela se silnou bolestí, ale teď je to pryč. Děkuji, Michaeli." pevně ho objala a najednou ani nevěděla jak, ale políbila blonďatého orla na rty. Rychle se však odtáhla a chytila se za ústa, Michael však nic nenamítal, tvářil se zcela stejně jako předtím.

,,To nebylo špatně?" nebyla si jistá už vůbec svým vlastním tělem.

,,Ne, ale ty teď netoužíš po mě. Toužíš po dotyku Tobiase, cítíš, že se máš s ním spojit a tvé tělo reaguje na tvé tělesné potřeby." pohladil ji po ruce a odešel si uklidit své věci, všimla si, že má ještě jednu tašku, byla otevřená, a tak do ní nakoukla z výšky. Všimla si, že tam má spoustu věcí, některé nepoznala, ale zcela jasně věděla, na co jsou a v jaké profesi se používají.

,,Michaeli...?" Claire sledovala, jak se k ní orel otáčí. Jakmile mu ukázala prstem na druhou tašku, co mu patřila, usmál se a dodal.

,,To jsem ti měl říct nebo tě na to měl připravit Tobias. Ano, jsem nejenom doktor, ale i gynekolog, Claire." pobaveně se usmál.

,,Kdybych měla chodit k tak nádhernému mladému gynekologovi, tak jsem u něj každý den." vřele se usmála a odkráčela do kuchyně, kde si nalila pití. Michael jen zakroutil s úsměvem na tváři hlavou a sbalil si věci tak, aby už nebyli na první pohled vidět.

,,Ne že bych chtěl mít o tobě všechny zprávy...no vlastně chci mít přehled o tom, co se děje s tvým tělem, takže ti oznamuji, že tvůj gynekolog jsem ode dneška já." usmál se a šel si pro skleničku na kuchyňskou linku, kde si nalil rum, jenže v cestě mu stála krásná dívka. Jakmile si bral svou skleněnou skleničku, chytila ho za ramena a přisála se k němu rty, Michael nejdříve strnul, pak jí polibek chtěl, ale i nechtěl oplatit. Věděl, že se musí držet stranou, byla Tobiase, nemohl po ní tak rychle zatoužit, ale jeho orel vyšvihl jeho ruce k jejím bedrům, stačil však jen vzdychnout, když ho divoce líbala. Snažil se ovládnout své tělo, povedlo se mu to až po několika minutách a doslova se od Claire odmrštil k protější stěně, kde se snažil popadnou dech po boji se svým orlem uvnitř těla.

,,Clo, tohle nejde. Já nemůžu, ne že bych nechtěl být ti ještě více na blízku, ale právo první noci má Tobias a tohle nemůžu, neudělám to."

,,Pleteš se, chci tě."

,,A to je právě to, tohle nejsi ty. Takhle mluví partnerka orla, která cítí, že přijde brzo spojení, tvé tělo, jak se zdá, chce spojení hned a jelikož tu Tobias není, tak jsem cílem já, ale tvé tělo touží po Tobiasovi." Michael se otočil k ní zády a když chtěl odejít, dívka se objevila před ním, oči já žhnuly zlatavou barvou, typický důkaz, že se objevila partnerka a spojila se s Claire.

,,Jak si...?" nechápavě se podíval, ale to už měl ruce na jejím zadku a přirazil ji k protější stěně. Vyděšeně se podíval na ruce, tohle nebylo jeho konání a tentokrát to neměl na svědomí ani jeho chtivý orel, tohle byla ona, její síla hypnotizéra, rychle si to uvědomil, ale držela ho pevně v sevření své moci. Hledal svůj mobil, jestli Tobias nepřijde do několik minut, bude on, kdo se s ní spojí jako první a to by nebylo dobré, vůbec ne. Právo na to měl hlavní partner a tím byl jeho starší bratr.

,,Claire, Claire, přestaň...vydrž..dej mi několik minut a budeš tady mít Tobiase." Michael necítil ještě tak silnou moc, která by ho obklopovala, byl téměř bezmocný, její síly byla totiž nekontrolovatelná, neuměla ji ovládat, takže vůbec nevěděla, co všechno může způsobit.

,,Já nechci už žádné další minuty!" vztekem roztrhla jeho rifle na kousky, podíval se na dívku před sebou, ale to už ležel v Tobiasově pokoji na jejím nahém těle.Snažil se ji ovládnout a pokud ne to, tak její sílu aspoň usměrnit, ale to už bylo pozdě, už bylo jasné, že na jejím těle zanechá svůj mužský pach a Tobias ho ucítí z dálky. Mohl se jen modlit, kdy povolí pozornost a on získá nadvládu nad jeho, ale taky i její myslí. Claire pod ním ležela s hlavou zakloněnou, když ji laskal prsty uvnitř ní. Musel si přiznat, že se mu to po několika minutách začalo líbit, ale měl ještě čistý rozum, aby zbytečně nevyprovokoval Tobiase, který to mohl považovat za zradu, protože by si myslel, že si ji chtěl Michael jako první vzít a zpřetrhat pouto hlavního partnera.

,,Tak co, Michaeli, ještě mě budeš odmítat?" byl to hlas napůl Claire a napůl nedočkavé partnerky uvnitř ní.

,,Věř mi, že bych chtěl. A popravdě musím říct, že je to příjemné, ale to Tobias bude ten, kdo tě prvně pomiluje, ne já." snažil se najít klidné slova, ale v tomhle případě bylo jedno, co řekne, pokud ji jakkoliv naznačil, že ji odmítá, vytočilo jí to tak moc, že vždy sevřela jeho mysl ještě více a užívala si jeho mučení. Věděla, že on uvnitř po ní touží a chtěl by si ji vzít hned teď, lákala ho a mučila zároveň.

,,Jak chceš, přesvědčím tě o opaku." Claire se zaklonila právě ve chvíli, kdy dosáhla orgasmu, to už Michael nevydržel a doslova zaútočil na její mysl, která byla v ten moment omámena neskonale krásným pocitem. Dívka jen vykřikla zděšením, když se mu podařilo ji ovládnout, on se svalil vedle ní, ruku od jejích šťáv z těla, přesto ji v duchu žádal o víc. Nemusel ani Tobiasovi volat, její hlavní partner cítil, že se mění reakce jejího těla a touží po partnerovi, nepochybně už věděl, co spolu prováděli, ale mohl být rád, že to nedopadlo hůře a že si s ním chtěla nejdříve pohrát, protože kdyby ne, tak by v ní už jezdil. Jen, co se vydýchal, Tobias se objevil u vchodu do jeho pokoje, byl nahněvaný, ale ne na Michaela, ten mu nemusel nic vysvětlovat. Trevor stál za ním a škodolibě se usmál.

,,Necháš ho s ní o samotě a ona ho ovládne. Brácha, že se nestydíš být chycen slabší dívkou."

,,Není vůbec slabá a tom...tě ujišťuji. Tobiasi, musíš navázat spojení mezi vámi, tohle začíná být fakt moc nebezpečné pro nás pro všechny, ty musíš být první. Nemusíš ani začínat předehru, je dost...připravená, tak si pohni." Michael se zvedl z postele a sledoval Tobiase, který se stále mračil.

,,To jsem neměl ani v plánu."

,,Hele, buď na ni hodný ano?" Michael se otočil směrem ke koupelně, ale i tak cítil pach jejího těla, které ho lákalo k dalšímu okusení, ale to bude muset počkat do neurčité doby, budou muset přijít na to, jak se nenechat ovládnout a jak jí v tom zabránit. Trevor poplácal bratra po zádech a nechal je oba o samotě. Orel se podíval na dívku, její oči svítily zlatavě jasnou, jako svítily ty jeho, oba byli připraveni a oba to chtěli a on to i potřeboval, konečně nebude muset čekat na smrt, konečně bude žít s dívkou, kterou miluje. Tobias nechal okolo sebe proudit záři a když pohasl, stál nahý před dívkou, která ležela v klidu na posteli a čekala, až k ní přijde sám, což se taky stalo. Opatrně si lehl na její tělo a jelikož nemusel na nic čekat, velmi jemně do ní pronikl. Pomalu se posunul, v ten moment Claire vykřikla, zaryla mu nehty do ramene. Vyděšeně se na něj podívala, on ji políbil na rty, pak teprve promluvil.

,,Nechtěl jsem ti ublížit, ale první spojení je vždy více bolestivé, ale teď už nebudeš cítit žádnou bolest, jen slast, slibuji." rukou sjel k jejímu boku, kde zaryl své orlí drápy, aby si ji přidržel, to necítila, neboť partnerky byly odjakživa zvyklé na tohle přidržování si jejich těla, když byli orlové v jejich posteli. Tobias se dal do pomalého tempa, pak si jen udržoval už stejný rytmus, věděl, že musí vydržet dlouho, proto nebylo kam spěchat. Claire mu jednu ruku dala na záda, kde ho jemně hladila a druhou na hrudník, kde ho mírně škrábala nehty, jen se usmál a líbal ji na těle, když se s ní dál miloval.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lucifalka lucifalka | 27. července 2014 v 8:37 | Reagovat

Dalsi moc hezky dilecek trochu mi bylo michaela lito ale sem rada ze se spojili tobias z cler

2 Kate and Flow Kate and Flow | 27. července 2014 v 19:09 | Reagovat

No konečně! tenhle dílek se ti fakt povedl. Tobias bude žít. (3 x hurá) x3 ale beztak Trevor bude Claire chránit. ale nám se pořád nelíbí.
(Flow: doufáme že se to u nás změní)
těšíme se na další dílek!

3 Anies Anies | 27. července 2014 v 19:49 | Reagovat

[1]: No jo, Michael si to musel vyžrat, ale neboj, zas tak moc se mu to určo neprotivilo..každý chlap je vždy alespoň trochu nadržený :D

[2]: Děkuji, že se líbí a tak snad na Trevora třeba časem změníte názor...zas tak špatný nakonec nebude, uvidíte :)

4 Bai :3 Bai :3 | 3. srpna 2014 v 13:04 | Reagovat

hele, je to bomba *-* delší koment budeš mít u dalšího dílu, jo? :D

5 Anies Anies | 3. srpna 2014 v 13:32 | Reagovat

[4]: Díky, jsem ráda, že se líbí a koment už máš i u nového dílečku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama