18. Sbližování se

6. srpna 2014 v 14:44 | Anies |  Vzkřísení

18. Sbližování se


Držela, nesnažila se uniknout, neměla kam a po chvíli jí to přemohlo, jeho doteky a blízkost se jí líbily.

,,Nejsem moc rychlý? Přece jen sis prošla tvrdými časy, nechci, aby ses mě bála jako po tom, co jsem udělal tu nehoráznost v autě, za to se moc omlouvám. Už nikdy nechci cítiti tvůj strach, protože, když si vyděšená, cítím to stejně jako ty. Mám taky strach, o tebe, upírko."

,,Odpuštěno, vím, jak ses cítil, já tu potřebu cítila předtím. A nevadí mi, že tady se mnou sedíš, je mi to docela příjemné."

,,Hm...tak to je dobrý začátek, i když nám to nemůže vyjít." potichu se zasmál do jejích vlasů, když ji objímal a ona držela, byla v klidu a on mohl být taky.

,,Proč?"

,,Nevím, intuice. I kdyby ses do mě zamilovala se vším všudy, nikdy nepřijmeš mou vlkodlačí část a vlkodlačí zákony a tradice, kdo ví, jestli překonáš hrůzu ze sexu." jednu svou paži dal na její pokrčenou nohu přitaženou k tělu a druhou objal její boky a položil ji přes břicho, které předtím viděl krásně pod sebou.

Byli dlouho zticha, upírka zavřela oči a nechala se unášet v jeho objetí, to teplo z jeho těla šlo až do žil, byl to hezký pocit, málo kdo z upírů zažil vlkodlačí teplo, ona byla za to vděčná, byla ta jedna z mála a navíc byla ta, kterou si vybral samotný nejsilnější vlkodlak na světě, dominanta. Za celou dobu se nepohnul, ona se vrtěla pořád, ale mu to nijak nevadilo a pokud by mu to vadilo moc, jednoduše by na ni zavrčel a dal najevo svou nelibost, ale na doporučení Oelo se začínali sbližovat, tedy on to tak chtěl a myslel to vážně. V tom tichu si položil bradu na její rameno, ale nebylo to pohodlné.

,,Vienes, co takhle další krok? Aspoň zjistíme, jak na tom jsi." otevřela oči a byl vidět mírné zaleknutí, musel se zazubit.

,,Ne, neboj se, nic rychlého to nebude, ale je mi to nepohodlné, takže..." nemusel dopovědět, chápala. Nechala ho, ať udělá, co chce. Odtáhl ji od kraje, sedl si tam sám a posadil si ji před nohy, které měl roztažené. Lehla si zády na jeho hruď a hlavu si nechala na jeho rameni, zatímco on si dal bradu na to její rameno. Na to, že byli nadpřirozené bytosti, tak to byli pomalé kroky. Většinou si to zamilovaní mezi sebou hned rozdali a bylo po všem, tím zpečetili svou touhu a byli spolu nadále spokojení, u nich to bylo složitější, byli každý jiný druh. Správně by jí měl chtít zabít a ona ho, ale oni dva tomu přestávali přicházet na chuť.

,,Robe, nevadí, že ti říkám pravým jménem?"

,,Kdyby mi to vadilo, tak bych to řekl a navíc by se mi nelíbilo, aby mi žena mého srdce říkala dominanto."

,,Dobře, ty mě můžeš říkat upírko, jen tehdy, když mě budeš chtít naštvat nebo poškádlit a věř mi, že docílíš obojího."

,,Tak to zkusíme, upírko." pobaveně se usmál, ona se na něj škaredě zamračila a pokračovala v otázce.

,,Proč se ti mění oči do tří různých barev? Jen abych v tom měla jasno." pohnul hlavou a ona ucítila jeho strniště na svém krku, škrabalo to a lechtalo, přesto se naklonila k jeho hlavě, aby mu byla blíž, sbližování fungovalo a přestala se bát jeho jako vlkodlaka, už ji neděsil, byla jeho. Žádný muž se jí nedotkne, dokud tady bude on. Zvedla oči a viděla jeho bradu, zvedl hlavu a na něco se upřeně díval, pohladila ho pod krkem na malých vousech, vrátila ho do jejich světa. Podíval se na ni, byl pořád s ní, i když myslel na spoustu dalších věcí, jako třeba to, že Leita měla sex s Treyem, zatím ji nekousl, ale on jen čekal, kdy to udělá, už se musel smířit s tím, že za tohle orduk zaplatí svým kožichem, protože upíři byli již blízko, povzdechl si.

,,Trápí tě něco, viď?"

,,Ano, Leita měla sex s Treyem, ale ještě ji nepokousal." podíval se Vienes hluboko do očí.

,,Zbláznila se, co to dělá? Je zasnoubená, jak to vysvětlí králi? Och bože, ještě ona..." trápila se kvůli své sestře, protože udělala to, co neměla, proto jí to musel vysvětlit.

,,Trey si ji vybral za družku a ona se do něj zamilovala, ona sama bude nejspíš chtít, aby si ji označil."

,,Zamilovala a označil? Zešílela."

,,Ne, Vienes, to je láska, nadpřirozené kouzlo, magie, která nás pohltí v jakýkoliv čas, na jakémkoliv místě a s kýmkoliv, kdo je tvému srdci určený."

,,Krásná slova, ale neodpověděl si mi na otázku. O sestře se nechci bavit, sama si vybrala a mě nechala tady."

,,Myslím, že tvá sestra ti neublížila, to ty jí a možná je dobře, že tě tady nechala, chci být s tebou, dokud můžu, měsíc není dlouhá doba. A co se týče otázky, žluté oči mám, když mě ovládá vlk a hnědé nebo modré, neřeknu ti, které jsou mé pravé, ale oboje ke mně patří. Hnědé mám, když jsem v pohodě a dobře naladěný a zářivě modré, když se něco děje a nejsem ve své kůži, většinou jsem rozhněvaný."

,,Myslím, že jsem se zeptala na to, co jsem chtěla, takže co si užívat toho ticha?" podívala se na jeho strniště vousů, líbilo se jí na dotek, a tak si s ním hrála. Rob se na ni podíval, muži to nesnášeli, uvědomila si to až teď, četl její myšlenky, proto jí ukázal, že mu je to příjemné, když k ní naklonil bradu a nechal ji, ať mu přejíždí hebkými a chladnými prsty po tváři a krku. Vienes se začala smát, slyšel to rád, pak se podívala na čarodějku, mračila se, ale pak uhnula pohledem. Upírku to překvapilo, a tak zkrapatila čelo, až se jí objevily vrásky. Dominanta to viděl, podíval se jejím směrem, ale Oelo už dál pletla svetr.

,,Stalo se něco?" i jemu se objevily vrásky na čele, když se snažil zjistit, co se stalo, že ztuhla v jeho objetí. Vienes se naklonila k jeho obličeji.

,,Může nás slyšet?"

,,Můžu zařídit, aby ne. Mám to udělat?" sledoval její přikývnutí, tudíž použil svou sílu dominanty a skryl jejich rozhovor za vlákny nepropustné bariéry, mohla je vidět, ale ne slyšet.

,,Mám z ní divný pocit. Jednu chvíli je milá a pak po mě vyjede nevkusnými narážkami."

,,Oelo už taková je, nemusíš být z ní rozhozená."

,,Tak proč se na mě před tebou usmívá a jakmile se otočíš, tak se na mě mračí? Mám z ní husí kůži." podívala se opět na Oelu, ale ta se věnovala své práci.

,,Myslím, že o nic nejde. Jen si pro ni cizí a naznačuje, že je pozdě a měli bychom jít. Půjdu se s ní rozloučit." mírně odsunul upírku a šel za čarodějkou, něco si říkali a pak jí zamával, když už byl skoro u ní.

,,Skočíš už sama dolů? Tomu by růže neměli vadit."

,,Zvládnu to sama." pokývl na ni a skočil, ladně přistál a podíval se na ni, měla jenom tričko a kalhotky, takže bude hodně vidět, udělal dobrý tah a on to věděl, protože se usmíval, jak ho nesnášela za tyhle provokace. Přistoupila k okraji a zrovna ve chvíli, kdy chtěla skočit, jí něco vymrštilo do vzduchu zcela nepřipravenou. Vyjekla, ale to už padala dolů na tvrdou zem a obrovskou rychlostí, nestačí natáhnout nohy, zláme si celé tělo.Viděla jen rychle přibližující se zemi, zavřela oči a ruce si dala k obličeji, čekala tvrdý dopad, ale ucítila jen měkké přistání do hřejivé náruče. Otevřela oči a dívala se do těch Robových, které byly vyděšené.

,,Říkala si, že to zvládneš." postavil ji nohama na zem.

,,Ano, ale-"

,,Pardon, omlouvám se, zapomněla jsem vypnout automatický vymršťovač, když někam letím." Oelo zamávala s koštětem v ruce.

,,Vienes je v pořádku, nic se nestalo." Rob zamával Oelo, podíval se na upírku, ale ta se mu vztekle vysmekla z náruče. Kousek od ní odstoupil, sledoval její zelenožluté oči plné zloby.

,,V pořádku?! Nic se nestalo?!" pohodila vlasy a naštvaně odkráčela k autu, musel se usmát, byla hrozně náladová a to mu vlastně taky nevadilo, byla pro něj krásná a přitažlivá vším. Došel k autu, kde už čekala s rukama založenýma na hrudi a mračila se, odemkl auto a když nastoupili, pohladil ji po tváři, ona však uhnula.

,,Vienes, co se děje?" opřel se rukama o volant a podíval se na ni.

,,Nic, vše je naprosto v pořádku, až na to, že se mě pokusila zabít." chladně vyštěkla, musel se začít smát, pak ale zvážněl.

,,Vážně si myslíš, že by se tě pokusila zabít, přímo přede mnou? A proč by to proboha dělala?"

,,Nevím, ale vím jedno určitě, od teď ji nevěřím a je mým nepřítelem, dokud mě nepřesvědčí o opaku."

,,Dobře, ale nemusíme se kvůli ní hádat." nastartoval auto a vyrazil zpět do svého sídla, vlkodlaci už na něj čekali, kvůli rozsudku ohledně Giroda a jelikož jeho otec zjistil, že upírka je jeho družku, stihne ho vyšší trest, nemůže si dovolit neposlušnost.

,,Jak by si potrestala Giroda za jeho prohřešky?"

,,Ty se ptáš mě? Vážně? Já nevím nic o zákonech a o trestech, v tom se hrabe můj otec, kterého nesnáším."

,,Dobrá, tak rozhodnu já, jen jsem chtěl slyšet tvůj názor a co se týče tvého otce, jednoho dne mu za tebe vyrvu srdce. Takto se otec nechová ke svým dětem, Girod mě štve, vzpírá se mi a bude potrestán, ale nikdy bych nebyl tak krutý jako senátor." zavrčel, bylo vidět, že se už rozhodl o osudu, který přichystá on sám jejímu otci, položila mu ruku na kolena.

,,Děkuji." zase ruku stáhla, byl spokojený, dnešek nemohl být už lepší.Přijeli pozdě večer, upírka usnula na sedadle vedle něj, takže ji musel vzít do náruče. Hodil klíčky jednomu z vlkodlaků, co stál okolo, on se o to postará, jako se on musel postarat o ni. Nevěděl, kam ji má dát, chtěl ji mít u sebe, ale kdyby ho přemohla chuť, asi by to nedopadlo dobře, ne pro ni. Po cestě do volného pokoje kousek od toho jeho potkal Keise, usmíval se, když uviděl otce a živou upírku.

,,Vítej doma, tati. Sun ještě nespí a chce tě vidět a navíc..." nasál otcův pach.

,,Takže jsem to cítil na dálku dobře, tvá družka."

,,Asi už to tak vypadá." pohladil upírku po tváři a podíval se na syna, který se usmíval, musel ho poslat pryč, jinak by ho nakopal do zadku.

,,Zajdi za Girodem a řekni mu o tom, že upírka je moje, ať si na ni nedělá nároky, kvůli jednomu kousnutí. Díky tomu taky bude jeho trest přísnější." pokývl na Keise a nesl Vienes do pokoje, po cestě potkal spoustu vlkodlaků a všichni se na něj dívali napůl zamračenými a napůl překvapenými pohledy. Zavrčel na ně a oni si hleděli svého, ještě to mu scházelo. Položil dívku ve volném pokoji na postel, sundal jí boty a tričko vyměnil za noční košili z hedvábí. Podíval se na ni, spala klidně, nemohla ho cítit, proto se k ní naklonil a ochutnal její krk svými rty. Pak se zvedl z postele a odešel do pokoje k Sun, byla nadšená, když ho viděla a skočila mu okolo krku.

,,Ahoj, dítě moje nejmilejší." dal jí dlouhý polibek do vlasů, cítila pach nějaké ženy, odtáhla se o něj a zvědavě na něj pohlédla.

,,Je to upírka, ale myslím, že se ti bude líbit a ty jí taky sedneš." položil ji na postel, přikryl ji a otevřel knížku, aby jí mohl přečíst pohádku.

,,Nebude mě chtít sníst?" dětským hláskem promluvila k tátovi, jen se usmál.

,,Ne, nebude. Krev dostane a já nedovolím, aby ti kdokoliv ublížil."

,,I kdyby to byla tvá družka?" měla trefnou otázku, na tohle nedokázal odpovědět. On by chránil své dítě, ale co by dělal vlk, který měl touhu jenom pro ni? Netroufl si říct, co by nastalo.

,,Zavři oči a spi, budu ti u toho číst pohádku." netrvalo dlouho a pohádka byla dočtená, Sun u pohádek nikdy neusnula vždy ji chtěla slyšet až do konce.

,,Dobrou noc, zlatíčko." políbil ji ještě jednou do vlasů a poupravil jí peřinu. Pak se zasekl, cítil ji a byla blízko, na chodbě před pokojem Sun a čekala na něj, až vyjde. Pak si to rozmyslela a vracela, usmál se nevinně na svou dceru a vyšel na chodbu.

,,Tady někdo nespí, i když by měl." vyčítavým pohledem sjel upírku, ta se k němu otočila čelem.

,,Já...promiň, nechtěla jsem-"

,,V pořádku. Máš strach, že k tobě vletí nějaký vlkodlak, že ano?" mlčky přikývla, přitáhl si ji k tělu.

,,Pojď sem, ty posero. I Sun se nebojí tolik jako ty, vlastně mám nápad, jak to vyřešit. Pojď někoho ti představím." chytil ji za rameno a postrčil ji do pokoje k dceři. Malá vlkodlačice na ni zavrčela, byla vetřelec, ale když se za ní objevil i její otec, utichla.

,,Sun, pamatuješ, jak s tebou někdy spávám? Tak dneska bych potřeboval tvoji pomoc, uklidníš mě, abych nevyjel večer po Vienes a já ji pohlídám, aby ti nic neudělala, souhlas?"

,,Chtěl by si ji milovat?" Sun byla chytré dítě.

,,Ano, miláčku, to bych chtěl a ty mi v tom zabráníš." vlezl si za ní do postele, přehodil si ji na pravou stranu těla a podíval se na upírku, pokynul jí hlavou na jeho druhou volnou stranu. Lehla si kousek vedle něj, díky velké posteli, kterou měla jeho dcera k němu mohla být otočena metr zády. Rob se otočil ke své dceři a objal ji, po chvíli se ale Sun ozvala.

,,Tati, nemusíš se ke mně tulit, jsem už velká a já nejsem ten, kdo se tady bojí. Přitul se k ní, no tak..dělej. Vím, že ji máš rád." snažila se co nejtišeji zašeptat, upírka se chytila za pusu, aby nebyla slyšet, jak se směje.

,,Tak to ti děkuji, že mě máš tak ráda." ze srandy odsekl a otočil se k Vienes, pomalu se k ní přisunul a objal ji kolem pasu.

,,Nevadí ti to?" nos měl na jejích vlasech a nasával ten pach upírky.

,,Nevadí jí to, móc se jí to líbí." Sun se zachichotala, lehla si a dala se do spánku.

,,Začínám tvou dceru milovat." ze srandy provokovala a pak propukla ve velký smích, Sun se jí doopravdy líbila, otce měla omotaného kolem prstu.

,,Ještě ty se mi směj, nechtěj mě naštvat."

,,Už mlčím." vydržela to pět sekund a pak se zase smála, musel jí dát ruku na rty, ona se ale ještě smála dlouho.

,,Miluji tě, upírko." řekl pozdě v noci, ale to ona už tvrdě spala, usmál se a hlavu si přisunul k jejím zádům.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lucifalka lucifalka | Web | 6. srpna 2014 v 16:40 | Reagovat

moc hezky dilecek myslim si ze jim to vyjde a prala bych jim to. A zvlaste Vienes za to co ji provadel jeji otec

2 Bai (krteček) Bai (krteček) | 7. srpna 2014 v 9:23 | Reagovat

Jak si tam povídali a on řekl, že může zařídit, aby je čarodějka nesyšela, úplně sem čekala, jak Rob vstane a zavře dveře, už jenom ta představa mi vhábí slzy smíchu do očí xDDDD automatický vynršťovač xDDD neee, proč? :'DD Asi umřu xD Sun to taky zabíjí xD mám nového oblíbence x3 no sem zvědavá, co tam bude dál xD sry, že sem ten koment dávám tak pozdě :(

3 Anies Anies | Web | 8. srpna 2014 v 12:13 | Reagovat

[1]: Děkuji lucifalko, jsem ráda, že se líbí...a tak uvidíš, jak to všechno s Vin a Robem dopadne :)

[2]: jj Sun je prostě boží...to je i můj miláček a myslím že i sestřenky...ona tam perlí a v pohodě, já taky komentuji po dlouhé době a máš koment u vlků a teď jdu na estranky hodit komentík...jo a jinak (nevím, jestli tě to potěší), myslím si, že v dalším díle bude Trey s Leitou - ale nechci kecat :D

4 lucifalka lucifalka | Web | 10. srpna 2014 v 10:26 | Reagovat

jj i na ty dva sem zvedava je to zajimave a ja sem jinak dneska pridala dalsi dil Hrabete tak se dystak podivej.

5 Anies Anies | Web | 16. srpna 2014 v 10:21 | Reagovat

¨Tak mi proswím hoď ještě jednou odkaz, nepamatuji so ho, promiň :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama