9. Strach

3. srpna 2014 v 4:43 | Anies |  Na pírkách nebes

9. Strach


Za celé tři dny a tři noci toho neměl dost, mohl by ještě, ale dívka byla skoro mrtvá, potřebovala oddech na dlouhou dobu, takže mohl být spokojený, protože věděl, že by v případě zájmu Michaela či Trevora odmítla oba dva a dosti razantně. Bylo to pro ni ale první nepříjemné milování, nejenže byla neustále pod Tobiasovým tělem a v nadvládě orla, ale sem tam je přišel pozorovat Michael, nebo Trevor, či dokonce oba zároveň, Claire se to nelíbilo, ale věděla, že jednoho dne bude součástí všech tří mužů, protože si své poznámky nechávala na později a přešla to. Oni ale věděli, že si stejně přijde promluvit o jistém soukromím, které ale nemohli vždy splnit. Tobias se podíval na dívku vedle sebe, klidně spala a pomalu oddechovala, byla v naprosté pohodě a on se cítil mnohem lépe. Konečně se mu vracela sílu a chuť do života i jeho spojení s orlem sílilo a jen díky ní.

,,Miluji tě." políbil Claire na krk, pak se zvedl a nechal ji odpočívat, zatímco on si šel pro něco k jídlu, už mu docela dost vyhládlo.

Oba jeho bratři seděli v kuchyni, Michael neustále zkoumal Claiřiné tělo, snažil se přijít na to, v čem je problém, proč se tak podivně chová a jak vše co nejlépe diagnostikovat. Trevor seděl u stolu a opravoval písemky, které měl už dávno opravit Tobias, ten se jen zakřenil a poškrabal se na hlavě, úplně zapomněl na školu a na veškeré ostatní povinnosti, pro něj v posledních pár dnech byla jen Claire.

,,Ups...asi dostanu padáka co?" vytáhl si flašku s rumem, odlil do tří sklenic a rozdal je bratrům.

,,Ne, hned, jak si začal s Claire, tak jsme volali do školy, že si nemocný a není ti dobře, takže nepřijdeš několik dní do školy a já opravuji tvé písemky, co si měl mít už opravené minulou středu." Trevor se dál rýpal v chybách, co udělali studenti v testu z dějepisu. Dějepis nebyl jeho obor, ale spoustu věcí by věděl i tak, ale raději si vzal Tobiasův vzor se správnými odpověďmi a podle toho opravoval ostatní práce.

,,A taky jsme zavolali tetě Claire a řekli jí, že je u kamarádky, o kterou se musela starat, protože její rodiče jsou v cizině a nakonec onemocněla taky a léčí se s ní doma. Ještě, že je její teta pohodová a vzala to s klidem."

,,Nedivila se, že volá cizí chlap?" Tobias povytáhl obočí a vzal si od Trevora další písemky, co nebyly ještě oznámkované.

,,Ne, řekl jsem jí, že jsem bratr její kamarádky a ona to neřešila." Michael párkrát zaťukal na obrazovku mediZ, pak se ale naštval a silně do toho udeřil pěstí. Tobias se s Trevorem podívali s mírným překvapením ale škodolibým úsměvem na tváři.

,,Už zase se vztekáš?" Trevor jen zakroutil hlavou a konečně položil poslední písemnou práci na kopu již oznámkovaných.

,,Která je to třída? Třeťáci?" Michael nevěděl, že Claire je již maturant.

,,Maturanti. Trevore, měl si již písemku Claire Briandové?" Tobias se hrabal v papírech, ale její písemku nemohl najít.

,,Ne, práci naší malé hypnotizérky jsem v ruce neměl." ještě to překontroloval, ale opravdu ji nenašel.

,,Už ji mám." Tobias ji přihodil nechtěně na hromadu písemek třeťáků. Když začal opravovat její písemku, Trevor se k němu naklonil a i Michael se šel podívat, co mu tam vymyslela. Již od pohledu bylo vidět, že dějiny nejsou moc pro Claire, papír byl totiž skoro celý bílý, ale odpovědi byli stručné a velmi jasné.

,,Na otázku, co se stalo roku 1450, ti napsala, že v tom roku nežila a že se máš zeptat těch, co tam žili." ,,Nebo tady. Jak se jmenoval první francouzský král, ti napsala, že je jí to vcelku jedno, ale pokud by byl přitažlivý jako ty, tak že by si nechala říct." Trevor vybuchl smíchy, již předtím byla drzá a její písemná práce toho byla důkazem.

,,To byla tak těžká písemka?"

,,Ne, byli jen tři otázky a lehké, ale jak vidím, tak Claire to nebrala vůbec vážně." dal jí za čtyři, protože poslední otázku měla správně, ale prý ji napsala jen pro to, aby nevypadala blbější než je. Oba jeho bratři si vzali její písemku a ještě chvíli se smáli, přičemž rozebírali dopodrobna její odpovědi a hádali, na co v ten moment mohla myslet. Tobias jen mávl rukou a se skleničkou rumu se vracel do svého pokoje, dívka klidně spala, a tak si k ní přilehl, ale opatrně, aby ji nevzbudil, musela se pořádně vyspat, jinak by nebyla schopna normálně fungovat a mohla by se zhroutit vyčerpáním. Bylo ale vidět, že reaguje na jeho přítomnost. Jen, co si lehl, tak se k němu natiskla a tiše zabručela.

,,Kolik je hodin?"

,,Málo, spi dál." políbil ji na čelo, načež si všiml Michaela opřeného v mezeře mezi jeho pokojem a chodbou.

,,Děje se něco, Michaeli?"

,,Ne, jen že...nevím, je to divné. Vždy jsem se těšil na partnerku, ale když ji vidím s tebou tak spokojenou, vůbec se mi nechce na ni brát nějaké právo."

,,Michaeli, Claire se rozhodla a tebe si ihned zamilovala, nemusíš mít žádné výčitky, pokud nebude chtít, aby si byl v její přítomnosti, dá ti to jasně najevo." Tobias pokývl na bratra a podíval se s milým úsměvem na klidně spící dívku na jeho hrudi. Jemně ji pohladil po rameni a rukou si ji přitáhl více k tělu, cítil její krásné teplo a dívčí vůni, ten parfém ho neobyčejně lákal. Jeho bratr prošel přes pokoj a vyskočil jedním odrazem na střechu domu, byla temná noc, a tak se vydal sledovat hvězdy na obloze.Byl svátek nějakého svatého, pro něj neznámého, on se o lidské svaté nezajímal, takže mu to bylo jedno, ale věděl, co je to za tradici v Paříži. Byl to jediný den v roce, kdy byly vidět jasné hvězdy na obloze, vždy se v tento den 5.května vypínala elektrika na noc, takže Paříž byla zahalena v temnotě jenom osvětlená hvězdami na obloze vysoko nad nimi. Dnes byl ještě ke všemu úplněk, takže noc byla obzvláště jasná, ale bylo taky chladno. Pro orli to nesvědčilo nic dobrého, studený vítr vál až moc rychle a bičoval jeho tváře, když seděl nehnutě na střeše s nohama přisunutýma k tělu a rukama obtočenýma okolo nich. Vzhlížel k obloze a snažil se zabavit tím, že počítal hvězdy, vždy mu ale nějaká utekla, proto s tím přestal a jen sledoval padající hvězdu, proletěla nad špičkou Eiffeloví věže, která byla v dohledu a nedaleko od Tobiasového bytu.

,,Teď ti letí po obloze jedno přání..." uslyšel dívčí hlas a kroky se k němu přibližovali, ,,je krásné pozorovat hvězdy, které jsou tak moc vzdálené, ale není lehké je spočítat, i když jsou tak překrásné a čím si tajemné." Claire si přisedla vedle jeho těla, měla na sobě přikrývku, kterou vzala z postele. Michael k ní upřel pohled.

,,Hvězdy jsou světlo v temnotě, světlo, které ti dá odvahu a ukážu ti správnou cestu. A že jsou tak vzdálené? Omyl!" orel natáhl ruku k obloze a najednou se část hvězdného světla spustila k zemi, sledovali, jak se záře přibližuje, až se dotkla jeho dlaně. Claire vydechla úžasem.

,,Záleží, jak pro koho." s úšklebkem dodal a podával jí světlo hvězdy do ruky.

,,Mám strach, že-"

,,Nijak jí neublížíš, vezmi si ji." záře sklouzla z jeho dlaně do té její, bylo vidět, jak je rozzářená štěstím. Chvíli si hrála se světlem, pak napřáhla ruce k obloze a světlo se vrátilo na oblohu, kde se hvězda rozzářila celou svou krásou. Dívka se spokojeně usmála a podívala se na Michaela, chtěla vysvětlení, jak to udělal.

,,Jelikož je naše duše jako rozžhavená slunce stejně jako naše srdce, pak můžeme využít všechno v náš prospěch, co má moc zářit a navíc jsem orel, čím blíže mám k obloze, tím lépe pro mě v jakémkoliv ohledu." sledoval její přikývnutí, s povzdechem si přitáhla přikrývku blíže k tělu. Tobias musel usnout a ona měla očividně elánu na rozdávání, proto vylezla na střechu za jeho mladším bratrem, který pozoroval Paříž zahalenou v temné noci jen osvětlenou díky hvězdám na obloze.

,,Kolik ti je Michaeli?" po dlouhé odmlce potichu pípla, na její otázku se jen usmál a za několik minut podal odpověď.

,,Dvacet jedna."

,,A na orlí číslo, na váš věk?"

,,Opravdu to chceš vědět?" mlčky přikývla a on s povzdechem šel s pravdou ven.

,,Je mi přes dvě stě třicet let, ale odpověď si chtěla sama slyšet, za následky tvého duševního zdraví nejsem zodpovědný." usmál se a ona se zasmála taky, dokázal jí rozesmát a to se jí na něm líbilo.

,,Není ti zima? Neměla by si tady dlouho být, Tobias by mi nadal, že tě tahám tak pozdě v noci ven."

,,Jenže ty si mě nikam netáhl, já si přisedla sama." potichu mu dala svou poznámku a on jen přikývl. Claire nebavilo sledovat tak dlouho noc ve městě, proto se opřela o jeho silné rameno.

,,Nevadí ti to?"

,,Co myslíš?" s úsměvem se na ni otočil.

,,Že ne."

,,Tak se tak hloupě neptej. Jsi unavená, měla by sis jít lehnou." sledoval její odmítnutí, jen se uvelebila hlavou na rameni a spokojeně oddychla. Na muže, kterého neznala moc dlouho a měl se stát jejím milencem, tak to poznávala rychle a brzy, mu to však nijak nevadilo a navíc ze zkušeností ostatních orlů věděl, že čím dříve si partnerka zvykne na přítomnost dalšího orla bratra, tím je vztah pro všechny klidnější a on nestál o problémy, tahle dívka jim dala už co proto. Pořád si lámal hlavu s jejím vzorkem krve.

,,Claire můžu ti odebrat další vzorek krve? Moc by mi to pomohlo." otočil k ní hlavu, ale ona ho nevnímala, neboť byla už dávno ve svých snech, potichu mu usnula s hlavou na rameni a byla spokojená, jen se usmál. Vzal ji do náruče a odnášel ji zpět do postele k Tobiasovi, který již taky spal. Opatrně ji položil vedle něj, chtěl v tichosti odejít, ale její ruka ho zastavila na místě.

,,Budu žádat moc a bude to divné, když tě požádám, aby sis lehl vedle mě z druhé strany? Cítím nějakou zvláštní potřebu-"

,,Mít mě u sebe. Je to ze dvou věcí. Zaprvé ses se mnou ještě nespojila, takže tvé tělo mě u tebe chce a za druhé mě chceš ty sama, protože mám povinnost tě hýčkat v pohodlí a klidu, proto mě chceš u sebe a tím pádem to je v naprostém pořádku, ale..." nedopověděl to, jen si povzdechl a podíval se na Trevora, který je pozoroval, nyní si ho všimla i Claire, otřásla se leknutím a přisunula se více k Tobiasovi, ten cítil její zmatek a strach, všichni tři ho z ní cítili. Michael se tvářil zmučeně, Trevor nedával najevo nic znát a Tobiase to probudilo. Zvedl se na loket, jednu ruku dal kolem dívky, která měla jen oči pro Trevora, byla z něj vyděšená a ani jeden nechápali z jakého důvodu, přesto se ho bála a to je teď zajímalo ze všeho prvně.

,,Zlato, klid...Trevor ti nic neudělá, nikdy by ti nic neudělal." Tobias ji políbil na krk, ale vůbec to nepomáhalo. Mohl způsobit, že by se ho přestala bát, ale po dlouhých dnech milování s ní byl velmi zesláblý a potřeboval taky načerpat síly, proto se bez debat otočil na Michaela.

,,Lehni si k ní z druhé strany, tohle je teď na tobě, tvoje povinnost, tak se starej a splň si ji." Tobias se podíval s obavami v očích na Trevora, ten jen přikývl a vyklidil prostor. Tobias si opět lehl, akorát teď si položil hlavu na její záda, kde ji jemně hladil a uklidňoval doteky. Michael si vlezl pod přikrývku ke Claire a nechal ji, ať si lehne na jeho hruď. Rukou ho škrábala do svalů, hrála si s ním a potichu usínala, když se pomalu zklidňovala.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bai :3 Bai :3 | 3. srpna 2014 v 13:19 | Reagovat

tak ta písemka to zabila xDDD i když moje odpovědi... by se asi taky dozvěděli hodně xDDD no, nebudeme rozebírat moji znalost dějin xD Trevor se mi líbí pořád víc, já nwm, je takový sympatický, ale to asi všichni bratři :) dokonce i Michaelovo chování se mi v tomto  díle nějak podezřele líbilo, je takový pohodový, ale u mě prostě vítězí Trevor xD za ním je hned Claire xDDD jinak 3 dny a 3 noci plné sexu, klobouk dolů, ale co čekat, když jsou to orlové xDDD no, moc sa těším na další díl :333

2 Anies Anies | 3. srpna 2014 v 13:31 | Reagovat

[1]: A co Vzkřísení??? No, ale jsem ráda, že aspoň čteš Na pírkách nebes, když už ne nic...a jop Trevor se i nejvíc líbí sestřence a u ní pak je ještě Michael, ale Tobiase prostě nemůže vystát :D a ano, co čekat od chlapů co?

3 d d | 4. srpna 2014 v 2:39 | Reagovat

Kdy bude další kapitola???

4 Kate and Flow Kate and Flow | 4. srpna 2014 v 10:54 | Reagovat

Jo jo. stejně krásný dílek jako všechny ostatní. ale bez tak Trevor nám tam nesedí! je takový hodně hodně podezřelí že něco provede. ale ta písemka nemá chybu.

Kate:"myslím že jsme s Claire, s těmi písemkami na stejno, s vědomostmi. jednou sem učitelce napsala do písem že to nevím že sem tam nebyla. xDDD"

moc se ti tenhle dílek povedl nemá chybu. :D

5 Anies Anies | Web | 8. srpna 2014 v 12:10 | Reagovat

[3]: d? Nevím, o koho se jedná, nenchal/a si mi tady celé jméno. Ale můžu s klidem prozradit, že Na pírkách nebes vychází každou neděli a Vzkřísení každou středu, tak si to nenechte ujít a komentujte :D

[4]: Tak to si na Trevora budete muset zvyknout. Zatím v těch dílech, co mám přenadstavené, tak neumřel a navíc by mi tam jako postava chyběl. A jo, to zabila...Claire chtěla naštvat Tobiase a to se jí částečně povedlo :D..no nic, nenechte si ujít další dílek, já se budu těšit na komenty :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama