14. Přemoz sám sebe

10. září 2014 v 4:54 | Anies |  Na pírkách nebes

14. Přemoz sám sebe,,Víš, co opravdu chci?" naklonil se k ní s chladným výrazem ve tváři. Dívala se mu do krvavě rudých očí, pohladila ho po tváři.

,,Chci to vědět, ale myslím, že to cítím."

,,Přesto ti to řeknu, aby sis to dokázala představit. Chci s tebou spát, chci tě pomilovat a milovat tě neustále, ale nechci ti ublížit."

,,Proč by si mi měl chtít ublížit?"

,,Protože se neumím ovládat, stává se mi, že někdy ztratím kontrolu a pak nedokážu přestat a zastavit hněv kolující v mých žilách. Nechci, aby si to zažila." Trevor se opřel čelem o to její a nasál vůni jejích vlasů, šíleně ho přitahovala, ale musel se držet zpět, aby jí nijak neublížil.

,,Ani když tě požádám, tak mi neukážeš svou pravou tvář a své já?" zvedla trochu bradu, takže byla kousek od jeho rtů, které se zkroutily do ledového, ale přesto nějakým způsobem krásného, úsměvu. Zvedl hlavu a zasmál se.

,,Tebe se nedá jen tak odmítnou co? Ty si vždy budeš hledat cestu k tomu, aby si dostala, co chceš." ještě chvíli kroutil hlavou, ale pak se sklonil pohledem k tomu jejímu.

,,Přesto tě musím chránit a to i sám před sebou. Nevím, co mi na to řekneš, ale miluji tě, Claire." jemně ji políbil na rty, byl to dlouhý polibek, on si ho ale vychutnával, víc mu blíže být nemohla, tak aspoň tak si užíval její blízkosti a tepla ženského těla. Když se od ní odtáhl a obešel ji, Clare ho zastavila svým hlasem.

,,Trevore, chci se s tebou spojit. Chci, aby si byl stejně se mnou spojený jako Tobias, chci být částí tebe a ty budeš částí mne."

Na tyhle slova reagoval zaseknutím, nemohl uvěřit, že to vůbec říká. Ona, kdo se ho šíleně bál a najednou je před ním silná a neústupná žena, která si za jakoukoliv cenu musí prosadit své, i kdyby jí to mělo stát, co chtělo. S překvapením se na ni otočil, mírně se zamračil.

,,Víš, o co mě teď žádáš?" naklonil hlavu na stranu, ona ale věděla, co chce od života. Jednou si tyhle muže vybrala, vybrala si život s Tobiasem, s orlem a jeho bratry, to spojení nebylo nezbytné, ale pro ni samotnou ano, musela mít s každým z nich stejně silné spojení, musela o nich vědět, kdyby nastala situace, že jim něco hrozí.

,,Vím přesně, o co žádám a nerozmyslím si to. Navíc, pak mi zbude už jen Michael a s ním to nebude tak těžké." sledovala Trevora, kterému se ztmavily ještě více oči do krvavě rudé, vůbec ji takhle neděsil, naopak, přitahoval ji tak více. Cítila z něj jistou temnou stránku, ale v rámci svého postavení, on musel být i temným, přesto v něm bylo velké dobro, ale jak se zdálo, Trevor ho v sobě dusil a hledal jen cestu bolesti, aby si ušetřil ještě větší strádání. Povytáhla obočí, když viděla jeho myšlenky.

,,To jsem já. Vidíš, nepochopíš to, nikdy!" odsekl rukou, byl na odchodu, ale dívka ho objala kolem pasu.

,,Ne, chápu to. Vybral sis cestu zabíjení, bez lásky, protože si nechtěl nikdy lásku potkat. Měl si strach, že by si selhal při její ochraně a pak by sis to vyčítal po zbytek života, proto si tak temný. Ne, ty se snažíš být zlým, ale nejsi, tam uvnitř nejsi." přešla před něj a položila ruku na jeho hruď, cítila tak tlukot jeho srdce, vřele se usmála a podívala se do jeho vyděšených očí. Ustoupil od ní bokem a málem klopýtl.

,,Jak si to mohla tak lehce zjistit? Nikdo mě neprohlédl, nikdo to nikdy nezjistil, až teď ty..." snažil se to zamaskovat, ale přece jen bylo v jeho očích mírné překvapení.

,,Možná tvá partnerka dokáže odhalit mnohá tajemství, ale nikomu to neřekne."

,,Claire, děkuji, mělo by to zůstat mezi námi. Nechci vypadat jako-"

,,Slaboch? Láska není slabost, láska ti dodává sílu, naději a posiluje dobro v tobě samém. Řekla jsem, že to nikomu neřeknu, ale pod jednou podmínkou, bude to kompromis."

,,Co chceš, abych udělal?" podíval se jí do očí, ale rychle to pochopil, jen zakroutil hlavou, tohle po něm nemohla žádat.

,,Ne to ne. To neudělám."

,,Říkal jsi, že nechceš být slaboch, tak mi to dokaž a přestaň se bát. Kde je ten nebojácný Trevor, kterého jsem poznala jako silného, který si umí se vším poradit?" povytáhla obočí.

,,A stále umí." odhodlaně přešel k dívce. Ta na něj zamrkala, ale nechala ho, ať přistoupí blíže. Chytil ji za boky a sundal jí tričko, Claire si ho přitáhla k sobě, ale to už ji hodil na postel a mírně na ni doskočil, aby jí nijak neublížil. Rozepnula mu kalhoty, které skončily někde uprostřed jeho pokoje a za nimi následovaly i jeho spodky. Trevor si lehl opatrně na její tělo a jemně začal líbat její krk pod bradou. Claire mu dala ruce do vlasů a hrála si s jeho černými prameny, když začal klást polibky na její ňadra. Nebavilo ho to, byl vždy moc dominantní a chtěl už ji milovat, ale musel se ovládat, i když to bylo pro něj těžké, jeho orel byl příliš divoký, nikdy ho nezkrotil, a proto byl tak těžko zvladatelný a téměř neovladatelný i on sám se sebou někdy musel bojovat jako třeba nyní, když měl pod svým tělem křehkou dívku, která tam byla jen pro něj. Orel souhlasně zapískal, ale Trevor se nepustil vedení nad svým tělem. Podíval se Claire do očí, ta ho sledovala s povytaženým obočím.

,,Trevore, neublížíš mi." ruku dala na jeho hrudník, kde slyšela jeho srdce, jako by tlouklo o závod. Podíval se na její ruku, ta horká dlaň ho rázem zklidnila, usmál se a políbil dívku na rty, nejdřív ji líbal pomalu, ale potom přidával na intenzitě, až se spolu divoce líbali a třeli jazyky o sebe ani jeden se nechtěl vzdát velení, oba chtěli být těmi vedoucími, ale ona se pak přece jen poddala, byl starší a vždy to raději nechala na mužích. Vlastně kromě Tobiase neměla nic moc s muži a najednou byla v obléhání hned tří nadpřirozeně krásných chlapů.

,,Přemýšlíš? Pokud to nechceš, tak to neudělám, jen ale doufám, že mé tajemství i tak neřekneš." Trevor se nad ní skláněl a pozoroval ji svýma pravýma očima, tedy tmavě čokoládovýma očima. Claire ho pohladila po bradě a pak ho tam zuby jemně zkousla na kůži.

,,Promiň, už jsem zase tady a ne, nic jsem si nerozmyslela, pořád na tom trvám."

,,Ale, co když se oba pleteme, co když se nedokážu ovládnout. Nechci, aby sis to pamatovala s bolestí, nechci, aby sis mě spojovala jen s utrpením, protože kde jsem, tam nic jiného není, jenom strach, bolest a smrt." políbil ji na krk a čekal, co bude. Claire ho ale pevně objala nohama, jen poraženě sklonil hlavu. Pak ji ale zvedl s úsměvem.

,,Ty se opravdu nevzdáš co?" jen sledoval její zakroucení hlavou.

,,Možná by si ale měla popřemýšlet nad tím, jestli by nebylo nejmoudřejší se nejdříve spojit s Michaelem."

,,Tobě by to ale vadilo, kdyby si byl poslední."

,,Vždycky jsem na posledním místě."

,,Ale ne u mě. Miluju tě stejně jako ty dva. Ale tobě to nestačí, že ano? Viděla jsem tvůj pohled, jsi žárlivý. Přiznej se, chtěl by si mě jenom pro sebe." lákala ho svým svůdným hlasem, jen zasyčel a víc přitlačil na její tělo, teď už se doopravdy nezvládal držet od ní zpět. Když tak měla nohy kolem jeho boků, všiml si, že má ještě kraťasy a pod ním spodní prádlo, proto rozepnul zip u jejích kalhot a sundal je dolů. Nechtěl se tím nijak moc zabývat, Claire měla v těle stejnou vášeň jako on a díky spojení Tobiase, co s ním měla, tak nebyla zas tak stydlivá, i když čekal, že bude zprvu zdráhavější. Chytil okraj kalhotek a pomalu je shrnoval dolů, mezitím, co sundával její oblečení, tak si její jednu nohu přehodil k té druhé, aby mohlo její oblečení vůbec pryč. Teď už jen ležela před ním v podprsence, spokojeně se usmál a přejel si ji pohledem od shora dolů a zase zpět. Claire mírně zčervenaly tváře, ale mu to přišlo rozkošné, dělalo jí to více roztomilejší. Dívka se zvedla na lokty a nechala Trevora, aby se na ni mírně přetáčel, přičemž rozepínal její podprsenku, ta byla za chvíli dole a oni dva byli takový, jakými je bůh stvořil. Té myšlence se Trevor zasmál.

,,Nevykládej mi tady o bohu, teď fakt ne." líbal její krk, vyloženě krk ho nějak lákal k okusení a on toho využíval, nakonec se však s polibky přesunul na její prsa, kde si hrál s jejími bradavkami a pomalu si ji zpracovával. Věděl sám ze svých zkušeností, že u něj byla většina dívek vždy rychle připravena a on za pár minut mohl, ale Claire byla jiná, vůbec nebyla jako ostatní dívky. U ní mu to tak rychle nešlo a jelikož jí nechtěl nijak ubližovat, musel si s ní hrát déle, ale pro něj to bylo spíše lákavější. Poznával ji tak intimně a zrovna taky mohl zjistit, že nesmí zatlačit větší silou na její pravé stehno, sykla totiž párkrát bolestí. Na chvíli přestal a zkontroloval, jestli jí nezaryl drápy do jemné kůže na stehně, ale měl stále lidské nehty, viděl tam jen dlouho zahojenou jizvu.

,,Stará rána, nic zvláštního, jen to občas zabolí." uklidnila Trevora, kterému se to nelíbilo, ale teď to nehodlal řešit. Vrátil se k předešlé činnosti, rukou sjel opatrně mezi její stehna, byla připravena, ale on sám nevěděl, jestli skutečně je, pořád tam bylo pár obav, ale vzdychnutí dívky, která ho tím vybízela k dalšímu kroku, ho přece jen zbavilo strachu. Opatrně se nad ni naklonil a projel do jejího těla, byl to mírný a pomalý vstup, přesto to Claire cítila velmi silně, její srdce se roztlouklo obrovskou rychlostí, měla v sobě dalšího z bratrů orlů a další silné spojení. Zavřela oči a tiše vzdychla, pak se podívala do jeho očí, ale to už ji líbal na rtech a na krku, zatímco se v ní pomalu pohyboval. Jejich milování bylo nejspíš velmi hlasité, ale oni dva to neřešili, jen si spolu divoce užívali a plnili pouto mezi nimi. Byli již skoro na vrcholu, když Trevor zaryl ještě více drápy do boku dívky, zaskřípal zuby a tvrdě s rychlostí blesku do ní přirazil, v ten okamžik vykřikla, ale nebyla to slast, nýbrž bolest. Podívala se na Trevora, jeho oči se měnily do krvavě rudé barvy a úsměv se mu změnil na úšklebek, rychle položila ruku na jeho hruď.

,,Trevore, klid...uklidni se...máš mě, jsem teď tvoje. Nemusíš se měnit, zůstaň tady se mnou."

,,Ale ty se mnou nezůstaneš, patříš i Tobiasovi a Michaelovi." bylo jí jasné, že to mluví orel skrze přání a touhy Trevora, proto to zkusila jinak.

,,Vrať se Trevore, víš, že mi tak ublížíš a to nechce ani jeden z vás." nic jiného ji nenapadlo, orel se ale více rozzuřil a začal do ní silně bušit, ovládal Trevorovo tělo, Claire vykřikla, ale náhle Trevor přestal a ona padla hlavou na polštář, podívala se mu do tváře, jeho oči se měnily zpět do čokoládově hnědé barvy, byl celý zadýchaný po boji s ovládnutím svého já.

,,Claire...promiň, omlouvám se. Tohle nejde, musíme to skončit, než ti ještě více ublížím." chtěl se odsunout, ale ona ho sevřela svýma nohama kolem boků a udržela si ho v těle. Vyděšeně se na ni podíval.

,,Claire..."

,,Ne, máme dohodu a já to chci, chci, aby si patřil ke mně jako ke mně patří Tobias a bude i Michael. Tvůj orel mě potrestal, protože má potřebu si mě nárokovat jen pro sebe a ty to chceš taky, jeho neovládání se je tvoje neovládání se a pokud se nebudeme snažit ho nějak ovládnout, pak to nepůjde nikdy. Takže jestli to chceš skončit fajn, ale až poté, co vyvrcholíš." bylo vidět, že o tom nehodlá debatovat. Chtěl jí říct, jak to s ním bývá u vyvrcholení, vždy málem dívku zabil, většinou byly rozdrásané, jak moc byl neovladatelný a u ní to nechtěl vidět, přesto nevěděl, jak jí vzdorovat, byla tak paličatá a vzdorovitá, že se přece jen dal do pohybu a modlil se za zázrak, aby tuhle noc s ním přežila živá a zdravá. Stačilo pár dalších tahů a on se raději zapřel rukama o postel, nechtěl riskovat, že ji opravdu něco udělá a nechal se plnit nádherným pocitem, když dosáhl orgasmu, Claire se prohnula ve stejnou chvíli jako on a rukou se chytila jeho zad, Trevor zarýval ostré drápy do postele a protrhal povlečení i s postelí shora dolů, pak ještě zaryl drápy do jejích boků, byla to značka, jak pro Tobiase a pro Michaela, tak i pro cizí muže, kdyby je napadlo, že by s ní chtěli něco mít, viděli by jizvy po orlích drápech a tím pádem výstrahu, kdo by se chtěl dívky dotknout. Oba lapali po dechu a první, kdo chytil zase čerstvý vzduch do plic byl on, škodolibě se usmíval, když sledoval téměř zničenou Claire.

,,Nesnáším tě." shodila ho ze sebe a přitulila se k jeho horkému tělu, kde za několik minut usnula.

,,Miluji tě, Claire Briandová." políbil ji na čelo a sledoval, jak klidně oddychuje ze spánku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elfka Elfka | Web | 10. září 2014 v 16:07 | Reagovat

ju to sem rada ze to dopadlo takhle jeste Michael a uz sou jak nerozlucitelna ctyrka

2 Bai-Batia Bai-Batia | 14. září 2014 v 18:01 | Reagovat

fůůů... tak sem se tím nějak prokousala, prodrala a nakonec to nebylo tak zlé, dalo se to přečíst a sem ráda, že se Trevor ovlád :) nom, super dílek, asi k němu moc co nemám dodat, sem zvědavá, jak to bude pokračovat i nadále :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama