15. Co bude dál?

24. září 2014 v 4:56 | Anies |  Na pírkách nebes

15. Co bude dál?Nespal, celou noc si hrál s jejími zrzavými prameny vlasů a snažil se srovnat myšlenky v hlavě, věděl moc dobře, že ji v jednu chvíli ubližoval a taky čekal, že až se to dozví Michael, tak bude dělat jako by nic a jen mu možná něco slušně řekne, ale Tobias mu půjde po krku, navíc bude aspoň trochu skrývat žárlivost, protože s Trevorem si užila opravdu náramně, to ho samotného plnilo něčím pozitivním. Sledoval východ slunce, když odstranil ochranné kouzlo v jeho pokoji, nechal tak zářit slunce do jeho komnat, kde bylo rázem tepleji. Hned po ránu vál hřejivý vánek a Claire to taky ucítila, neboť se spokojeně zavrtěla a hlavu si položila na jeho hrudník, dal jí polibek do vlasů a i když by s ní chtěl být déle, musel vstávat, jelikož k němu mířil host.

Ještě ani nevylezl z postele, když mu do pokoje vlezl jeden z jeho mužů, co měli na starost ochranu hranice. Muž si tiše odkašlal a díval se do země.

,,Omlouvám se, Trevore, že tě ruším po ránu. Chtěl jsem už večer, ale jak vidím, noc byla namáhavá."

,,Dej si pozor na jazyk, urážky snesu kdekoliv, ale ne v mém pokoji a ne narážky na Claire a mě." Trevor se vracel zpátky ke svém temnému já, byla to jeho povaha, to byl on, ale jenom s ní byl sám sebou doopravdy.

,,Promiň, ale máme problém. Panteři překročili naše hranice. Dvě ženy, třetí byl muž, ale náš. Oba dva se podařilo zajistit a jsou v pořádku, starají se o ně naši ošetřovatelé, bylo by potřeba tvého bratra, Michaela, protože máme problémy s tou druhou ženou."

,,Mám hádat? Odmítá se vám vzdát a vytvořila kolem sebe ochrannou bariéru." sledoval mladíka, který strnul, vůbec nechápal, jak to může vědět, když tam nebyl.

,,Bohužel můj bratr je zraněn, ale jakmile to půjde, tak se dostaví. Omluvil by si mě teď na moment? Potřebuji se převléci."

,,Spíše obléci." mezi spojem Trevorovi mučírny, jak to nazvala Claire a jeho pokojem stál o stěnu opřený Tobias a měřil si ho podezíravým pohledem. Mladík je ihned nechal o samotě, něco málo zaslechl o tom, co se děje mezi dvěma orlími bratry a ke všemu se to zhoršilo, když se objevila ta dívka. Trevor vstal a sbíral svoje oblečení ze země, mezitím ho Tobias měřil vražedným pohledem.

,,Ano, tak do toho. Jen do mě, správně jsem měl být až třetí, kdo s ní bude, ale víš, ono se to jaksi změnilo. Ne, ona sama to změnila, takže co, budeš mě chtít zabít nebo pokárat, či máš jiný plán?" Trevor zapojil svůj sarkastický úšklebek, zatímco se oblékal.

,,Ne, včera večer, když ses procházel po pokoji a zastavil ses, aby ses podíval na krajinu a zkontroloval, jestli je vše v pořádku s tou dívkou od panterů, tak jsem odebral vzorek krve Claire a nemám pro to vysvětlení, ale její síla hypnotizéra zcela zmizela, není nekontrolovatelná, ale taky někde ztracená, což je pro nás tři jenom dobře."

,,Cože? Děláš si srandu, že jo?" Trevor mu to nevěřil, ale Tobias se tvářil zcela vážně.

,,Takže, žádné zabíjení, ale jen velké díky, Trevore. Nevím, jak si to dokázal, ale je to tak, máme o starost míň. Díky, bratře."

,,To má být usmíření po těch letech?"

,,Já nevím, co by si navrhoval ty?"

,,To si musím ještě promyslet, ale jedno můžeš. Postarej se o Claire, možná bude mít více rozdrásané boky, díky." poplácal bratra po zádech a opustil místnost, ale jakmile byl za vchodem, dívka se vzbudila a pátrala po jeho teple.Normálně by si vzal auto nebo koně, ale nechtělo se mu mít nějakou společnost, chtěl být zcela sám jen s tichem lesa, pročistil si vždy tak své myšlenky a trávil čas jen se sebou, teď díky Claire bude mít takovýhle výletů ještě o něco méně a to měl ještě jiné závazky a povinnosti. Začal uvažovat o tom, že se vzdá svého postu a přenechá ho Rivemu, ale z přemýšlení ho vrátilo zpět do reality pouhé zapraskání větvičky. Nevěděl, jestli má zuřit nebo být rád. Jen si povzdechl a promluvil neznámo kam, ale daná osoba věděla, s kým mluví.

,,Jen se vzdálím a mám tě v patách, to tě tak moc zajímá, co tady děláme? A co se stalo?"

,,Ne, mě zajímá jen...auvejs...moje noha, sakra práce..." ozval se dívčí hlas a kroky přibližující se a ještě následovány dalšími.

,,Jen chci vědět, co máš ty za povinnosti. Tobias je učitel a ten dominantní v našem vztahu, Michael je gynekolog a doktor a ten docela submisivní ve vztahu, ale o tobě...nedokážu říci nic." Claire došla na úroveň jeho těla a dotáhla za sebou i koně, kterého si náhodou vybrala v jejich stájích.

,,Víš, čí je to kůň?"

,,Ne, ale jen mi neřekni, že nějakého tvého nepřítele." docela se vyděsila, ale on se jen pousmál.

,,Je to klisna Michaela a zdá se, že se jí líbíš."

,,Tak to moment, mě miluje každý."

,,No, když myslíš a chceš si to myslet."

,,Od tebe to sedí, když si mě bůhví jak dlouho včera večer dělal, ale řekni bylo to hezké co?" ale na tuhle otázku se odklonil stranou, ještě párkrát to zkusila, ale již si nechal svůj obvyklý zachmuřený výraz, který byl zcela jinak neutrální a nedalo se z něj nic vyčíst. Dívka si jen odfrkla a šla tiše za ním.

,,Kam to jdeme? Je to ještě daleko?" ale Trevor stále mlčel, proto se po několika dalších metrech zastavila, přimělo to zastavit i jeho, ale ani se neotočil, ani nepromluvil.

,,Trevore, děje se něco? Udělala jsem včera večer něco špatně? Protože já nevím, proč se teď chováš jako kdybych ti byla lhostejná, totálně mě ignoruješ." sevřela pevně ve své ruce uzdu od světle kobylky skoro v bílé barvě, která měla modré oči a pozorovala nehnutě ten pár před sebou, přičemž si sem tam utrhla kus trávy.

,,Claire, neudělala si nic, co by bylo špatné, ale já."

,,Snažíš se mě udržet od sebe dál jenom proto, že ses na chvíli neovládl?"

,,Ne, ale proto, že jsem se neovládl ani potom." přešel rychle k ní a odhrnul jí tričko, aby viděla ty krvavé jizvy na místě, kde ji večer sevřel svými ostrými pařáty.

,,To udělal Tobias taky."

,,Ale on ti nepůsobil bolest. Claire, měla by ses vrátit a to hned, než se ti stane něco dalšího."

,,To má být výhružka? Trevore, já z tebe nemám strach, protože nemusím. Ale když se mě chceš zbavit, tak si to udělám po svém. Náhodou vím, kam jdeš, tak zatím...uvidíme se tam." naskočila do sedla a otočila kobylku do trysku, aby se hnala po louce.

,,Claire, tam nesmíš. Stůj, vrať se...je to nebezpečné, sakra!" Trevor roztáhl svá černá křídla a vznesl se do vzduchu, aby mohl sledovat dívku, na které mu chtě nechtě přece jen záleželo. Stočila Michaelovu kobylku k hranici a kousek před ní, přeskočila s koněm spadlý strom, jenže tak vyděsila Riveho, který hlídal neznámou dívku a díky leknutí se po Claire ohnal drápy, Michaelova kobylka dostala zásah do nohy a zřítila se k zemi, ji ten náraz stihl vyhodit se sedla, ale to už se k ní hnal rozzuřený Rive, který měl za to, že jde o dalšího vetřelce.Rozmáchl se svými pařáty, ale dostal silný náraz do těla, takže skončil několik metrů od lidské dívky. Rive se otočil na útočníka, ale pak se zasekl. Vedle vetřelkyně se snesl Trevor, založil svá křídla a zamračeně se na něj podíval.

,,Nejdříve by si měl vědět, o koho se jedná, než zaútočíš. Mimochodem za smrt mé partnerky bych tě měl právo vykuchat, tak si dej pro příště pozor." černovlasý orel odsekl o něco málo mladšímu a blonďatému muži, který byl přesto velice pohledný. Na tuhle poznámku v hlavě Claire jen nespokojeně zasyčel, ona se však vydala za kobylou, která ležela na zemi a naříkala, její noha byla poraněná.

,,Trevore, bude moc ještě vstát? Michael by mě asi-" ještě to nedořekla a neznámý orel probodl klisně srdce, jen vydala poslední sten a pak zavřela nadobro své nádherné oči. Dívka zůstala jen vyděšeně zírat na mrtvolu koně a na muže, který se skláněl nad koňským tělem.

,,Rive, Claire není odsud. Je to člověk, takže by ses mohl krotit, nezná takovéto způsoby."

,,Omlouvám se, slečno." usmál se na ni, ale ona se šla vyzvracet. Mezitím se Trevor dostal k bezvládnému tělu dívky, která byla již skoro mrtvá, ale pořád nevzdávala svou ochranu.

,,S takovou zemře a je nám k ničemu tady trčet." odplivl si Rive, ale když jeho nadřízený zvedl ruku, aby mlčel, poslechl a už nic neříkal.

,,Víš, ono je možná dobře, že si šla za mnou. Claire, můžeš jít sem, potřeboval bych pomoci." sledoval svou již oficiální partnerku, která se vyšourala zpoza jednoho stromu, kde se byla vyzvracet. Podívala se tam, kam ukazoval orel. Na zemi ležela nějaká dívka a vypadala jako by byla mrtvá.

,,Zkus ji ovládnout a přimět, aby zrušila své kouzlo, jinak k ní nemůžeme." postrčil ji kupředu a ona ho poslechla, nebylo to vůbec těžké. Jen otevřela svou mysl a vzala si i sílu z jeho těla, okamžitě dívku ovládla a kouzlo pominulo.

,,Hotovo, nic dalšího? Co s ní uděláte?" sledovala, jak tu cizinku do náruče bere onen Rive a pochybovačně se dívá na Trevora, co stál za ní.

,,Nejspíš zemře naší rukou." jako by nic zvedl ramena, ale když byl na odchodu, Claiřin hlas ho zasekl.

,,Zabít ji?"

,,Claire, tomuhle nerozumíš. Máme na to právo a oprávněné, je to náš nepřítel, kdyby potkala mě nebo ba co hůř, kdyby mě našla, takhle slabého, tak mě bude ještě mučit, my jí prokazujeme alespoň laskavost."

,,Ale, proč smrt? Může být vaším vězněm, ale aspoň bude žít." navrhla, bylo pro něj hrozné jí odpírat tuhle možnost, ale sám věděl, že je to nemožné a starší orlové to zamítnout, proto se nepokoušel o takový návrh, teď ale o něm uvažoval.

,,Treve, ne. Je jedna z nich." Rive pokývl hlavou na dívku ve své náruči.

,,Máš pravdu, Rive. Odnes ji k našim lékařům, pokud nepromluví, tak ji zabijte." Trevor se otočil na vyděšenou Claire, ta od něj ustupovala.

,,Já ti pomohla a k tomuhle." schovala si tvář do dlaní, ale to už byl u ní.

,,Lásko, kdyby našla tebe, tak by nebrala v úvahu, že si člověk. Chladnokrevně by tě zabila a nezajímalo by ji nic z toho, co jsi nebo kým si, i kdyby si nebyla její nepřítel a nikdy by ses nepostavila proti ní." objal ji a ona se ztratila v jeho náruči, vzal si ji do náruče a vyletěl do vzduchu, kde mu dlouze plakala a máčela tak jeho hrudník. Hlavu si opřel o její temeno, ale žádná slova ani doteky nepomáhaly k jejímu zklidnění, cítil jen její smutek a provinění, obviňovala se, že za smrt té dívky bude moci ona, proto mu nezbývalo nic jiného, než ji donést k Michaelovi, aby jeho přítomnost uklidnila její mysl a taky i všech ostatních.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elfka Elfka | Web | 24. září 2014 v 17:26 | Reagovat

hm no aspon ze uz Trevor trochu zmekl v jeji pritomnosti ale uz by se take mohla spojit z Michaelem sem zvedava va pouto vsech trech

2 Bai-Batia Bai-Batia | Web | 30. října 2014 v 10:47 | Reagovat

Po dlouhé době mám ča,¨s, takže čtu jako o život :D V mezičase u vaření a psaní vlasního článku :D
Další super úžasný, dokonalý, bombastický megalomanský, krutopřísně dobrý díl *-* Bude ti moc vadit, když půjdu na další?? :D
Jako líbilo se mi to komplet všechno, Travor má konečně zpět svoji temnou stránku, tak je to lepší :D co se Claire týče... měla by se zbavit svědomí :D
Rive... nom radši nekomentuju :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama