24. Ovládáme se navzájem

1. října 2014 v 4:57 | Anies |  Vzkřísení

24. Ovládáme se navzájemNemohl uvěřit svým uším, tohle nemohla říct, ne ona. Nikdy by to neřekla, nežádala by to po něm. Nebo ano? Teď už mu nedávalo nic smysl, možná uměla překvapit tak jako on. Otočil se k ní s překvapeným výrazem ve tváři, nemohl tomu prostě uvěřit.

,,Vienes..." skočila mu ale do řeči.

,,Udělej to, žádám tě o to." objevila se u něho, natiskla se na jeho hruď, mohl se zbláznit. Pohladil ji po tváři a sklonil se k ní.

,,Pak nebude cesty zpět, nedělej to. Můžeš pak litovat." přesto doufal, že si to nerozmyslí.

,,Já vím. Ošukáš mě tedy?" rukou zajala pod jeho tričko a škádlila ho doteky na hrudi, vzdychl spokojeností, tělo mu málem samo vzplálo, byl chycený v čirém ohni, lákala ho k sobě, přesto dokázal svou touhu držet na uzdě.

,,Ne...to neudělám. Udělám něco jiného..."

Spiklenecky se usmál, chytil ji za boky a než se nadála, tak ležela na posteli pod jeho tělem. S klidným rytmem srdce si lehla před ním na postel, odevzdala se mu ani se nepohnula. Něco málo si o vlkodlacích a sexu mezi nimi zjistila. Muži měli rádi poddajné ženy, takové, co se odevzdali do jejich rukou a nechali je, ať si zvolí sami, co přesně chtějí. Navíc, kdo víc by mohl znát svého otce než jeho syn. Keis byl dobrý učitel, tedy jenom v teoretických informacích, v těch praktických to musela zkusit s Robem, který ji chtěl, viděla mu to na očích. Umíral touhou po jejím těle, usmála se, byl její. Rukou zajel k její podprsence, převalil upírku na sebe a hrál si s jejím rozepínáním, když to měl, stáhl podprsenku dolů a odhodil ji bokem. Sedla si obkročmo na jeho stehna, sklonila se k jeho hrudi, odhrnula mu tričko, ale on si ho sám strhl a odhodil ho na druhou stranu, kde předtím házel její podprsenku. Přejela prstem od břišních svalů až k jeho krku, kde ho jemně políbila, přičemž poškrabala špičáky jeho jemnou kůži. Pak zvedla hlavu a zarazila se.

,,Tohle není pozice, ve které to dělají vlkodlaci, jenom se svými družkami, ale až poté, co si je sami vezmou."

,,Hm...chytrá holka, Keis tě měl co učit že ano?"

,,Proč se ptáš, když to víš?" sehnula se k jeho krku a laskala ho, on se ale tvářil překvapeně, takže zvedla hlavu zase nahoru.

,,Víš to, protože pokaždé, když řekneš, že ano, tak už dávno víš pravdu. Často to používáš, když mě chceš vyzkoušet i já o tobě něco vím, vlkodlaku." usmála se, ale to už byla přetočena pod jeho tělo, spokojeně se usmál.

,,Prokoukla si mě, ale ne celého." políbil její klíční kost, hrál si s ní a mučil ji tím, cítil její touhu jako tu svou, chtěla ho mít uvnitř sebe, ale on ji provokoval. Chtěl ji vidět, jak moc po něm touží. Vienes si stáhla kalhotky a špičkou palce na noze je odhodila do prostředka pokoje. Čekala, jestli udělá Rob to, co si myslela, že udělá. Zklamal ji, neudělal to, spiklenecky se zasmál.

,,Vím, že si čekala, že se ihned podívám na tvé pohlaví, ale jelikož si to očekávala, tak to neudělám." při polibku na bradě ji jemně zkousl kůži, upírka zavrněla spokojeností.

,,A co chceš tedy se mnou udělat, když nechceš šukat."

,,Kdybych tě šukal, tak to dělám docela tvrdě a rychle a oba víme, že ty to tak nechceš, nelíbilo by se ti to. Navíc, když chceš se mnou poprvé spát, raději zvolím volbu milování se." líbal její bříško, přišemž si rukama stahoval kalhoty, nakonec si s nimi sundal i spodky. Konečně se podíval na její rozkrok, který byl před ním rozevřený, prsty přejel po jejím klitorise, upírka vzdychla, to jeho dráždění doteky se jí nelíbilo.

,,Robe....!!" byla nevrlá.

,,Já vím, zlato, co chceš. Neošukám tě, to neudělám."

,,Uděláš." Vienes se spiklenecky usmála, věděla, že ho svým vzdorem naštve, takže na nic nečekal a vnikl do ní. Zaklonila se, čekal její výkřik, ale ona zasténala slastí. To ho překvapilo, ale nahnalo mu to úsměv do tváře. Necítil její panenskou blánu, takže si ji pořád chránila.

,,Nedáš mi své panensví?" se smíchem do ní pomalu přirazil, zaklonila hlavu a pak se na něj podívala, pomalu v ní jezdil. Krásné a pomalé tahy na její tělo, byl už dost starý, aby věděl, co má dělat a jak to udělat, takže se s ní lehce miloval. Byl jemný, dokonce netušil, že umí být tak jemný a příjemný, strávil několik tisíciletí tvrdým šukáním, ale u Vienes se uměl ovládnout. Navíc nechtěl divoký sex, ona byla typ na krásné pomilování se, i když k šukání by jí taky nebylo škoda. Hezky si ji zpracovával, třel o její klitoris dráždivými tahy, upírka začala vzdychat. Byla ještě trochu sevřená, proto, aby se dostal k tomu, co chtěli oba, ji bude muset podráždit mnohem lépe a věděl jak.

,,Vienes, si málo uvolněná. Cítím to, dopřej nám to oběma." líbal její ňadro, jeho prosby vyslyšela, roztáhla nohy ještě o kousek a nechala ho pohodlněji jezdit mezi jejími stehny. Cítil její vlhkost, nebyla jenom v jejím kundičce, měl i ji na hřídeli, která byla pořádně tvrdá. Lehce ji dělal, upírka dala ruku na jeho hrudník, kde ho jemně škrabala, druhou ruku položila na jeho rameno a dráždila ho, sem tam zajala do jeho zrzavých vlasů, byl tmavší zrzek a ve stínu či ve tmě to vypadalo, jako by měl světle hnědé vlasy. Jeho oči byly oříškově hnědé, byl to on, Rob. Dominanta sál její prsní bradavku a někdy ji jemně kousl, upírku to nabudilo, cítil její zachvění se, projela to až do jeho těla a vyslalo to jasný rozkaz, udělat se do ní. Ještě chvíli to ale vydržel a rukama držel její boky, když ji líbal na rtech, jazyky si hrály v ústech toho druhého. Na dívku, která odmítala tak dlouho sex, s ním držela krok, ale nebyla tak moc zkušená, byla si v některých krocích nejistá a musel ji přesvědčit, že je vše v pořádku svými polibky na její tělo. Byla pořád ta stydlivější, to ho bavilo, líbila se mu tak o hodně víc. Opatrně jezdil v její pochvě, Vienes sténala a on potichu taky, rukama se chytila jeho ramen, cítila, že to brzy přijde a když to přišlo, zaklonila hlavu a vzdychla. Dosáhla orgasmu, Rob se usmál, musel se jejímu vyvrcholení bránit, jinak by se do ní udělal ihned, ale to on nechtěl, chtěl poznávat její nahé tělo, když ho měl tak krásně rozložené pod sebou. Při jejím zaklonění hlavy se rty přisál na její krk, cítil své zuby a ona na to okamžitě zareagovala. Zvedla ihned hlavu a tu jeho odtáhla od svého krku a ramene, už jednou byla pokousaná, chtěla s Robem sex, ale označení ne.

,,To ne...nechci, aby si mě pokousal." vyděšeně se na něj podívala, její strach nesnášel, zase se bála a cítil to na jejím těle, začala se okolo něho stahovat, nehodlal se pohnout, dokud se neuvolní, jinak by ji mohl ublížit a to opravdu nechtěl. Musel ji zklidnit, už i kvůli sobě.

,,Vienes...já tě nekousnu, neudělám něco, co nechceš ty sama, ano? Řekla si, že tě mám ošukat, ale nic o označení si mi neřekla, takže je mi jasné, že to nechceš." naklonil se pro polibek a ona mu ho dala, když měl svá ústa na jejích, nemusela se bát, že ji kousne. Odtáhl se po dlouhém polibku.

,,Teď si lehni a uvolni se." poslechla ho, rukou si ho přitáhla k sobě a nechala ho, ať zkoumá její prsa a břicho. Jednou rukou sjel k jejímu stehnu a škádlil ji na vnitřní straně, věděl, že to už dlouho nevydrží, proto se chytil postele a hlavu zvedl, kdyby ji nechal poblíž jejího krku, přece jen by se nemusel ovládnout, takhle to bylo bezpečnější. Netrvalo dlouho a dosáhl orgasmu, který chtěl už pocítit, upírka zasténala, líbilo se jí to. Rob sklonil hlavu, rukama rozdrtil kus postele, jak se držel, když přišlo jeho vyvrcholení.

,,Teď ti splním přání..."Přetočil ji břichem dolů a zády k sobě, nemohl si teď užívat jejích prsou, měl v plánu druhou část, pro ni to byl krásný sex, ale pro něj to byla předehra. Milování měl rád, protože se mu líbilo poznávat její tělo a odhalovat její citlivá místa, ale jeho vlk z toho chtěl taky něco a oba rádi tvrdé a rychlé dělání. Byl pořád tvrdý a v jejím těle, natáhl jí ruce před sebe a hladil ji po paži, polibky dopadaly na její studená záda. Upírka byla na dotek ledová, ale uvnitř byla krásně horká a vlhká. Všiml si, že stáhla mírně nohy, takhle nemohl pokračovat. Zvedl hlavu a se zamračeným výrazem se zeptal.

,,Vienes...mám přestat? Neudělám to, když nebudeš chtít." políbil ji na krk.

,,Hm...tak co? Chceš to ode mě nebo ne?" jeho mračení nebylo ze zloby, ale nebyl si jistý, co chce. Předtím chtěla, aby ji ošukal a teď cítil její nejistotu v těle. Spíš to měl udělat, jak chtěla ona a ne on, teď by mohli pokračovat v milování se, ale byl někdy paličák. Přesto ničeho nelitoval, tak předtím mu to stačilo, uklidnil své tělo, vlka a vyvrcholil, nemohl si nic víc přát.

,,Já mám strach, Girod on..." otřásla se, Rob si ji otočil k sobě čelem, políbil ji na rty.

,,Já nejsem Girod, nejsem svůj syn." pohladil ji po tváři, pořád byl ale v jejím těle, trochu se pohnul, aby o tom věděla a naznačila mu, co od něj ve skutečnosti chce.

,,To nejsi, ale přesto je Girod z tvého semene, je tvůj syn a ty si jeho otec." když to říkala, bála se, že ho naštve. Cítil její bázlivost, zamračil se, to se mu nelíbilo. Chtěl ji vidět silnou, takovou jaká byla, když se s ní miloval.

,,Nikdo si nevybírá rodiče a rodiče si nevybírají děti. Ano, je z mé části těla, ale já se umím ovládat. Navíc, pamatuješ, co říkala Oelo. Jsem skvělý milenec, budu tím, kým chceš, abych byl. Ale nebudu tě nikam tlačit a nutit tě, to rozhodnutí je na tobě, ano?" políbil ji na bradu a pak na rty. Rukou hladil její oblinu prsa, čelo si opřel o to její, to čekání ho mučilo, měl šílené nutkání si ji hned teď vzít a udělat jí to natvrdo, ale v tom vlčím těle byl i Rob, jeho část to zamítala. Upírka se usmála.

,,Buď prosím jemný, pak budu tvoje i v tomhle ohledu." roztáhla nohy a nechala se otočit na břicho, vlkodlaci to tak dělali, ukojili tím touhy svých vlků, ale taky jejich mužské části, když si nárokovali ženy a museli jim ukázat, že oni jsou ti vůdci, ti silnější a dominantnější, Vienes se zachichotala téhle myšlence, Rob měl přístup do její mysli, takže věděl, o čem přemýšlí. Zasmál se taky, chtěl mít s ní spojení, aby věděl, kdyby dělal něco, co ji bolí nebo se jí nelíbí. Pomalu se rozhoupal, upírka ho nechala, zavřela oči a užívala si toho nádherného pocitu, když v ní jezdil. Ze začátku byl jemný a opatrný, ale pak se odhodlal k dalšímu kroku a přidával na intenzitě a rychlosti. Za několik minut ji divoce šukal, otřásal jejím tělem, když do něj bušil svou tvrdou kládou, která byly pokryta její vlhkostí. Věděl, že upírka má dost a že nevydrží tak dlouho jako on, nemohl zapomínat na to, že měla se sexem v minulosti špatné zkušenosti, a tak jí nedělal takhle dlouho. Po pár minutách bušení do její chodbičky dosáhl orgasmu, hlavu měl blízko jejího ramene, a tak si dal do zápěstí do ruky, tehdy zkousl, jen kousek od jejího krku. Vienes se vyděšeně podívala na jeho krvácející ruku, prokousl si i kost, přesto se usmíval. Nahnul hlavu a políbil ji na rty. Pak se svalil vedle ní, upírka se k němu otočila bokem, přitáhl si ji k sobě, hlavu si opřela o jeho rameno, oba oddechovali.

,,Málem si mě pokousal."

,,Jo, málem, ale nepokousal." usmál se a políbil ji na rty, Vienes ho chytila za bradu a polibky mu vracela. Věděli, že to bude dlouhá noc, že každý z nich chtěl poznat toho druhého a nejenom intimně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bai :3 Bai :3 | 3. října 2014 v 18:33 | Reagovat

tak... sem to nějak tak jako... proletěla, abych pravdu řekla, ano přiznávám se na kolenou se spráskuntýma rukama, nečetla sem to celé .-. Omlouvám se...
Ale jinak ty části, co sem četla byly fajn, opravdu se tvoje erotická tvorba, dá-li se to tak nazvat, hodně posunula, :) coč mi připomíná, sama bych měla dopsat jeden... nom to jindy :D
Nom, jestli se nepletu ještě mi teda chybí díl u orlů, mám pocit, že sem ho taky četla, ale osvěžím si paměť, takže těším sa na další vlkodlaky a běžím dál
PS: u mě stále čekám na koment :(

2 Elfka Elfka | Web | 3. října 2014 v 21:27 | Reagovat

moc hezky dilek jako vzdy se tesim na pokracovani uz at je dalsi dilek orlu i vlkodlaku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama