20. Jen tak vás nepustím, ne beze mne

3. prosince 2014 v 5:08 | Anies |  Na pírkách nebes

20. Jen tak vás nepustím, ne beze mneRáno se pomalu vzbudila. Podívala se vedle sebe, tam ovšem nikdo nebyl. Vstala a přešla k otvoru ve skále v Tobiasovém pokoji, kudy přilétal ze vzduchu a naopak, odkud vylétal ven. Slunce se pomalu sunulo na oblohu, paprsky ji jemně pohladily po tváři, ale ona by brala raději jiné pohlazení. Pohladila se po pažích, neboť stála přímo ve větru, který šel z východu, kde za kopci zmizeli její orlové.

,,Nepřemýšlej o nich a obleč se, nebo prochladneš a pak mě Michael seřve a ti dva nejspíš zabijí." za ní se ozval ženský hlas, a tak se rychle otočila za sebe.

,,Když dovolíš." dívka jí podala župan, do kterého se partnerka orlů zabalila a podívala se na dívku před sebou.

Věděla, že Tobias strčil pod její polštář dýku, takže si nenápadně sedla poblíž a když se cizí dívka otočila k ní zády, vzala dýku a držela ji pevně za zády.

,,Odkud znáš Michaela?"

,,To je dlouhý příběh, ale neboj. Se mnou nikdy nic neměl, na to je až příliš opatrný. Nepustil by si tak rychle do postele panterku." podívala se Claire do očí. Měla dlouhé plavé vlasy, které při dopadu slunečních paprsků na ně svítily jako nejblyštivější zlato. Její oči byli modrozelené s nedůvěrou v nich. Byla skoro stejně vysoká jako ona a stejné postavy, ale ona byla žena orlů a ona panterka. A i když mezi sebou cítili jistý odstup a nedůvěru, obě nějak věděli, že by z nich třeba časem mohly být přítelkyně.

,,Kde je tvá přítelkyně? Ta rudovlasá žena?" Claire si sedla na postel a položila tam nůž, něco jí říkalo, že tahle dívka jí neublíží.

,,Mia je ve vedlejší místnosti, připravená tě zastavit, kdyby si chtěla utéci." panterka si dala ruce v bok a nasála čerstvý horský vzduch.

,,Jak se jmenuješ? Jsi ta Elen, o které jsem něco málo zaslechla?" Claire se začala převlékat do oblečení, které večer Tobias odhodil na jeho noční stolek u postele. Natáhla si na sebe modré rifle na stehnech s rozparky, k tomu si dala červenobílou košili, kterou si stáhla do uzlu pod prsy. Na levé straně hlavy si začala dělat francouzský cop, ale pak ucítila něčí ruce.

,,Jsem Elen a jestli dovolíš? Upravím ti to." dívka vzala její vlasy a dodělala jí část francouzského copu a pak to stáhla i s ostatními vlasy do prostého culíku.

,,Hotovo." Elen vstala a položila hřebínek na noční stolek.

,,Nepředstavovala sis, že mé hlídání bude i práce mi česat vlasy co?" Claire se usmála a Elen taky.

,,Ne, to opravdu ne."

,,Myslím, že z nás můžou být dobré přítelkyně, ještě však neznám tvou kamarádku." Claire vstala a vběhla do druhé místnosti, kde měl Tobias pohovku a televizi přímo naproti své posteli. Jakmile však proběhla do místnosti, z rohu ode dveří se vynořila dívka s dlouhými krvavě rudými vlasy, jasně žlutýma očima a mečem v ruce. Claire se zasekla a podívala se na dívku, která byla vyzbrojená od hlavy až k patě.

,,Klid, Mio. Claire nikam neutíká, že ne?" Elen se podívala na zrzovlasou dívku, která se při jejich slovech na ni zamračila.

,,Tobias, Trevor a Michael jeli do hlavního města, kde se jim může stát kdoví co a já bez nich nemůžu být. Musím vědět, co se s nimi děje, mám o ně strach." zaprskala vztekle.

,,Jenže já jsem tady v bezpečí a líbí se mi tady. Myslíš si, že budu riskovat život kvůli tobě či jinému orlovi?" Elen si založila ruce na hrudi a pokývla na Miu, která zaujala bojový postoj.

,,Chceš mi zabránit odejít? Tak to ti neradím, já jdu za svými orly a myslím, že ty jim taky něco dlužíš. Zachránil ti život, hlavně Michael." Claire se vydala směrem k východu, ale Mia jí přiložila meč pod krk. Claire se podívala na Elen, která stála nezaujatě a pozorovala ji.

,,Řekni tvé kamarádce, ať ten meč složí, nebo za sebe neručím." Claire se podívala z Elen na Miu a nechala své oči zbarvovat do zlatavě zářící.

,,Michael mi řekl, že tě mám hlídat, takže já to-"

,,Nedodržíš!" Claire skrčila prsty jako by držela skleničku a použila tak svou sílu hypnotizéra. Sevřela Mii hlavu do bodavé bolesti, až se panterka zapotácela a upustila s křikem meč. Elen zavrčela a obnažila své ostré zuby, ale Claire použila svou druhou ruku, aby udržela v šachu i druhou dívku. Obě se zhroutily v agonii k zemi, kde křičeli bolestí. Do pokoje vběhl Rive, ale jediný pohyb Claiřiné ruky a orel skončil na protější zdi, kde si zlomil několik žeber při nárazu.

,,Nikdo mě nebude držet někde, kde nechci být." se zlatavýma očima plnýma hněvu a neovladatelnosti vykráčela z části sídla Tobiase a zamířila si to do chodby a následně do stájí.Jeli krokem, houpali se v sedlech a neustále si o něčem spolu povídali. Dokonce i Trevor se zapojoval do debaty více než kdy jindy. Tobias ale po chvíli jejich rozhovoru zastavil svého koně a zaposlouchal se do přírody.

,,Hej, snad si tam neusnul?" zvolal na něj Trevor, který ale také otočil svého koně a rozhlížel se kolem sebe. Jediný, kdo jel ještě chvíli dál, byl Michael.

,,Michaeli, zastav." byl to Trevor, ten se podíval na svého mladšího bratra. Michael popohnal svého koně, aby se dostal k bratrům, ti stáli se svými koňmi na místě a čekali.

,,Co se děje?" ozval se nejmladší z bratrů.

,,Mám takový divný pocit, jako kdyby-" Tobias to nestačil doříct, neboť ho někdo srazil z koně k zemi. Kůň Tobiase se splašil a poplašil i koně zbývajících orlů, takže měli muži co dělat, aby se na nich udrželi, ale nakonec to zvládli. Michael s Trevorem zklidňovali svým hlasem své koně, i když ten Michaelův byl jeho přítele, co zůstal ve skále a byl místo něj na místě nejvyššího doktora, když on nemohl být momentálně doma. Oba bratři se rukama opřeli o sedlo a začali se smát. Tobias se na ně zamračil a pak se vražedně podíval na vetřelce, co ho držel u země. Vymanil ruce z jejího sevření a rychle ji ze sebe sundal.

,,Claire, co tady děláš? Zbláznila ses?" Tobias jí pomohl ze země zpět na nohy, ale než se dočkal odpovědi, tak dostal silnou facku.

,,Já že jsem se zbláznila? A vy snad ne? Necháte mě ve vašem sídle a jen tak si tam sedět na zadku a třást se strachy, co s vámi bude ve vašem hlavním městě. Nehledě na to, že jsem vaše partnerka a nevěřím vám mužům a vaším touhám s potřebami, které čas od času máte. Budu se vám hodit." Claire oprášila Tobiasovo tmavě modré triko a s úsměvem si šla pro koně, na kterém za nimi dojela. Chtěla vylézt na koně, ale ten neustále přešlapoval na nohou a nenechal ji nasednout.

,,Prosím tě, pojď sem." Tobias ji stáhl k sobě a zklidnil koně. Nastavil své ruce, aby se mohla o ně opřít a vylézt do sedla, jakmile byla nahoře, tak mu dala vášnivý a provokativní polibek, načež se jeho bratři začali smát. Tobias je sjel vražedným pohledem, ale oni se stejně smáli dál.

,,Jde vidět, jak nás má už v malíku. Achjo, naše drobná a sladká Claire." byl to Trevor, který si tropil ještě dále šprýmy, ale ne na moc dlouho, neboť dostal facku stejně jako Tobias a teď zaprskal smíchy jeho starší bratr. Bojový orel na svého bratra zasyčel a ihned se naštvaně ozval.

,,A Michael nedostane facku?"

,,Ne, u něj to mám rozházené, takže vašeho bratra si musím udobřit." projela s úsměvem okolo Michaela a šibalsky na něj mrkla. Pak se přidala i k ostatním mužům, co jeli s bratry Andersonovými do hlavního města. Začala počítat jejich společníky, divila se, že jejich rada ve skále s nimi poslala jen dva další muže.

,,Hádám, že si ji nemohla udržet tam, kde jsme ti řekli, co?" Tobias se otočil za sebe, kde pomalu dojížděla Elen na koni, kterého taky někomu ukradla stejně jako Claire a Mia, ta jela kousek za zlatovlasou dívkou.

,,Vaše dívenka se nedá přimět k něčemu, co sama nechce. Použila svou sílu hypnotizéra a pánové, opravdu se proti ní víckrát nepostavím." Elen chladně promluvila k nejstaršímu z orlů. Oba dva věděli, že jim nehrozí od druhého nebezpečí, ale přesto mezi sebou udržovali jistý odstup i to, jak spolu mluvili, bylo úkazem toho, jak to bylo nyní mezi pantery a orly.

,,Ona použila sílu hypnotizéra? Mysleli jsme, že ta síla se skryla hluboko v ní, když s ní byl Trevor." Tobias si protřel obličej, začínal mít vážné obavy.

,,No, tak její síla rozhodně není pod kontrolou a ona ji taky neumí ovládat. Řeknu ti jen jediné, orle, udělejte s ní něco, nebo budeme všichni ve velkém problému." Elen se podívala nejprve na Tobiase a vzápětí na Trevora, který mlčky poslouchal jejich rozhovor. Dívka pobídla svého koně a s Miou se vydaly za Claire s Michaelem, ale pak se Elen zasekla.

,,Ne, ne...to snad ne! Děláte si ze mě srandu, že jo?" prudce trhla otěžemi a otočila koně zpět čelem k bratrům orlům. Oba dva se nepochopitelně podívali na dívku a Trevor vyhodil rukama, aby mu řekla, co má za problém.

,,Ty nejsi ten problém, ale on ano. Jak nás našel? Nemohl nás přeci stopovat." dívka zasyčela a podívala se na okraj lesa, z kterého před chvíli vyjela nejdříve Claire, potom ona s Miou a nakonec i on. On, kterého nemohla vystát, kdyby mohla, tak ho rozpáře svými drápy na rukách, ale orlové byli všude.

,,Ujišťuji tě, že nejenom ty si dostala Claire na starost. No, budeš to muset se mnou nějak vydržet, ale kdyby si to nemohla vydržet a potřebovala by si mě přijít zabít, tak přijď a třeba to ještě přehodnotíš, až-"

,,Nic nebudu přehodnocovat, hlavně ne názor na tebe, ptáku ukecanej." s vražedným pohledem, co vrhla na blonďatého orla a přítele Trevora pobídla svou klisnu silným kopnutím do slabin a raději se zařadila po bok Michaela. Tohoto orla znala, věřila mu nejvíce a věřila mu i natolik, že by udělala přesně to, co by jí řekl. Navíc věděla, že Michael má moc uklidnit svou partnerku, ale nepůsobí to nejen na ni, proto toho využila a poprosila Michaela, ať ji zklidní.

,,Jinak vážně vybuchnu a zabiju toho ptáka." Elen zuřila, oči jí zazářily do jasně zelené barvy a vycenila své ostré panteří tesáky. Ty následně zmizely, neboť moc Michaela začala působit velmi rychle.

,,Díky, ale raději mě hlídejte pořád, protože v jeho blízkosti za sebe neručím." Elen se podívala na Miu, která vybuchla smíchy a nechtěla své nejlepší přítelkyni říct, co jí přijde k smíchu. Rudovlasá panterka se smála tak dlouho, až se její společnice naštvala a poodjela z jejich dosahu.

,,Co to mělo znamenat?" Claire jela krokem vedla Michaela a překvapeně zamrkala na reakci zlatovlasé dívky.

,,To nic, to bylo na mě. Jak mě ona nesnáší." vedle levého boku Michaelova koně se objevil Rive.

,,Takže ty jedeš taky s námi, no proč ne?" Michael se zasmál, ale to už se dala do řeči i Mia.

,,Ne, ona ne že tě nesnáší. Ona tě nenávidí a bude tě chtít zabít, připrav se na to. Využije jakoukoliv situaci k tomu, aby ti vrazila něco do krku." Mia na něj mrkla a pobídla ukradeného koně, aby dohnala svou přítelkyni, která se již zklidnila a vesele si s Miou povídala.

,,No to díky. Vážně skvělý." Rive zaprskal, ale šibalsky se usmíval, toho si všimla i Claire, která se ještě otočila za sebe, aby se ujistila, že je tam Tobias i Trevor. Starší se na ni usmál, ale ten mladší byl stále ještě uražený.

,,Ne, jen to hraje. Chce v tobě probudit pocit viny a špatného svědomí." ozval se Michael, úplně zapomněla, že může číst její myšlenky.

,,Toho se mu ale nedostane. Pučák jeden, ať si trucuje, když chce. Ale nebudete mě nechávat někde, kde vy sami nebudete. Vy mne jste schopni opustit, ale já vás ne." podívala se zcela vážně na Michaela, který věděl, že myslí na dvojsmysl a ten mířil na něj. Věděl, že tím chce říct, že i kdyby jí ublížili, tak by je stále milovala a on v ní vzbudil pocit, že ji už nikdy nebude chtít. Zastavil zaraženě svého koně a přemýšlel o jejích slovech. Pak ho někdo poplácal po rameni.

,,Děje se něco, Michaeli? Najednou si vypadal, že tě něco trápí." byl to starostlivý hlas Tobiase, přičemž Trevor jen mlčky přihlížel, ostatně jako vždy.

,,Chtěl jsem to udržet v sobě, ale potřebuji si promluvit. Potřebuji pomoc a radu a jelikož jste mí bratři, tak se obracím na vás." podíval se z jednoho na druhého a každý z nich mu přikývl na souhlas, že ho vyslechnou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bai Bai | 3. prosince 2014 v 11:45 | Reagovat

xDDDDDDD "...ptáku ukecanej" xDDDDDDDDD kdybych to nečetla ve výuce, asi spadnu na zem a řehním se xDDDDD opravdu boží díl, už vidím všechny ty Eleniny hlášky :D stejně jako Clairyny :D taky jsem zvědavá, jestli se dovíme, jak se Elen seznámila s Michaelem :D stejně byl tenhle díl úplně zabitý xDDD strašně moc sa těším na další!!! :D zajímalo by mě, nad čím Rive přemýšlel s tím jeho šibalským výrazem :D

2 Elfka Elfka | Web | 5. prosince 2014 v 17:31 | Reagovat

nejak nezvladam byt prvni ale zase musim pochvalit moc pekny dilek a sem rada ze Clair jim ukazuje ze ji jen tak neodsunou jen tak dal

3 Anies Anies | 23. prosince 2014 v 11:18 | Reagovat

[1]: Jo, holky mají obě dobré hlášky, i když Elen bude vždy perlit víc, to se neboj :D a neboj, Rive je Rive, vše se dozvíš v pravou chvíli :)

[2]: Vbc nevadí, že nejsi první. Já jsem moc ráda, když mit o ještě vbc někdo ohodnotí a jsem ještě více potašena, když se líbí. Takže budu ráda za vaše návštěvy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama