22. Konec vlády ženy

31. prosince 2014 v 5:19 | Anies |  Na pírkách nebes

22. Konec vlády ženyRáno ji vzbudil hluk v táboře. Zvedla hlavu a uviděla Elen, která chodila za Rivem a něco do něj hustila, protože jí prý lezl na mozek a omezoval ji ve všech ohledech. Tohle bylo u nich zcela normální a takové chvíle měli spolu několikrát za den.

,,Už to berou jako orgasmus." pronesla Claire, která ležela na zemi vedle Tobiase, na kterého si položila hlavu a on se zasmál její hlášce, které se zasmáli všichni okolo, tedy kromě Riveho s Elen. Ti jen zavrčeli a šli stranou, aby si furt nešli do cesty.

,,Je vás docela komické pozorovat." pronesl Tobias, ten už měl otevřené oči, jen se válel na zemi a nechtělo se mu vstávat, jelikož měl u sebe Claire, která ještě vypadala, že chce spát.

,,Promiň, lásko, ale musíme vstávat. Je už docela dost hodin." Tobias ji ze sebe sundal a zvedl se, přičemž se Claire vyplazila zpod deky a zamžourala očima.

,,Kolik je vůbec hodin?" podívala se na Michaela. Ten vytáhl mobil a hledal signál, jak bylo vidět, tak zde skoro žádný nebyl.

,,Už je skoro pět ráno." pronesl nakonec, když našel na jednom místě signál.

,,Pět?" Claire se chytila za hlavu a praštila sebou opět do lehu, kde se zavrtala opět do deky. Nakonec ji přinutil vstát Trevor, když ji z ní strhl a polil ji studenou vodou z nedaleké říčky.

,,Proč vlastně nejedeme autem?" Claire nechápala, proč musí jet na koni, když po její pravici asi jen pět set metrů od ní je nově udělaná dopravní cesta.

,,Protože chceme být, co nejmíň nápadní, jelikož se v každém městě dělá kontrolu vstupujících. Proto koně a jedeme po starých cestách v přírodě, kde jezdili ještě naši předci." odpověděl jí na otázku Trevor, načež si mohl všimnout, jak protočila panenky. Očividně byla naštvaná za to ráno, kdy ji tak ledově vzbudil.

,,Promiň, zlato, ale museli jsme vstávat."

,,Ale dalo se to udělat mileji." zamračila se na něj.

,,Takže ti mám příště donést do postele kávičku a snídani na talířku?" zkusil nějaký nápad s úsměvem na tváři, kdy docílil od rána toho, že se na něj poprvé otočila ze sedla.

,,Teda, Trevore, vidíš, jak jsi všímavý muž. Odteď to můžeš praktikovat, to byl vynikající nápad." spokojeně se usmála a začala si pobrukovat nějakou písničku. On se jen hlasitě zasmál a uculil se na Tobiase. Ten se usmál taky a jen tak prohodil k bratrovi.

,,Ne že nám ji moc rozmazlíš, pak bude chtít ještě dělat masáže." ale to se znovu ozval hlas jejich dívky, která musela mít skoro vždy poslední slovo.

,,Ano, miláčku. To byl taky vynikající nápad. Teda pánové, nejste vy do rodiny, když jste tak oba chytří? Ach, to je skoro ráj." vzala si své černé sluneční brýle a nasadila se je jako pravá lady. Oba dva se na sebe podívali s povytaženým obočím a pak se oba zároveň usmáli, protože přišli na stejnou myšlenku.

,,Jestli chceš, tak tě můžeme promasírovat, sice trošinku jiným způsobem, ale můžeme u toho být oba." byl to Tobiasův provokativní tón hlasu. Ale dostalo se mu jen vztyčeného prostředníčku, který jasně hovořil za vše, co si teď myslí.

,,Ou...tak to bylo hnusné." vedle Tobiase se objevil Michael, který se jim smál ještě dlouhý kus cesty. Nemohl přestat myslet na to, jak je Claire rychle setřela, ale pak se do toho vložil Tobias již s vážným a naštvaným pohledem.

,,Zapomíná ale opravdu na to, že my velíme. Měla by si to uvědomit, už brzy nás bude poslouchat, všechny." Tobias se podíval na Trevora, který s ním momentálně naprosto souhlasil. Jen Michael se ozval.

,,To jí nemůžete udělat, ne tak brzy, vždyť-"

,,Nezastávej se jí tak moc, bratře. Myslím, že ví toho dost a není tak brzo, jak si myslíš." Tobias ho zastavil v půlce věty a Trevor mu přizvukoval v tomhle ohledu.

,,Jste jen naštvaní, protože vás poslala někam před vašimi muži a přáteli a že teď vypadáte, že nám vládne žena." Michael se na ně zamračil.

,,A ne snad? Jenže, jak dlouho jí to budeme povolovat?" Trevor se naklonil, aby viděl přes Tobiase na svého mladšího bratra.

,,A snášet?" dodal Tobias, který si tleskl s Trevorem a oba se podívali na nejmladšího z orlů.

,,Na mě se nedívejte, se mnou v tomhle nepočítejte." popohnal svého koně kupředu, aby se vzdálil od těchto keců svých starších bratrů orlů. Lezli mu tím na nervy, ale ještě za sebou uslyšel hlas Trevora s Tobiasem.

,,Ještě změníš názor a budeš si to taky užívat." zahnal tu myšlenku a poklusem dojel ke Claire, která se bavila s dvěma muži, se kterými jeli na začátku jako pětka. Teď bylo členů více, ale Claire se chtěla seznámit s každým.

,,Takže ty jsi Denis a ty Tom. Dobře, já jsem Claire, ale to už víte. Se mnou se totiž člověk nenudí." usmála se na ně a oni na ni. Líbili se jí, byli velmi otevření a sympatičtí už na pohled, celkem rychle se s nimi spřátelila.

,,S tebou se nenudí i někdo takový jako je orel." po jejím boku se objevil Michael a oba chtěli své koně strhnout bokem, aby je nechali o samotě, ale blonďatý orel je zastavil.

,,Ne, ne, zůstaňte. Jen se rád přidám, pokud to nikomu nevadí." podíval se na Claire, která na něj hodila vražedný pohled.

,,Jasně, ty mě vadíš vždycky, Michaeli. Víš, co běž někam. Mám toho už dost. Nebudu se ti vnucovat, když o mě nemáš zájem, ale přestaň ze mě dělat tu, které vadíš. Navíc mě štve, že přede mnou něco skrýváš a neřekneš mi to. Tak fajn, ale nedělej, jakoby se nic nedělo." kopla do slabin svému koni a poodjela dopředu, aby byla chvíli sama a se svými myšlenkami. Bohužel vepředu jela Elen s Miou a před nimi ještě Rive, takže nebylo možné se vnořit do svého nitra a přemýšlet, protože obě dívky museli hodnotit pozadí pohledného orla. Mia byla ta, kdo se ho zastával a hodnotil pozitivně, ale Elen si vždy našla něco, čím to zcela shodila a posoudila jinak. Nakonec se rozhodla, že se k nim přidá, proto dojela až k nim a připojila se do debaty, zatímco Michael pozoroval zaraženě Claire. Nikdy se po něm tak hnusně neohnala slovy.

,,To ti nevyšlo, brácha." zvolal Tobias, který jel s Trevorem za ním. Michael se jen pousmál a přestal se trápit kvůli slovům dívky, co miloval.

,,Myslím, že jste přeci jen měli pravdu. Měla by vědět, kdo je ten vůdčí. Asi se s tím nebudu zdržovat." otočil se na bratry se šibalským úsměvem a začal si povídat s Denisem a Tomem, co jeli vedle něj a dělali, že ho neposlouchají.Dívky si sedly, přímo si padly do oka, protože celý den, co jeli, strávily spolu veselými debatami o mužích a jejích úchylností, co na nich páchají. S některými věcmi museli pánové souhlasit, i když dělali, že jejich klepy vůbec neposlouchají.

,,Myslíte, že nás poslouchají? Měli bychom to ztišit." Mia se naklonila k Elen s Claire. Ty dvě se otočily za sebe a zakroutily hlavou.

,,Ne, jsou to chlapy, co by poslouchaly babské kecy." ušklíbla se panteřice, ale hypnotizérka s ní nesouhlasila a dala jí to najevo.

,,Pleteš se. Neposlouchají babské kecy, ale když jde o ně nebo o jiné chlapy, tak nás kontrolují, co říkáme."

,,Tak to by si mohla říct něco o jiném muži. Aby si je dopálila." poslední větu zašeptala Elen zcela potichu jen ke Claire a k Mii.

,,To bych nedělala. Slyšela jsem, že orlí muži jsou schopni se ženě pomstít tím, že jí ukážou, kdo vládne v jejich vztahu. Nedělala bych to. Elen, tohle nejsou panteři. My si postavení vydobudeme, ale u orlů to tak nemusí být a pokud jde o ně tři, tak z nich cítím velkou dominanci, ze všech i z Michaela." Mia to nebrala jako dobrý nápad provokovat muže, co jeli za nimi a podle všeho je poslouchali. V tomhle jim rudovlasá dívky nevěřila a nechtěla se večer dívat nebo jenom slyšet, jak si muži vydobývají své dominantní postavení. Otočila se na ně a sledovala jejich pobavený úsměv, přičemž Tobias dal prsty ke rtům, aby jí naznačil, ať je potichu. Mia se otočila s divným pocitem zpět k dívkám.

,,Co mi můžou udělat?"

,,Velmi dlouze a nepříjemně tě dělat, to mi věř. I naši panteři to umí, ale jak jsem řekla. Jsou jiní než orli." Mia se podívala na Elen a chtěla po ní, aby jí pomohla, ale její kamarádka byla jiného názoru.

,,Myslím, že na to se Michael nezmůže. Byl vždy velmi elegantní a gentleman k dívkám."

,,Aby ses nedivila." Mia si stále za svým, ale dál se už nebavili o nich, ale o mužích, co měli. Mia jich měla docela dost, ale žádný jí nebyl dobrý a všichni ji stejně chtěli kvůli sexu. Pak ale měla muže, kterého milovala i on ji, ale otec ji chtěl provdat za někoho jiného, a tak utekla.

,,A skončila se mnou." Elen se usmála a začala vyprávět o svém muži, kterého vždy milovala, ale on byl příliš zahleděný do sebe a miloval nafrněnou panteřici, co byla velmi krásná, ale nakonec ho láska k ní zahubila.

,,Takže si nikdy nespala s chlapem?" Claire byla docela udivená.

,,Ne, žádného jsem od té doby k sobě nepustila na takovou blízkost." pousmála se na Claire, která vyprávěla o jednom muži, se kterým taky nic moc neměla.

,,Možná jsme byli nazí, ale když máš ruce a jazyk, tak nepotřebuješ to, co mají mezi nohama. Ale to nestojí za řeč." zasmála se a Mia s Elen taky. Musely uznat, že měla tahle dívka pravdu a ony jí začínaly pomalu věřit a brát jako svou přítelkyni. Přeci jen jí dlužily laskavost za jejich život a teď i jistou svobodu v přírodě.

,,Jak dlouho ještě pojedeme? Bolí mě už zadej z toho sedla a houpání se na koni." Claire začala kňourat.
,,Jen doufám, že nebudeme zase spát někde v jeskyni, protože se mi můžeš složit." Elen se podívala na Miu, která vypadala v pořádku. Dívky se otočily za sebe, neboť po dlouhé době uslyšely přibližujícího se koně. Byl to Rive a už z dálky volal, hlavně k Elen, že ho vylosovali, aby jim to šel říct.

,,Říci co?" ke slovu se dala Elen a Claire i Mia rychle pochopily, že teď když přijel Rive, tak ke slovu nepustí nikoho. Do parády si ho chtěla vzít ona a taky to udělala.
,,Chlapi vzkazují, že se máte připravit, že se bude opět spát v jeskyni." pípl a rychle otočil koně a dal ho do cvalu od nich, jelikož Elen otevřela pusu a nenávistně zařvala.

,,Ty malý hajzlíku, to mi děláš naschvál i s těmi ostatními? Za to vás zabiju." ukázala prstem ale na Riveho, který se připojil k Tobiasovi a vyděšeně se podíval z ní na něj.

,,Neboj se, to nedovolíme. Chyběli by nám totiž ty vaše hádky, kdy se z toho člověk docela dobře pobaví." zasmál se a jeho přítel rozhodil jen rukama.

,,Zachránil by mě tady někdo jenom proto, že je můj skutečný přítel a nehlaste se prosím všichni." dořekl, když se nikdo z nich nepřihlásil, pouze se na něj mile usmívali.

,,Díky moc." naklonil se k nim.

,,Nemáš vůbec zač." s povzdechem ho poplácal Trevor po zádech a se smíchem se všichni muži seřazení do lajny vydali pomalým krokem dál. Večer se utábořili na místě, kde byla obrovská jeskyně a v ní průrva dovnitř, tam se dalo pohodlně usnout. Navíc z vršku skály spadal vodopád, takže měli pitnou vodu hned u skály a jezírko k umytí se k tomu. Dovedli koně do jeskyně a udělali oheň. Rive šel na lov, Tom s Denisem letěli do vzduchu na stráž. Mia za celý den zase zeslábla, a tak se o ni Elen starala jako večer předtím. Claire seděla u ohně a zahřívala si ruce.

,,Zahřál bych tě lépe." zezadu ji objaly silné ruce Trevora. Znechuceně se na něj podívala a dál se věnovala zahřívání svých rukou.

,,A taky bych mohl využít na tebe své ruce a jazyk a nebudu potřebovat nic jiného." kousl ji jemně do krku, ale Claire se odtáhla a překvapeně se na něj podívala.

,,Ty si nás poslouchal."

,,I mé ruce a jazyk by ti mohl postačit." z druhé strany ji začal líbat na krk Tobias. Claire se vymanila z jejich sevření dvou těl a přeskočila oheň na druhou stranu k Elen.

,,Nevím, o co se snažíte, pánové. Dnes sice nejsem unavená, ale naštvaná, to jsem. Takže říkám rovnou, nezkoušejte nic, nedostane ze mě vůbec nic." vztyčila naštvaně prst, ale oba bratři se jen šibalsky usmáli a podívali se nejdřív jeden na druhého a pak zpět na Claire.

,,Myslíš?" vydali se k ní pomalým krokem.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elfka Elfka | Web | 31. prosince 2014 v 18:01 | Reagovat

pani tak to sem zvedava ty ji daji co proto vhudinku urcite pekne unavej

2 Anies Anies | 31. prosince 2014 v 18:30 | Reagovat

[1]: Jop...chlapi mají své touhy a potřeby a ne vždy je krotí :D

3 Bai Kitsunekabu-chan >^.^< Bai Kitsunekabu-chan >^.^< | E-mail | Web | 31. prosince 2014 v 18:59 | Reagovat

Ok, mám to přečtené a jako obvykle dokonalé xDDDD
Hlavně to Elen opět zabila, když řekla Mie: ,,A skončila se mnou." x'DDDD zabité, opravdu.
Rive nemá opravdové přátele, chudák, nikdo ho nemá rád, spikla se proti nemu celá mužská populace jeho rasy a ještě podporují ženské v tom, aby si z něj dělaly srandu x'DDDDD aby z toho neměl komplexy x'DDD Ne, v dobrém.
Jinak díl super, jen to, jak vyletěla Claire na Michaela mi k ní moc nesedělo, chápu, že je na něj asi naštvaná, když jsem ten její monolog k němu začínala číst, myslela jsem si, že to myslí ironicky, ale jakmile uraženě odjela, bylo mi jasné, že tohle je vážnější... ://
Odposlouchávat cizí rozhovory bych v případě chlapů zakázala, jako vážně x'DDDD
Nom, těším sa na další a jdu k drakům x3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama