23. Vezmu si tě, kdy jen budu chtít

14. ledna 2015 v 5:25 | Anies |  Na pírkách nebes

23. Vezmu si tě, kdy jen budu chtítPomalým krokem od nich ustupovala, oči měla vyděšené a plné strachu. Bála se, bála se jich a toho, co by jí mohli udělat a co se chystají udělat. Věděla, že nemá nad nimi šanci a nemá kam utéci, ale dokud bude moci někam ustoupit, tak to udělá. Podívala se s obavami v očích na Tobiase, ale tam neviděla pomoc, šel si pro ni na jistotu. Zkusila Trevora, ale jeho pohled byl stejný. Zastavila se a čekala až pro ni dojdou, pochopila, že nemá cenu bojovat.

,,Chytrá holka." Tobias k ní došel a pohladil ji po tváři. Cítil vlhkost na svých dlaních, a tak zvedl její obličej, aby na něj viděl. Stékaly jí slzy po tváři. Otočil její obličej tak, aby na něj viděl i Trevor.

,,Claire, proč pláčeš? Neublížili jsme ti a nechystáme se to udělat."

,,Ne, jen ji budete šukat." ozval se silný hlas Elen, která vstala od Mii a naštvaně práskla dřevem, co měla v ruce, do země.

Její oči plály jasně zelenou barvou, byla naštvaná a hněvem to v ní jenom plálo. Už dlouho se neproměnila a dlouho nepocítila krev v ústech, potřebovala zabít. Zavrčela výhružně na oba muže, ale oni se otočili od ní a věnovali se dívce, co držel Tobias okolo boků.

,,Ššš, Claire. Myslíš, že bychom ti ublížili? Jen toho máme dost a dlouho jsme neměli ženu, potřebujeme tě. Víš, že se ti to pak bude líbit, podlehneš síle orla, víš to." byl to Trevorův hlas. Přistoupil k ní o další krok, ale do cesty se mu postavila panteřice s vyceněnými zuby a ostrými drápy připravenými k trhání nepřítele.

,,Ona to nechce, má v očích strach. Bojí se, co přijde. Ona je vaše partnerka a poddá se vám, ale dneska nechce, tak ji sakra netlačte do sexu." vyštěkla na oba dva, ale byla čelem k Trevorovi, a tak to bylo více na něj.

,,Víš i ty, že partnerky nikdy nechtějí a pak o to škemrají a nejde jen o nás. Navíc by sis měla hledět svých věcí a ne nás. My si to s naší partnerkou vyřešíme sami." tentokrát se ozval hlas Tobiase, ke kterému se natočila bokem, takže na oba viděla a nestála ani k jednomu z nich zády.

,,Ano, klidně. Ale je žena jako já a nedopustím, aby se jiné ubližovalo z jakýchkoliv důvodů." zaprskala na Tobiase, který pustil Claire a s zlatavě rozpálenýma očima vyrazil rychlým krokem proti ní. Musel ho chytit za paži Trevor, ale ten taky chtěl vybuchnout. Jeho bratr byl jen o krok rychlejší než on sám.

,,Neříkej mi, co mám dělat se svou partnerkou. Jen díky naší milosrdnosti ještě žiješ a Michael pro tebe udělal dost, tak teď ty pomoz mu tak, že se nebudeš plést do našich a také i jeho záležitostí." Tobiasovy oči stále ještě žhnuly zlatavou barvou, ale pomalu se zklidňoval. Elen chtěla znovu odseknout, ale do toho se ozval jeho hlas, který byl pro ni jako dunící gong stojící těsně vedle její hlavy. Rychlostí blesku se otočila za sebe, kde jen pár centimetrů od ní stál on, orel. Odskočila od něj do bezpečné vzdálenosti a podívala se mu k nohám, tam ležela její společnice. Vycenila zuby a hlasitě zavrčela.

,,Ustup od ní."

,,Jinak co? Zabiješ mě? Ne, myslím že ne. Na to nemáš, protože kdyby si mě chtěla skutečně zabít, a to ti musím lézt hodně na nervy, tak jsem už dávno mrtvý. Zdá se, že nejsi zase tak nebezpečná, jak se říká." Rive se vítězně ušklíbl, ale panteřice mu to nedala tak snadno.

,,To říká ten, který jak se zdá, má pro mě slabost." teď se usmála ona.

,,A na to si přišla jak?" založil si ruce na hrudi a čekal, co z ní vypadne.

,,No jednoduše, protože když jsme byli v tom-" Elen se zasekla a ihned se rozpomněla. Ti dva bratři a jejich partnerka, úplně na ně v tom vzteku z jeho hlasu a přítomnosti zapomněla. Otočila se za sebe, kde před několika minutami stáli, ale nyní tam nebyl nikdo. S jasným pochopením se otočila na Riveho, který se jen vítězně pousmál.

,,Jak jsem řekl, dnes vyhrávám já." byl na odchodu, ale dívka mu zastoupila cestu.

,,Takže ty si celou dobu stál a snažil ses mě zabavit, aby ji mohli dostat ode mne?"

,,Správně, zlato. Pálí ti to rychle." znovu ji obešel, ale ona mu znovu zastoupila cestu.

,,Ale proč? Víš, co jí udělají? Víš to a je ti to jedno." se zmučeným výrazem se svezla k zemi. Snažila se tu dívku ochránit a kvůli ní o ni přišla.

,,Nemůžeš za to ty, ale pouto orla k jeho partnerce. Hele, mysli si o mě, co chceš. Třeba, že jsem hajzl, když jsem jim ji nechal, ale je to jejich dívka a mají na ni právo a nárok. Nezabráním tomu, i kdybych chtěl, tak nemůžu. Roztrhali by mě na kusy, protože kdybych ji chránil, mysleli by si, že jim jdu po ní." klekl si k ní, aby měl obličej zhruba na stejné úrovni jako ona.

,,Takže se budete řídit právy a necháte dívky, aby se postavily silným mužům, co je chtějí. Víš, slyšela jsem o orlech hodně věcích, všechny byly nepravdivé až na jednu."

,,A to jakou?" Rive povytáhl obočí a bedlivě ji pozoroval.

,,Jste zbabělci, ve všech ohledech. Ať jde o boj, o ochranu či lásku, přátelství a jiné věci, jste zbabělci, když se neřídíte sami sebou a hlavně ne svými srdci. Panteři u nás měli pravdu, možná je vás víc, ale my bojujeme kvůli ostatním a za stejnou věc, proto vždy budete těmi poraženými." vstala a vracela se zpět zklamaně do jeskyně, kde si sedla ke klidně spící Mii a tam se dala do tichého pláče. Hlavu si složila do rukou a tiše plakala. Bylo jí z tohoto světa zle, utekla před svou rasou, protože tam existovala jen krutost a tyranida, ale u orlů to nebylo o moc lepší. Sice lepší zákony, ale ty se nevztahovaly na dívky.
,,Promiň, Claire. Nedokážu pomalu ochránit sebe a Miu, natožpak tebe. Ale jestli ti ublíží a najdu na tobě známky po boji, tak je zabiji, i kdyby si mě prosila za jejich životy, jak chtěla." vzhlédla od ohně a její oči zablýskly jasně zelenou na dostatečnou vzdálenost, aby je viděl i Rive z výšky oblohy a otřásl se strachy i před jejími slovy.Nechala se vést za boky, neprotestovala, nemělo to cenu. Pomyslela, že by se dala na útěk a nebo, že by použila moc hypnotizéra, ale i když už to chtěla udělat, vždy se zasekla. Nemohla jim ublížit. Ještě ne dneska, ale byla si jistá, že udělá vše proto, aby se mohla bránit do příště i pro nim samotným.

,,Kam mě vedete? Jestli si chcete se mnou užít, tak nemusíte chodit tak daleko. Vidíte, že vám nevzdoruji." její obličej byl vlhký od slz, ale už neplakala. Smířila se s tím, co přijde a brala to se vztyčenou hlavou, musela být silná.

,,Claire, proč si pořád myslíš, že ti chceme ublížit? Říkáš, že, máme věřit my tobě, ale ty nevěříš nám. Neublížíme ti, sama to někde hluboko uvnitř víš." byl to rozmrzelý hlas Tobiase, který už byl na dně. Nevěděl, jak jinak ji má ještě přesvědčit, že sama bude chtít to, co oni.

,,Vím? Já vlastně nevím, proč bych to pak měla chtít. Říkáte, že mě ovládne váš orel a já po vás zatoužím stejně jako vy po mě, ale já teď fakt toužím po něčem jiném." Claire zvedla hlavu k obloze, kde viděla kroužícího Riveho. Poznala ho podle jeho křídel, měl je zcela žlutě zářící, takže jeho by si nespletla nikde. Muži se zastavili a podívali se na ni. Tobias jí párkrát líbnul na krk a Trevor si stoupl z druhé strany jejího boku, kde líbal její tvář.

,,Víme přesně, po čem toužíš a co by si chtěla ze všeho nejvíce." Tobias ji jemně kousl do klíční kosti, Claire se překvapeně zamračila, ale mlčela. Stála v tichosti a nechala je, ať si s ní dělají, co chtějí. Začali z ní pomalu sundávat oblečení, přičemž si každý hleděl jedné půlky jejího těla, kterou měl jen pro sebe. Vršek měla dole vcelku rychle, ale se spodním oblečením si několik minut hráli, než jí to sundali. Ještě chvíli si s ní hráli, když Trevor sjel jednou rukou na vnitřní stranu jejího stehna a Tobias se zasyčením chytil silně jeho ruku a zastavil ho.

,,Dost, Trevore. Řekli jsme, že víme, co chce a taky jí to splníme. Dopřejeme jí toho, co chce momentálně nejvíce." podíval se na Trevora, který poslušně odstoupil a nechal Tobiase, aby vzal udivenou dívku do náruče.

,,Tobiasi, o co jde?" Claire se dívala do jeho zelenomodrých očí, které se upíraly před sebe. Všimla si i jeho úšklebku na tváři, ale vysvětlení jí nepodal. Donesl ji k malému jezírku, kde ji postavil do vody. Kupodivu byla akorát vřelá, takže byla docela spokojená. Pořád ale nechápala, co ti dva vymysleli, když ji nechtěli na milování.

,,Malé překvapení." Tobias vzal její hlavu, zaklonil si ji do svého klína a ještě chvíli si hrál s jejími rty, mohl by ji líbat pořád a neomrzelo by ho to.

,,Nezapomeň, kdo je ten hlavní orel." naposledy ji vášnivě políbil a pak se zvedl a dal se k odchodu. Claire se za ním dívala, ale pak za sebou uslyšela někoho přibližujícího se ve vodě směrem k ní. Všude okolo byla skoro tma, měsíc tedy svítil i na jezírko, ale za jeho druhou půlku světlo nedopadalo a nebylo zde nic vidět. Její tělo se začalo klepat strachem, ale když ucítila tu vůni, ihned se zklidnila. Zvesela se usmála a čekala, až k ní přijde sám.

,,Myslela jsem, že mě nebudeš chtít vidět poté, co jsem ti dneska řekla pár nehezkých věcí."

,,Právě naopak, chci tě vidět mnohem více, abych tě za tvůj prohřešek potrestal." ze tmy se vynořil Michael s nic neříkajícím pohledem a Claire pomalu vyhasínal úsměv, začala se znovu bát. Nemohla to přehnat tolik, aby jí Michael chtěl ublížit nebo ano? Když tak probírala vše, co mu stihla udělat, věděla sama, že si to zaslouží.

,,Pokud mě chceš potrestat ty, tak mi nezbývá nic jiného, než se ti odevzdat. Zasloužím si to za to všechno, co jsem ti udělala, kolikrát jsem ti ublížila." podívala se do jeho očí, ale ty se rozzářily spokojeností a na tváři se mu objevil úsměv. To už byl ale u ní a rukama ji objal kolem zad, přičemž jednou rukou zajel až k jejímu zadečku.

,,Claire, ano i Tobias i Trevor by tě byli schopni potrestat i já, ale zatím si neudělala pro mě nic moc hrozného. Jediné, po čem toužím je to, abych měl s tebou spojení i já. A myslím, že bratři měli pravdu v tom, že mě neodmítneš. Neodmítla by si ani je, kdyby pak přišlo i na sex, orel dokáže přimět ženy k mnohým věcem." pobaveně se usmál, ale to už chytila jeho hlavu a přisála se k němu rty. Dal jednu ruku do jejích vlasů a přidržoval si její hlavu na místě, těsně u sebe, aby mohl mít její rty na těch svých. Druhou rukou si ji vyzdvihl do vzduchu a nechal ji, ať mu obtočí nohy kolem boků. Líbali se pomalu, ale vášnivě. Po několika minutách se od sebe odtrhli rty a usmáli se na sebe, ale pak se k sobě zase přisáli, tentokrát však více divoce než předtím. Netrvalo dlouho a Michael ji přirazil opatrně na nedaleký kámen. Rty sjel k jejím prsům, kde ji laskal svým jazykem a někdy ji i poškrábal zuby. Claire pouze zasténala, Michaela si zamilovala hned od začátku a nechala by ho, aby si s ní dělal asi skoro vždy, co chtěl. U něj neměla zábrany, jemu to taky tak vyhovovalo. Jazykem se přesunul k jejímu bříšku, kde chvíli kroužil špičkou svého jazyka, ale pak se přesunul až k vnitřní straně jejího pravého stehna. Dívka zaklonila hlavu a tiše vzdychla, cítila horkost jeho jazyka dostatečně blízko, ale Michael ji jen poškádlil a vrátil se s polibky zpět na její krk. Na chvíli zvedl hlavu, protože chtěl vidět ten její vyčítavý pohled a měl pravdu, nespletl se v tom, když hádal, jak se bude nevrle tvářit. Pouze se zasmál, líbila se mu tak dotčená.

,,Neboj, zlato. Dej mi ještě chvíli, pak si tě vezmu." vždy byl slušný a působil plaše, ale musela uznat, že teď ji překvapil. Měl stejné choutky a kecy jako jeho bratři a jiní chlapi, v tomhle byl zcela stejný a jeho gentlemanství šlo do kytek.

,,Když myslíš." šibalsky se usmál, protože četl její myšlenky. Chtěla něco říct, ale ucítila, jak do ní projel. Zaklonila hlavu a zasténala, pak se podívala do tváře Michaela, který měl obličej zkroucený do parchantského úšklebku.

,,Nevěř všemu, co se říká. Hlavně ne mé masce. Jsem dost velký parchant, když chci. Ale tohle stálo za to." škodolibě se usmál, ale Claire věděla, že je pořád stejně opatrný, vždy se k ní choval slušně. Znovu do ní zajel, ale tentokrát mnohem rychleji a se silnějším přírazem, že si odřela zády o kámen, kde ji držel. Pouze se zamračil a položil ji na kámen u jezírka.

,,Omlouvám se, tohle v plánu nebylo." rukou sjel po jejích zádech a kontroloval, jak moc jí stihl odřít záda. Zastavila jeho ruku a přiložila si ji zpět k boku, s úsměvem přikývla. Jen se pousmál.

,,Ty se nezdáš, sama mi říkáš, ať si tě přichytím drápy. Tak fajn." na to jak nebyl ukecaný, tak nyní při jejich milování měl žvástů dost. Nechal si narůst drápy a zaryl je do jejího boku, udrží ji tak pod sebou a v pozici, jaké bude chtít on sám. Znovu se rozhoupal do pohybu, milovali se spolu dlouho, ale pořád stejně vášnivě, i když Michael viděl, že Claire nesedí divoké milování, a tak se dal do klidného tempa a to jim vyhovovalo zcela oběma. Byl již skoro u vyvrcholení, když Claire otevřela oči a zapištěla. Michael ihned přestal a vyděšeně se podíval do její tváře, ale ona se netvářila bolestivě ani se nedívala na něj, ale někam nad ně. Nemusel se ani dívat, aby věděl, co ji vyplašilo, ale i tak zvedl hlavu nahoru. Nad vysokou skálou nad jezírkem seděl Tobias s Trevorem a tiše je pozorovali.

,,Nejsou tam dlouho, cítil bych je a ty taky."

,,Ale vadí mi. Nelíbí se mi, že se dívají, jak-"

,,Jak si užíváme? Claire, je to sex. Zcela normální věc, ze které se rodí děti. I kdyby nás neviděli, tak by si dokázali představit, jak to děláme. A pokud ne, tak mají spojení s tvými myšlenkami i s mými." Michael se sklonil k jejímu krku, kde byl předtím a dal se opět do pohybu, ale Claire ho zasekla. Nedbal to a pokračoval, ale zaryla mu nehty do zad, kde ho předtím laskala.

,,Dost, Michaeli!" nyní ustal a zvedl k ní opět hlavu.

,,Dobře. Chci si to dodělat, tak to zařídím, ale jenom protentokrát si mě vyrušila." ale na jeho slova se usmál a upřímně ji políbil na rty. Zvedl hlavu a podíval se na bratry.

,,Co kdybyste nás nechali si to dodělat a pak teprve přišli? Potřebuji se uvolnit a vy mi to znemožňujete."

,,Tobě to ale nevadí. Claire se stydí, dodělej si to, jak chceš, ale my nikam nejdeme." byl to Trevorův vítězný úšklebek. Michael sklonil hlavu ke Claire, která zakroutila hlavou.

,,Já vím, že se ti to nelíbí, zlato, ale co mám s nimi dělat?" pak se ale usmál, zvedl ji, obtočil si její nohy kolem svých boků a s vítězným úsměvem se s ní ponořil do tmy, kde nedopadalo měsíční světlo. Nic neviděla, ale jasně cítila, že Michael dosáhl orgasmu a ona s ním. Zaklonila hlavu a zařvala slastí, jen Michael spokojeně zapředl a další hlásku nevydal. Ze skály se ozval jen tichý smích, když slyšeli Claiřiné uvolnění.

,,Michaeli, nevíme, jak to děláš, ale ty musíš Claire snad svým ptákem doslova oslnit a přimět zpívat i při sexu." oba dva si z nich dělali legraci, ale jen do doby, než se ozvala odplata od Michaela.

,,Nic si z nich nedělej, zlato. Oni jen závidí, že já tě přiměl při orgasmu zakřičet neuvěřitelnou slastí, což jim se nepovedlo." neviděla nic, kromě jeho jasně žlutých očí, které plály malým vítězstvím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elfka Elfka | Web | 14. ledna 2015 v 11:03 | Reagovat

no konecne sou spojeni ale dobre si do nich rypnul

2 Bai-Batia Bai-Batia | Web | 15. ledna 2015 v 7:59 | Reagovat

nějak tentokrát nwm co na to říct... opakovat, jak se mi to líbí, a že se těším na další :) fakt bomba, gratuluju Michaelovi a upřímně, Elen bych se asi taky bála po takových slovech... problém je, že když Michael odřel Claire záda, tak na ní Elen známky něčeho najde... možná se nám schyluje k boji :D nom, nechám se překvapit :D

3 Anies Anies | 16. ledna 2015 v 14:36 | Reagovat

[1]: JJ, Michael se nedá...když se mu něco nelíbí, tak to řekne :D

[2]: Jaj, jsem ráda, že se líbí a tak uvidíš, co se stane dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama