31. Měním se kvůli tobě

7. ledna 2015 v 15:24 | Anies |  Vzkřísení
31. Měním se kvůli toběObloha byla posypaná hvězdami a mezi nimi svítil jasný kulatý měsíc, byl úplněk a bylo to znát. Normálně se po nádvoří pohybovali lidské postavy, dnes tam čenichali čtyřnohé krvelačné bestie, co touží po krvi, ale zde u dominanty nehrozilo, že by jí někdo ublížil, to mohl jenom jeho syn nebo on sám. Dívka stála na balkoně opřená o zábradlí a sledovala temnou noc, poslouchala to ticho a sem tam zaslechla vlkodlačí zavytí, přesto jí to působilo radost než vyděšení, jako by to cítila kdysi předtím, ale nyní to bylo jiné, vše bylo jiné. Uslyšela za sebou kroky, proto se otočila, viděla, že závěsy do jeho pokoje odhrnul vítr a mezi nimi stál on, cítila jeho ztrátu jako kdyby byla její vlastní, ale částečně byla. Milovala ho celým svým krutým srdcem, které se díky němu změnilo k lepšímu.

,,Ahoj." pozdravila ho.

,,Ahoj." podíval se do jejích očí, ale ona sledovala jeho ruku, která byla zaťatá v pěst.

,,Jak je ti?" věděla, že je to hloupá otázka, ale musela vědět, co má od něj nyní očekávat. Dominanta přešel k ní a pevně ji objal okolo pasu.

Chvíli jen tak stáli a pozorovali hvězdnou oblohu, nenutila ho k odpovědi, cítila ji z něj, ale ona komunikaci mezi nimi potřebovala, vždy se pak necítila tak sama a opuštěná.

,,Ty nejsi sama a nikdy nebudeš. Vždy budu s tebou, vždycky. Jen nechci mluvit, chci jen tak stát, mít tě u sebe a konejšit tak své bolavé srdce."

,,Mrzí mě to všechno, Robe. Nechtěla jsem, aby umřely dvojčata a tvá dcera, kdybych věděla, co všechno se stane, tak-"

,,Ššš...už bylo dost řečí. Tvá vina to ale není, neobviňuj se, prosím tě, jenom to ještě ne." cítila jeho horký dech na svém rameni, když ji jemně políbil.

,,Ale přesto-"

,,Ššš...už nechci nic slyšet."

,,Ale-"

,,Ššš..." podařilo se mu ji umlčet, obviňování samu sebe, ještě to mu scházelo a to teď potřeboval ze všeho nejmíň, potřeboval její oporu, její silnou upíří stránku, kterou v sobě uměla probudit, jen když šlo o něčí ochranu. Mlčeli několik dlouhých minut, ale jí přece jenom něco tížilo, proto si povzdechl a promluvil k ní.

,,Ano, Vienes...?"

,,Mlčím."

,,Něco tě trápí, tak mi to řekni." otočil ji pomalu a opatrně k sobě čelem, musela zvednout hlavu, aby mu viděla do očí, které byly zality smutkem.

,,Robe, chci ti jen říct, že jsem tady pro tebe a s tebou a smutním. Bolí mě to stejně jako tebe a vím, že být na takovou bolest sám je nejtěžší. Ale vím, že by si chtěl oplakávat smrt svých dětí. Tak je oplakávej, vždyť si zaslouží víc než jen lítost. A to, že si dominanta a že by si neměl být slaboch, na to kašli. Kdyby si neplakal za život svých dětí, pak by to bylo od tebe chladné a neuctivé, tak vyjádři své emoce. Chci, aby si to vyjádřil, tohle není slabost." Vienes ho pohladila po bradě a sledovala jeho zmučený výraz.

,,Nemohu, nesmím nechat proudit své emoce, mohlo by to vzbudit mé pravé já a to nemůžu." oddálil její dlaně, které se ho dotýkaly a bez dalšího slova odešel, zanechal ji tam samotnou a s jejím smutkem. Vienes zvlhly oči a podívala se na měsíc, který tam krásně zářil a dodával jí pocit, že všechno není tak ztracené, jak se zdá. Svítil vlkodlakům na cestu, to se vždy tradovalo o úplňku a vlkodlacích.

,,Tak proč nesvítíš na cestu teď?" otočila se a vešla do Robova pokoje, kde seděla Tae a povídala si potichu s Robem, jakmile ji uviděl přicházet, omluvil se a nechal je o samotě. Vienes se za ním dlouze dívala, ale hlas její sestřenice jí vytrhl z přemýšlení.

,,Nech ho, musí se s tím srovnat sám, v tomhle mu nepomůžeš."

,,Ale můžu mu to ulehčit a prožívat s ním."

,,A to je přesně to, co on nechce. Nechce, aby si byla taky smutná, chce, aby si žila."

,,Já ale nemůžu žít, když on ne." Vienes se podívala na Tae, která se usmála.

,,Sun odešla s Derecem, myslím, že do rána z nich bude pár."

,,To se dalo očekávat, když si ho dneska Sun hlídala a bylo vidět, že se její vlčice natáhla po jeho vlkovi. A co ty a vlkodlaci?" Vienes věděla, že Tae je do toho taky zapletená, je součástí kletby, takže bylo otázkou času, než se o ni přihlásí jeden z Robových synů, dokonce by nebyla proti, kdyby to byl Girod, ten se na ni totiž dneska díval se zájmem.

,,Jediný, kdo zůstal pro mě je Girod a Keis, ale nejeví o mě moc velký zájem."

,,Pleteš se, Girod se na tebe dneska díval a kontroloval, jestli dýcháš. Nechtěla by si, aby to byl on?" Vienes si pamatovala, co jí tenhle vlkodlak udělal, ale ze zkušenosti s druhem, který stejně ještě nebyl zcela její, věděla, že vlk by své družce málokdy ublížil.

,,Já nevím, on je na mě milý, ale je takový...působí chladně a zle, přesto mě to nějak přitahuje." Tae poslední větu pronesla se smíchem a její sestřenice se jí musela zasmát taky. Do pokoje ale přišel zrovna onen zmiňovaný vlkodlak.

,,Ahoj...můžu?" dokonce měl i slušné vychování, o kterém Vienes dříve pochybovala.

,,Jen pojď dál." Vienes se vesele usmála a Girod jí to opětoval.

,,Jen jsem přišel zkontrolovat upírku. Otec mi to nařídil, jelikož Sun je momentálně zaneprázdněná s Derecem, však víte, jak to myslím." černovlasý vlkodlak si přisedl k nim na postel a odvázal upírce obvazy. Chvíli si prohlížel její ruce, které byly předtím zjizvené, ale teď byli úplně v pořádku.

,,Nic to nebude, v pořádku, ale...zajímalo by mě, kde si přišla na krev." povytáhl obočí, Tae sebou škubla, nechápala, jak na to přišel.

,,Ale tam nikdo se mnou nebyl."

,,Opravdu?" ruce si založil na hrudi a zvědavě se díval na reakci upírky.

,,Nechám vás si to vyřešit." Vienes se zvedla a odcházela, ale Girod na ni ještě zavolal.

,,Ať už můj otec říká, co chce, miluje tě a potřebuje tě teď víc, než kdy předtím. Běž za ním a nedbej na jeho slova, potřebuje tě mít u sebe." usmál se na upírku, která přikývla a odešla za vůní dominantova těla.,,První syn dominanty?" Tae prolomila jako první to ticho, když se Girod ještě ujišťoval, že i zbytek jejích ran jsou v pořádku. Měla na sobě jenom potrhané šaty, co jí zůstaly ještě potom, co s ní vlkodlaci nehezky zacházeli. Stáhl ji ramínka a sledoval její kůži na rameni a lopatkách.

,,Prvorozený a co ty?" jemně se dotkl jizvy, kterou měla na pravé lopatce, byl to otisk upířích zubů, to poznal.

,,Prvorozená, měla jsem ještě jednoho bratra, Oderica. Zemřel poté, co nás zajali vaši vlkodlaci, když jsme vás napadli. Poznal si ho?" Tae ovládl smutek a on to cítil.

,,K čemu by ti bylo, kdybych řekl ano, jen by si byla ještě více smutnější a teď jsme jedna velká rodina, takže..."

,,Takže by byla vhodná upřímnost." odsekla mu upírka a nechala ho, ať dál kontroluje její zranění.

,,Viděl jsem jen jeho mrtvé tělo. A kde si přišla k těmhle kousnutím? Mučili tě, ubližovali ti?"

,,Tohle je od našich, od upírů. Otec Vienes a Leity není laskavý muž."

,,A naši ti ublížili?" Girod se podíval do jejích světlých očí, které zase bedlivě pozorovaly ty jeho jasně žluté.

,,Jestli myslíš, že mě znásilnili, pak tě zklamu, ne to neudělali."

,,Zklameš? Proč bych měl být rád, že by ti ubližovali?" vlkodlak se nepatrně zamračil.

,,Vím, co si udělal Vienes a já nechci skončit jako ona, bojím se tě, stačí ti to takhle?" při těch slovech se od ní odtáhl.

,,Nechtěl jsem tě vyděsit a to, co jsem udělal Vienes, mrzí mě to, ale už to nemůžu odčinit. Chtěl jsem tak vzdorovat otci a nenapadlo mě, že ubližuji všem okolo sebe. Ale teď už vím, že boj si musím vybojovat jen sám a za sebe. Opravdu mě to mrzí." Girod se zvedl, ale Tae ho zastavila.

,,Vím to. Cítím tvou vinu, ale Vienes ti už odpustila, věří ti. Můžu tě o něco poprosit? Donesl by si mi nové oblečení, tohle se nedá nosit." viděla jeho pobavený úsměv, jen se zvedl a za chvíli byl zpět i s novými šaty, ale v pokoji svého otce se zasekl. Upírka k němu stála zády bez oblečení, jenom se otočil a promluvil.

,,Promiň...tady máš to oblečení." natáhl ruku dozadu a čekal, až si oblečení vezme, ona ale přešla k němu, cítil její blízkost a ihned cítil svou erekci, potichu zaklel. Natiskla se tělem k jeho a šikovnými prsty rozepnula jeho zip u kalhot.

,,Sakra, Tae, co to děláš?" otočil se k ní, ona ho ale políbila na rty a on se nechal ovládnout, než se nadál, strhl si kalhoty a tiskl ji ke svému horkému tělu, dlouze a vášnivě se líbali, již od začátku bylo jasné, že on je ten vůdčí a bude, ale pak se zastavil a nechal ji, ať ho ovládne ona. Po několika minutách se od sebe pomalu odtrhli, oba se usmívali.

,,Tohle není dobrý nápad." Girod ji jemně zkousl na bradě, ale upírka se sklonila k jeho rtům a znovu je ochutnala.

,,Tomuhle nezabrání nikdo, je to hold prokletí našich rodin a já jsem se zamilovala do tebe, nevím ale, jak to cítíš ty." trochu se odtáhla a vlk v jeho těle se ihned ozval, volal po jejím těle.

,,Myslím, že můj vlk tě chce za družku." podíval se na upírku, která se šťastně usmála a vrhla se vlkodlakovi do náruče, ten ji položil na postel a začal líbat její prsa. Vzpomněl si v tu chvíli na Vienes, měla menší prsa než Tae, i když Vienes měla štíhlejší tělo, on i vlk si vybrali Tae a jinou ženu nechtěli. Než se nadál bylo jeho veškeré oblečení rozházené po obrovské posteli jeho otce, který věděl, co s odehrává v jeho pokoji, ale nechal je tam. Oba už byli připravení, ale Girod se na chvíli odtáhl.

,,Tae, chceš se ke mně doopravdy připoutat? Nechci tě pokousat, pokud sama nebudeš chtít, nesnesl bych tvou bolest způsobenou mnou." dívka si ho přitáhla zpět k sobě a tiše promluvila.

,,Označ si mě, vlkodlaku, chci, aby si byl můj a já tvoje." dlouze se na sebe podívali a on do ní pomalu pronikl, cítil, jak se okolo něj krásně sevřela, ale při jeho dalším pohybu povolila a nechala ho, ať do ní opatrně zajíždí. Girod věděl, že je ještě vysílená z těch zranění, i když už nebyly vidět, a tak mu to netrvalo dlouho. Za několik minut dosáhl orgasmu a zrovna, když ho dosáhla ona, jemně se zakousl do její kůže na krku, Tae zkřivila obličej bolestí, ale přijala to. Nakonec nechala vlkodlaka vydýchat na její těle, přičemž si hrála s jeho vlasy.

,,Miluju tě, Girode."

,,Já tebe taky." políbil ji na rty a pak ji nechal usínat na své hrudi, když si byl vědom, že našel konečně po tolika dlouhých letech svou družku.Vienes šla tiše za Robeovým pachem, vyběhla na balkon před vstupními dveřmi a sešla po schodech dolů, ohlížela se po dominantovi, ale nikde ho neviděla.

,,Proč mám takový pocit, že mě sleduješ?" Rob se objevil za jejími zády, cítila jeho horký dech na svých zádech, pomalu se otočila a usmála se na něj.

,,Robe, já vím, jak se cítíš."

,,Ne nevíš, nemáš tušení, jak se cítím."

,,Myslíš si, že jsem neviděla umírat své blízké. Vím, jak to bolí."

,,Tady nejde o tuhle bolest, Vienes, já se měním." Rob se podíval znepokojeně do jejích očí, jen se usmála a políbila ho na strniště zrzavých vousů.

,,Ovšem, že ano, když si vlkodlak a je dnes úplněk."

,,Ne takhle ne. Povím ti to, měla by si to vědět." pomalu jí řekl, o svém vlkovi, který ztrácí úplně kontrolu, když mu umře někdo velmi blízký a dnes utržil ke všemu tři velmi bolestivé rány.

,,Vienes, proto jsem chtěl, aby ses držela ode mě dál. Nechci ti ublížit, já neumím tu bestii v sobě ovládat a minule mi musel pomáhat bratr, jenže Trey tady není a než přijde, tak bude pozdě. Nech mě se změnit a odejdi, nemůžu ti ublížit."

,,Robe, tohle zvládneme, existuje snad nějaký způsob, jak-"

,,Není! Vienes, není. Proměním se a dlouho už s ním nevydržím bojovat, běž odsud a skryj se v sídle."

,,Ne! Nenechám tě v tom samotného, jsem s tebou."

,,Já ale chci, aby si šla. Běž, odejdi a nech mě. S tímhle se musím vypořádat sám." Rob se otočil a potichu zmizel, Vienes však vyrazila za ním a dostihla ho u brány, kde se objevila před ním.

,,Robe, já tě nenechám v tom samotného. Slyšíš mě?" podívala se na něj, ale on měl hlavu skloněnou k zemi.

,,Robe...?" mírně se k němu přiblížila, zvedl hlavu a dvě jasně žluté oči plné vzteku jí pozorovaly.

,,Vienes!" byl to silný hlas vlka, který hrdelně zavrčel a než se nadála, tak se po ní ohnal drápy, stihla jenom vyjeknout, ale to už padala k zemi.Sice z filmu Divergence, ale myslím, že se nebudete zlobit, když si tuhle písničku vypůjčím pro tenhle díleček, kde se myslím hodí, tak posuďte sami :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elfka Elfka | Web | 7. ledna 2015 v 17:40 | Reagovat

pani to dopadne spatne pro vienes ale jinak povedeny dil

2 Bai-Batia Bai-Batia | Web | 9. ledna 2015 v 21:57 | Reagovat

Vím, že bych se asi měla rozčilovat, že Derek seknul Vienes, no vím, že bys jí neublížila, teda aspoň v to doufám, tak pokládám otázku: "Když Tae má Giroda, Derek má Sun, Leita je s Treyem a Rob s Vienes... Koho bude mít sakra Keis? Umře jako starý panic?" xDDDD on už asi panic není, zas takové naděje si dělat nemůžeme xDDD ale stejně by mě to zajímalo :D jakože už ti tam nezbyl nikdo pokud vím, kdo by s ním byl... Teda až na Rikary, ale ta chce do nějakého odboje... :D nom, sem na něho zvědavá na hocha xDDD
Jinak, nahoře ti chybí obrázek, jakto?? ten je na tom nejlepší xDDDD
Jsem zvědavá co bude dál, těším se :D

3 Elfka Elfka | Web | 9. ledna 2015 v 22:34 | Reagovat

a nebyl tam nahodou jeste Sebastian a nebo toho sem vzala nekde jinde? Ale co max se strapnim. No myslim si ze Rob by Vienes neublizil ale mela se od nej nechat pokousat predtim aspon by byli par jako jsou ostatni ach ta tvrda hlava Vienes

4 Bai-Batia Bai-Batia | Web | 10. ledna 2015 v 15:57 | Reagovat

[3]: Sebastian tam byl, ale myslím, že říkal Rikary, že má přítelkyni, takže ten je za vodou a navíc myslím nespadá do vlkodlačí rodiny, tím pádem ani pod kledbu :D ale tohle nwm jistě x'D

5 Anies Anies | 11. ledna 2015 v 19:05 | Reagovat

[2]: To sama nevím..ještě se uvidí, ale klidně můžete dál spekulovat holky :D, já se alespoň pobavím

6 Bai-Batia Bai-Batia | Web | 11. ledna 2015 v 20:18 | Reagovat

[5]: Jakože, když to nevíš ty, kdo to má teda vědět? O.o my tady spekulujem, to ano, ale jak vidím, tak sme ani jedna na nic nepřišli a Keis zůstává sám. Rychle pro něj někoho vyber, jsem docela zvědavá, jakože kdyby se zvrhly původní plány Rikary, neboť teď momentálně by jí po návratu domů asi setli hlavu, pak by evidentně neměla na výběr, ale ona snad není do té jejich rodiny, a ani nespadá pod kletbu, ne? O.o

7 Elfka Elfka | Web | 12. ledna 2015 v 0:03 | Reagovat

[6]: Ja se v tom nejak stracim je jich tam hodne ale Keis je milacek a uz aby nekoho mel kdyz uz ma Girod a vazne kdo to ma vedet uz at je dalsi at nemusime spekulovat a vime to jiste

8 Elfka Elfka | Web | 12. ledna 2015 v 0:03 | Reagovat

[6]: Ja se v tom nejak stracim je jich tam hodne ale Keis je milacek a uz aby nekoho mel kdyz uz ma Girod a vazne kdo to ma vedet uz at je dalsi at nemusime spekulovat a vime to jiste

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama