32. Nepřítel mého nepřítele je můj přítel. Nebo ne?

20. května 2015 v 1:43 | Anies |  Na pírkách nebes

32. Nepřítel mého nepřítele je můj přítel. Nebo ne?Někdo ho hladil jemně po paži. Cítil levandulovou vůni na ženském těle vedle něj. Pomalu otvíral oči, byl však zasažen přímým slunečním zářem, a tak si kryl pohled rukama. Znal však tu vůni, otočil hlavu na pravou stranu a všiml si, že leží vedle lesního jezírka a ta dívka z předešlé noci se naklání k vodě. Ždímala kus červenobílé látky, ta byla místy poseta krvavými fleky. Sledoval její záda, ale hlavně její holou mezeru mezi tričkem a riflovými kraťasy. Dále sjel pohledem na její hladké nohy, pak ale uslyšel jen odkašlání si, proto k ní zvedl pohled.

,,Vůbec nevím, proč tady jsem a proč ti pomáhám, ale aspoň by si na chvíli mohl přestat na chlípné věci." pokárala ho velmi zostra.

,,A kdo říká, že jsem myslel na chlípné věci?" zvedl se na lokty, ale se zasyčením klesl zase zpět na zem. Zamračeně se podíval na svou levou ruku, kde po včerejší noci zůstal dlouhý a hluboký šrám, z nějž stále vytékala krev.

,,Snažila jsem se to zastavit, ale tvé tělo-"

,,Nejsem orel ani panter, jsem panterogos. Mít větší sílu než oni si vyžaduje i nějaké oslabení jinde. Spraví se to samo." zvedl k ní opět pohled a mohl se setkat s jejíma modrozelenýma očima. Sledoval její dlouhé plavé vlasy, které byly mírně zvlněné. Mohl by klidně říci, že se mu líbí ji pozorovat a zkoumat každičký detail jejího těla.

,,Nedívej se tak." zastrčila si vlasy na jedné straně za ucho a stydlivě sklonila obličej k špinavému hadříku. Ten byl dřív část její košile.

,,To se vždy tak červenáš, když se líbíš chlapovi?" rukou zastrčil její druhý pramen za uchu a pohladil ji jemně po tváři. Elen mu poté ale ucukla a odsunula se.

,,Promiň, ale pokud si na něco myslel, tak ti rovnou říkám, že mezi námi nic nebude." Vstala a pomalu odcházela do lesa. On na ni ještě zavolal.

,,Je to kvůli tomu blonďatému orlovi a to mě tady jako necháš?" pomalu se zvedl se země a následoval panteřici, jež si to namířila rovnou zpět do vesnice a tou nejkratší cestou.

,,Ano a ano. Ještě něco?" odbyla ho svými slovy a s pobrukováním si vykračovala po lesní cestě, panterogos jí byl v patách, přičemž se snažil kontrolovat svou zraněnou ruku.

,,Zjistila jsem, co byla zač tvoje matka díky tomu tvého triku s polibkem. Pověřila mě úkolem, abych prince Dragora dostala zpět do jeho říše. Poznala jsem vše o jejím životě, ale o tvém nevím nic." dívka se otočila ze sebe a sledovala pobavený úsměv mladého křížence.

,,A co by si chtěla o mě všechno vědět? Jak ho mám velikého nebo jak dlouho vydržím?" prošel okolo ní a dloubl ji ramenem do žeber. Elen se jen škaredě zakřenila a vyplázla na něj jazyk. Tenhle mlaďoch jí lezl pomalu na nervy, nejraději by ho něčím přetáhla po hlavě, aby došel k rozumu. Nesměla však zapomínat, že to byl Michaelův syn a jeho otec by jí za tohle asi moc nepoděkoval.

,,Ale měl by. Udělala bych službu světu, kdyby bylo zase o jednoho pitomce méně." sledovala zastavení mladíka před sebou a musela se vítězně usmát, protože jí bylo jasné, že všechno slyšel. Jen se na ni zamračil a šel dál před ní. Nechápala, proč s ní jde. Muselo mu být jasné, že ho Trevor zabije, pokud se ukáže někde v okolí. Nechtěla o tom přemýšlet, a tak se raději začala na něco ptát.

,,Jak se jmenuješ? Neznám tvé jméno a nevím, jak tě oslovovat.",,Ksakru, běž s tím. Ne, opovaž se s tím ke mně přijít. Přísahám, že tě zabiju." z pokoje v krčmě se ozýval zvýšený hlas plný naštvání a hrůzy.

,,Co kdyby si-"

,,Ne, já nic dělat nebudu. Říkám ti, běž s tím do háje nebo přísahám bohu že....ááá, ty odiote. Proč, proč si mi to dal? Nesnáším to a nesnáším tebe." silný mužský hlas zavrčel, přičemž následovala spoustu neslušných nadávek na účet druhého z bratrů.

,,Jestli se ráno vzbudím, tak si piš, že budeš mrtvý muž. Už teď jsi mrtvý, pane Doku." stále a stále brebendil, dokud se tam neobjevila Mia a nepřetáhla ho svou jezdeckou brašnou po hlavě. Vysloužila si od něj vražedný pohled, ale ona mu to opětovala velmi sladkým úsměvem na tváři.

,,Už jsi skončil?" dala si ruce v bok a čekala, co ještě řekne. Otevřel pusu a vypustil i pár neslušných nadávek na ni, ale to už dostal brašnou přes levou stranu tváře. ,,Ne, pořád mám pocit, že ses neuklidnil." poutkem jezdecké brašny točila na své ruce, takže taška létala dokolečka vzduchem a stačilo málo pohybu, aby změnila směr a to přímo na orlovu tvář. Černovlasý orel otevřel znovu ústa, ale nestačil nic říct a dostal další ránu z druhé strany.

,,Cože? Vážně si chtěl ještě něco říct? Ale no tak, bobo, to přece nemusíš. Nikdo to po tobě nechce." červenovlasá panteřice se zazubila od ucha k uchu, čímž vyprovokovala Trevora k ještě větší nepříčetnosti.

,,Ty malá, pojď sem." vstal z postele, bylo mu očividně jedno jeho ran, a přikráčel až na pár centimetrů od dívky, ta se jen křenila. Sarkasticky se usmál a svým silným stiskem ji chytil pod krkem. Zvedl ji do vzduchu a sledoval, jak se začíná dusit.

,,Tak a teď vidíš, jaké to je, když ti někdo dělá něco, co ty sama nechceš. Že, Michaeli?" Trevor se otočil na svého bratra, který s ďábelským úsměvem zastříhal nůžky a podíval se i do druhé ruky, kde svíral nějakou zelenou mast bůhví z čeho. Černovlasý orel na sucho polkl.

,,No to ne, ať tě to ani nenapadne." pomalu odstupoval od bratra, který měl určitě nějaký plán, jak to na něj dostat. Oba dva v ten moment zapomněli na dusící se Miu trčící ve vzduchu a snažící se odtrhnout orlovu ruku od svého hrdla.

,,Trevore, pusť ji!!!" naštěstí tam přiběhla v pravý čas Claire, ta viděla celou situaci zvenku a ihned vběhla do krčmy, aby to jejich malé šílenství zastavila včas. Trevor se s vyděšeným pohledem otočil na Miu, ihned ji pustil.

,,Jsi tak blbá, proč jsi mu nic neřekla. Příště křič, až tě bude zase dusit." Michael se otočil se širokým úsměvem na svého bratra, který se praštil rukou do čela.

,,Opravte mě, pokud se pletu, ale on snad zešílel!" Trevor rozhodil rukama a poslední slovo téměř zaječel zoufalostí.

,,Michaeli, jak někdo může křičet, když ho škrtí. Neměl by si to jako doktor vědět?" Claire byla z jeho chování překvapena stejně jako Trevor, protože ty Michaelovy ďábelské pohledy, nápady a kecy, to nebyl jeho styl.

,,Tak všechno je v dnešní době možné, když už máme ve všem takový pokrok." na tuhle jeho odpověď otevřela Claire s Trevorem zároveň pusu dokořán. Oba se nestačili divit jeho reakcím na danou situaci, tohle vážně přecházela z normálnosti na hranici šílenství.

,,Co je? Proč oba vypadáte, jako kdybyste viděla nějakého magora." do pokoje vešel Tobias s ručníkem, sušil si mokré vlasy z jezera a sledoval přitom svého vyjeveného bratra a partnerku.

,,Taky říkám, že čumí jak sůva z nudlí." Michael si sedl na okraj postele a šmikal nůžkami ve vzduchu, přičemž se usmíval jako andílek v sedmé nebi.

,,Myslím, že toho magora vidíme ještě teď." Trevor zavrtěl hlavou a otočil se na Tobiase. Ten si zvědavě prohlížel Michaela, který neváhal se stříháním jejich povlečení a ještě si u toho dělal bručel, jako kdyby si hrál s malým autíčkem.

,,Co se mu stalo?" Tobias se podíval po všech v pokoji, ale pak se všichni otočili na Claire, ta si toho po chvíli všimla a otočila se sebe, aby nebyla tou podezřelou. Moc to ale nezafungovalo, a tak vyhodila rukama do vzduchu, jelikož nechápala, o co jim jde.

,,No to ty si Michaela vyléčila a myslím, že si asi svou moc nezvládla tak, jak si měla." Mia si založila ruce na hrudi s povytaženým obočím. Jasně naznačovala, že tohle je její chyba a měla by se za tohle zodpovídat.

,,Tak moment. Zachránila jsem Michaelovi život a na vedlejší účinky...," podívala se na Michaela, který z jejich povlečení udělal několik velkých panáčků a vesele si s nimi povídal, jako kdyby tam ostatní nebyli. ,,jste se nezeptali. Ale to se určitě spraví." s jasným pokývnutím se podívala na své chlapy, ti ji jen pozorovali s povytaženým obočím a s rukama založenýma na hrudi.

,,Co se tak díváte? Určitě bude v pořádku. Že ano, Trevore, Tobiasi?" podívala se z jednoho na druhého.

,,Jo, bude v pořádku, když to chceš slyšet." Trevor se zasmál, ale pak se chytil se zasyčením za levý bok. Tobias ho chytil za paži a dovlekl ho k posteli, kde zatím zůstalo ještě jedno povlečení. To nestačil Michael ještě zpracovat, díky bohu, jak si pomyslela Claire.

,,Postarám se o toho malého blonďatého blba. Ty se zatím postarej o Trevora a...smyj z něj ten zelený sajrajt. Očividně mu to dělá vyrážku na těle." Tobias se musel zasmát, když viděl bratrův vyděšený pohled, když kontroloval své tělo. Černovlasý orel práskl hlavou do polštáře jen s nenávistným řevem.

,,Až přijde k rozumu, tak mu dám jednu přes držku." chytil se za hlavu, ale přece se usmál. Ovšem jen do doby, než se tam ozval jeho hlas.

,,To by si chtěl ale udělat mně ne?" stačilo jedno jeho slovo a Trevor vyletěl do sedu s agresivním zasyčením.

,,Ty malý červe. Jak se sem opovažuješ chodit? Přišel jsi na smrt, hochu." orel vstal z postele, ale Claire mu zaterasila cestu.

,,Pusť mě, Claire. Zabiju toho malého zmrda ještě dřív než stačí říct slovo mami." se sarkastickým a provokujícím tónem se mračil na mladého panterogose mezi dveřmi jejich pokoje.

,,Trevore, počkej. Je to Michaelův syn a navíc ví něco, co mi ne. Potřebujeme ho tady, takže jsem mu navrhla, aby se k nám přidal." před mladíka si stoupla Elen, což neměla dělat. Trevor zařval vzteky, odstrčil stranou Claire a mířil rovnou k těm dvěma, co stáli u dveří.

,,Tak a teď mi řekni, hochu, něco na svoji obhajobu, která by ti ještě možná mohla zachránit život před mým vztekem a touhou tě zabít." byl již skoro u nich, když ho zastavila jeho partnerka. Claire si stoupla před Elen připravena ji bránit svým tělem. Se zamračením se na ni podíval, ale ona mu ten pohled opětovala třikrát tolik.

,,Nepřítel mého nepřítele je můj přítel. Stačí ti tohle?" mladík se přestal schovávat za Elen, což ani nechtěl, ale ona byla rychlejší a na svolení se neptala. Vystoupil před obě dívky a stanul tváří tvář orlovi, kterému cukaly koutky zuřivostí. Zatínal i vzteky pěsti, ale ještě se kontroloval.

,,Trevore, mají pravdu. Já Elen věřím a pokud ona jemu, tak musím i věřit tomuhle panterogosovi. Navíc mi zachránil život. Nemyslím si, že by nám chtěl ublížit a kdyby ano, mohl to udělat už dávno. Já jsem pro, aby s námi pokračoval v cestě a on sám bude mít příležitost poznat svého otce." nebyl to zrovna přijemný přednes. V jejím hlase bylo znát opovržení a stejný chlad, jaký měl k tomuhle muži Trevor. V tomhle byli s Claire za jedno. Ani jednomu se nelíbil, nevěřili mu, ale nic jiného jim v jejich situaci nezbývalo. Potřebovali jakoukoliv pomoc, aby se dostali do hlavního města a udrželi Michaela naživu, protože jeho noci s princeznami si pamatoval každý. Černovlasý orel se na ni s ledově klidným výrazem podíval a pak pokývl hlavou na souhlas.

,,Dobrá. Ale jestli se mi tenhle hoch připlete do cesty, tak-"

,,Nepřiplete, neboj se. A pokud by ti chtěl ublížit, tak zapomenu na to, že je to Michaelův syn a mohla bych zuřit. Mám Michaela ráda a jeho syn mě zajímá, ale pokud kdekoliv ohrozí život mých orlů, budu je bránit za každou cenu. I partnerky si chrání svoje miláčky a jeho jméno je Cerm, žádný hoch." Claire se zasekla, jako to udělali všichni. Nešlo o to, co celou dobu říkala, šlo jen a její poslední větu. Podívala se na všechny okolo, viděla v jejich tváří, že by chtěli rozumné vysvětlení.

,,Já nevím. Nevím, jak jsem mohla znát jeho jméno. Prostě mi to naskočilo samo od sebe."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Batia Rosalia Gabrielle de Shaptee Katsuo Batia Rosalia Gabrielle de Shaptee Katsuo | E-mail | Web | 20. května 2015 v 19:34 | Reagovat

wow!!! bych si asi mohla přečíst předchozí díl, co? :D :D ne, bylo to naprosto super, od začátku do konce jsem se smála, přímo řezala smíchy xDDD kam ty na to chodíš xDD Michael to těma nůžkama silně zabil, stejně jako tou zelenou mastí :D :D to asi nebude z konopí, co? xDDD těším se na další díl :D

2 Anies Anies | 21. května 2015 v 16:11 | Reagovat

Tak stejně to nikdo nečte, takže o prázkách končím :P...ale jsem ráda, že se ti to líbí...pokus si to budeš chtít dočíst, pošlu ti články, ale s blogem asi skončím :)

3 Batia Rosalia Gabrielle de Shaptee Katsuo Batia Rosalia Gabrielle de Shaptee Katsuo | E-mail | Web | 21. května 2015 v 16:59 | Reagovat

[2]: ale estranky budou fungovat ne?? Jako na jednu stranu je to fakt škoda a taky jsem si říkala, že s tím seknu, protože není věčně čas, ale nějak jsem k tomu přilnula a asi bych se toho jen tak nevzdala :D no každopádně si ty články budu chtít dočíst :)

4 zuzu zuzu | 4. června 2015 v 22:55 | Reagovat

woooow .... parádna poviedka .... dikiiii ... sa tešim na pokračovanie

5 Elfka Elfka | Web | 11. června 2015 v 12:54 | Reagovat

no jestli koncis nebudu mit co cist jinak omlouvam se ale nejak sem nestihala davt komenty a hlavne sem cetla vetsinou na mobilu a tam se mi komenty sekaji ale veskere dilky proste bozi jako vzdy tak davam pochvalu za vsechny najednou

6 myfairfavourite myfairfavourite | E-mail | Web | 24. listopadu 2016 v 19:08 | Reagovat

Krásné. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama